Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 wrz 2008, 13:48

Tak usypiam i śpię
Obrazek
moje nowe auto
Obrazek
w chodziku brata ciotecznego, ach te różki
Obrazek
z moim kolegą (pół roku starszym)
Obrazek

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

23 wrz 2008, 13:57

Renia sliczne zdjecia :ico_brawa_01: , ale fajne Arturek ma te spodnie, nie widzialam takich, super rozwiazanie, ze sa rozpinane w kroku. Slodki przystojniaczek z niego :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 wrz 2008, 13:58

Mary, w tym śpiworku są dziury na pasy, więc spokojnie przeciągam pasy z wózka spacerowego i Ula jest przypięta :-) Później zrobię Ci zdjęcie i wkleję to zobaczysz. :-)
Renia, zdjęcia Arturka super, taki fajowy z niego chłopczyk juz się zrobił :-)

A my też juz po ważeniu, Ula waży 7440gram, więc znów niewiele przybrała bo tylko 300 gram :ico_noniewiem: Nie wiem czy to dobrze czy źle, pediatra na razie mówi, żeby się tym nie martwić, mieści się w normach. To chyba najważniejsze.

Uciekamy jeszcze się przejść.

[ Dodano: 2008-09-23, 13:59 ]
Misia, zdjęcie Dawidka w podpisie też ekstra, z Niego też słodki przystojniak i ma powalający uśmiech :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 wrz 2008, 14:09

pinko, sto lat dla Ulci :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do śpiworka ja mam podobny kupiłam go jeszcze gdy miałam głeboki wózek był bardzo przdatny bo nasze początki były strasznie ciężkie nie pisałam wam ale ja z moim Kamilem to do 4 miesiąca miałam horror z zasypianiem nocnym masakra mały w ogóle nie chciał zasypiać wieczorami nawet kąpiel nie pomagała darł się w nibo głosy więc my z mężem zima mruz a my wózek po kąpieli godzina 19 i na spacer i tak codziennie przez 4 miesiące dopiero na dworze Kamil zasypiała i to tak mocno że w domu mogłam zrobić z nim wszystko a on sie nie obudził. Wtedy włąsnie postanowiłam kupić taki śpiworek bo wiadomo mały po kapieli zima bałam że sie przeziębi .
Kamilek Dziekuje za komplemęty pewnie by się zawstydził. :ico_sorki:

Justyna wspólczuje sytuacji ja bym umarła. kiedyś przeżyłam taki strach jak Kamil miłą 2 miesiące miała zapalenie ucha środkowego lekarka przpisałam Eurespal taki syrop strasznie nie dobry w smaku słodki a potem taka zatykajaca gorycz i kiedyś jak mu dałam mały się zakrztusił masakra on cały siny nie może oddychać ja go do góry nogami i go w pupe a tu nic normalnie widziałam jak dziecko schodzi mi na moich rekach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: wiec go jeszcze raz za nogi i trzęse nim w dól i aż zwymiotował. szybko go do góry na ręce przytulam go do siebie a on nie reaguje jak bym kukłe trzymala nic do niego nie docierało . Potrzasała mnim i wołałam Kamil Kamil a on nic dopiero po jakiejś 1minuci zaczoł przerazliwie płakac .Masakra do dziś jak sobie przypomne to płakać mi się chce a ja wtedy sama w domu byłam potem już do wieczora siedziłam z nim na rekach i nie wypuszczałam go pochlipując jeszcze . nie wiem co bym zrobiła jak by sie to skończyło inaczej czekaliśmy z mężem 7 lat na niego bo ja nie mogłam zajść w ciąże. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_szoking:
Dobra ale dość smutnych zwierzeń. Dziwczyny dzieki za podpowiedzi co do spania i drzemek naszych szkrabów już myślałam ze to mój sobie coś poskracał.
Ale się napisałam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-23, 14:16 ]
Renia0601, super fotki brawa dla Arturka!!!
co do wagi ja ważyłam Kamila wczoraj waży równo 10 kg, a chciałamwam napisać wczesniej ale skleroza na problemy pupci polecam albo Nivea na odpażenia a najlepsza jest maść LINOMAG rewelacja, a co do takich różnych zmian na buzi typu jakaś kaszka czy taki jakiś liszaj , małe krostki mam wyprubowany krem OILATUM sensitiwe tylko w Aptekach troszke drogi bo tupka mała kosztuje ok 23-25zł ale skuteczny już po pirwszym dniu widać poprawe he he zabrzmiało jak w reklamie :ico_puknij: ale to prawda a i na długo syarcza ta tubka bo jest wydajny.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 wrz 2008, 14:22

czesc dziewczyny
Dziekuje wam za komplementy jestescie przekochane :ico_sorki:
Dzis pozniej bo wracam od dentysty
Gosiu współczuje :ico_placzek: dla dziadzia [*]
Asiu ale przezycia :ico_olaboga: ja to bym chyba umarła ze strachu
Renia ale super fotki :ico_brawa_01:


Dziewczyny moj Mirek zaczał chyba nauke samodzielnego stania :ico_noniewiem: wstaje jak zawsze za chwile puszcza jedna rekę,trzyma sie tylko jedna reką i po chwili puszcze ta druga reke i pruboje łapac rownowage niestety ląduje na pupie...boje sie zeby tylko sobie czegos nie zrobił...
Ide obrac ziemniaki i lece po Julie do przedszkola buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 wrz 2008, 14:28

Jola_85, cześć to brawa dla Mirusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobrze że ląduje na pupe a nie na buzie mój ma zaliczone już 3 guzy :ico_placzek: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 wrz 2008, 14:51

Asikk pisze: chciałamwam napisać wczesniej ale skleroza na problemy pupci polecam albo Nivea na odpażenia a najlepsza jest maść LINOMAG rewelacja, a co do takich różnych zmian na buzi typu jakaś kaszka czy taki jakiś liszaj , małe krostki mam wyprubowany krem OILATUM sensitiwe

no właśnie NIVEA już chyba miał za długo bo zaczęło go uczulać i teraz jak byłam w szpitalu to właśnie dostaliśmy tormentiol i jestem z niego 100% zadowolona, szybciutko każde zaczerwienienie schodzi, niewiem jak kaszka bo jeszcze nie miał odkąd przestałam brać NIVEA

Arturek dziękuje za komplementy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 wrz 2008, 15:10

Ja znowu na chwilke!!

Najlepsze zyczenia dla Ulci!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Renia, swietne zdjecia!!!
...my mamy duzo takich spodni rozpinanych w kroku, sprawdzaja sie w 100%.... :-)

Mariola, no dobrze ze zyjesz tam jeszcze, a jak Twoja noga?? Dajesz rade??

Mary, tak jak mowia dziewczyny, trzeba probowac dawac rozne rzeczy, moj tez nie chcial jesc zupek, teraz wcina, a najbardziej lubi moje zupki.... :ico_haha_01:
Moze sprobuj jej cos ugotowac sama!

Jola, brawa dla Mirka!! :ico_brawa_01: Moj dopiero uczy sie raczkowac.... :ico_oczko:

Misia, piekne fotki w podpisie, przystojniak maly z Dawidka!!

teraz jak tak piszecie to mi sie przypomnialo ze mam taki spiwor, dostalam jeszcze od kuzynki, ale nie uzywalismy go jeszcze teraz do spacerowki moze sie przyda, chociaz moj Pawelek to na spacerach teraz malo sypia, teraz przykrywam go kocykiem.

U nas na szczescie zero odparzen ani problemow ze skora. Jak cos to krem Nivea stosujemy i nam pomaga.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 wrz 2008, 15:52

Ale ja jestem zapominalska :ico_tort: Dla Uleńki :ico_tort:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 wrz 2008, 16:29

cześć dziewczyny...

Sto lat dla Uli :ico_brawa_01:

My dzisiaj od rana płacz znowu mieliśmy, Gabriel trzymał główkę w prawo i jak tylko nią ruszałt o bolało, więc dostał czopek, który zaczął dzialać po około godzinie-wtedy zasnął, w międzyczasie przyjechała Kuby mama, bo dzwoniliśmy jak Gabcioch tak krzyczał, że jednak chcemy do tego szpitala jechać... Na szczęście jak się obudził to było już dobrze :ico_sorki: ale myślę, że to zasługa czopka wciąż, bo dostał dawkę 250 paracetamolu... tak czy siak zawiesiliśmy wizytę w szpitalu, po południu odkurzałam i nawet Gabik ganiał za szczotką, ładnie zjadł obiad, a teraz śpi... O już nie, słyszę, żę gryzie nieńkę :ico_haha_01: idę do niego, odpiszę Wam później...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość