Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 kwie 2008, 20:00

no i juz sie naklikałam - m. wraca własnie z roboty. to ide mu kolacje zrobic, przy okazji coś do picia dla siebie
papatki

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 kwie 2008, 20:01

siunia pisze:ze2 -3 miesiące po zabiegu dopiero sprawdzają czy wszystko sie prawidłowo zagoiło.


O boże :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-09, 20:02 ]
Marta26, papa, a mdłości to moze tylko przejściowe, mnie też czasmi (bardzo rzadko) mdli, zwłaszcza rano.

[ Dodano: 2008-04-09, 20:06 ]
No i a ja też zmykam.

Kolorowych snów i spokojnej nocki Wam zyczę :-)

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 kwie 2008, 22:06

również dla wszystkich pań (oczywiście m. mnie dopiero teraz dopuscil do kompa) spokojnej i przespanej nocki :ico_brawa_01: :-D :ico_papa:

[ Dodano: 2008-04-10, 09:09 ]
dzień dobry :ico_kawa: :-D

[ Dodano: 2008-04-10, 09:35 ]
uciekam do urzędu i na zakupy ubrankowe i pościelowe :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 kwie 2008, 09:51

Cześć Dziewczyny!

JA dopiero wstałam, jak na mnie to środek dnia :ico_wstydzioch: No ale wczoraj mieliśmy gości do północy, więc musiałam odespać. Ogólnie czuję się ok, tylko brzuszek twardy, kurcze może powinnam pójść do gina :ico_noniewiem:

Marta muszę CIę zmartwić, ale słyszałam, niestety, że w III trymestrze mogą wrócić nudności :ico_pocieszyciel: Moja koleżanka dopiero w II trymestrze doświadczyła tej wątpliwej przyjemności, ale może u Ciebie to jest przejściowe.

U mnie w szpitalu słyszałam, że też jest tak jak Tuska pisała, na wizycie koszula i górę i heja. Co do szwów to dziewczyny mówiły, że jak już zdejmą to od razu lżej jest, nic nie ciągnie i nie kuje, ale ja osobiście nie mogę się wypowiedzieć.

Nowa życzę Ci żeby dzisiejszy dzień był lepszy :-D

Siunia jak Milan i Twoje samopoczucie?

Janoszka życzę udanych zakupów.

AS ja dzisiaj mam zamiar leżeć i odpoczywać, żeby skurcze przepędzić.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 kwie 2008, 09:54

jestem teraz bo zamawiałam pościel do łóżeczka, posciel do wózka i rozek- wszystko w tym samym wzorze ciekawe czy mi sie zaraz nie odmieni albo nie znudzi :ico_oczko:
dziewczyny czy jak wasze dzieciaczki maja czkawke to bardzo czesto podskakują w brzuszku? bo mój wczoraj i dzis w nocy to miał normalnie taka fazę że podskakiwał co sekundke juz sie przestraszyłam że jakies drgawki ma :ico_olaboga: napiszcie jak Wy odczuwacie czkawke dzidzi czy to tak co jakiś czas podskok czy własnie bardzo często :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-10, 09:57 ]
spinka, na szczęscie wczoraj mdłości przeszły po kromeczce z masełkiem i mietowej herbatce, oby nie wróciły :ico_sorki:
moja siostra też w szpitalu musiała pokazywać krocze na obchodzie lekarskim- każda dziewczyna musiała pokazywac.
jak znikne tzn. ze mnie m. przegonił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 kwie 2008, 10:00

hej :ico_ciezarowka: witajcie

No ja dziś zdecydowanie bardziej wyspana i dorobiona, oby taki cały dzionek :ico_oczko: a nocka minęła super.

A moja córcia wczoraj wieczorem dostała takiego powera, że :ico_szoking: , mysleliśmy, ze przez brzuch wyskoczy :ico_haha_01: . Śmialismy się, ze może jakaś tancerka będzie (bo włąśnie wtedy ogladalismy you can dance :ico_oczko:
ale za to w łózeczku już była grzeczna i dała mamusi zasnąc :-D

[ Dodano: 2008-04-10, 10:01 ]
Marta26, Spinka witajcie :-D

[ Dodano: 2008-04-10, 10:03 ]
Marta26, ja to tak naprawdę nie wiem, kiedy moja dzidzia ma czkawkę, czasami czuję w brzuchy w środku takie szybkie uderzenia i myslę, że to to.
A takie podskoki, to myślę, że normalne i nie masz się co martwic :ico_nienie:

Spinka a Ty na brzuszek bierzesz coś, typu nospa, scopolan?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 kwie 2008, 10:05

Marta to chwal sie nam co kupujesz - zdjęcia wklej :ico_sorki: Marta moja mała miała raz czkawkę i skakała tak jak piszesz przez jakieś 2-3 minuty bardzo rytmicznie, ale wydaje mi się że to tak jak u nas, czasami silna czkawka, czasami delikatna :-)

Nowa super że lepiej dzisiaj :-) Biorę 2x magnez i no-spa do tego, wczoraj brałam 2x no-spę (na noc a rano wstałam z twardym brzuszkiem). No i nie wiem, bo jak pójdę do gina, to on mi leki dowali, a potem będę długo chodziła w ciąży, a u mnie w pracy jest taka sytuacja, że najlepiej byłoby mi urodzić jeszcze w maju. Malutka jest najważniejsza, ale kurcze dobrze by było jakbym miała pracę, zawsze to jakieś zabezpieczeni finansowe. Co mi radzicie?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 kwie 2008, 10:08

wiem że pewnie panikuję ,od razu się nakreciłam że cos nie tak :ico_puknij: oj, ja sie nie nadaje na :ico_ciezarowka: , mi powinien bociek dzieci przynosic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-10, 10:09 ]
oto posciel która zamówiłam
Obrazek

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

10 kwie 2008, 10:10

NOWA pisze:Śmialismy się, ze może jakaś tancerka będzie (bo włąśnie wtedy ogladalismy you can dance :ico_oczko:


Identycznie jak moja :ico_haha_01: CHyba muzyczka sie spodobala :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Co do czkawki to moja ma bardzo czesto, czasami z 4 razy dziennie, a raz to minimum.. I bardzo roznie czasem tak szybko wlasnie co sekunde a potem przewaznie zwalnia. Meczy ja przewaznie dosyc dlugo i wtedy chyba sie wkurza bo zaczyna sie wiercenie i kopanie :ico_oczko: Po czkawce wiem dokladnie gdzie ma glowke - przewaznie w pachwinach ja czuje, ale ostatnio chyba fiknela w gore na kilka godzin bo mialam pod zebrami - tu mi brzuch juz konkretnie skakal :ico_haha_01:

No to jednak nie pomylilam sie z tym kroczem, a juz sie zaczelam zastanawiac czy czegos nie pokrecilam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 kwie 2008, 10:10

Marta a mi się zdaje, że będziemy tęskniły za tym stanem...
Wczoraj mama Kacperka (mały dzisiaj kończy 3 miesiące) powiedziała, że jak patrzy na mnie to chciałaby znowu w ciąży być :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość