Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 maja 2009, 21:29

już mnie derby Ślaska omineły
a ty co kibol???????????????????? jakie derby ktore konkretnie ?/
no to sie ciesze chociaz ja ani za poznaniem a ni chorzowem


http://www.orlenmonsterjam.pl/
ja bilety juz mam

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 maja 2009, 21:32

a ty co kibol???????????????????? jakie derby ktore konkretnie ?/
Derby Ślaska Ruch Chorzów- Górnik Zabrze

kibol?? niee poprostu jestem Niebieska :ico_brawa_01: a na mecze Naszych chłopców lubię chodzić, rok temu na derbach gardło zdarłam i mówic nie umiałam :-D
widziałam, fajnie :-D bilety troszke drogie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 maja 2009, 21:36

derbach gardło zdarłam i mówic nie umiałam
tak to niejeden mecz skonczyłam ale Hokejowy

ps. Ruch wdupia 1:0 :-D

Wiesz ja na stadionie to głównie tyskim mecze, na derbach Krakowa byłam ale tych jednych jedynych granych dla papieza co sztama była chwilowa,
pamietam jeden wyjazd co nas policja 2h na dworze trzymala przeszukiwala kamerowała psyy

ale ogolnie to kibic Hokejowy jestem
Był Bedzie Jest Tyski GKS

[ Dodano: 2009-05-19, 21:38 ]
39 i pól leci...ideeee

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 maja 2009, 22:00

ps. Ruch wdupia 1:0 :-D
z czego cieszysz cipo :wpale: :wpale: :wpale: :wpale:
to była szansa dla naszych nagrodą było 300 tysiecy zł dla klubu
no ale przegrali :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

20 maja 2009, 05:40

siemka plotuchy i kibice :-D
znowu nie spie od 4.30 normalnie przyzwyczajam sie do tego jak dzidzia bedzie na swiecie :ico_oczko:
dzis mnie z wami nie bedzie bo do miasta jade,siorke odwiedze,ciotke :ico_spanko: jedna z obiadu ogoloce i do gina na wizyte sie udam,mam nadzieje ze z szyjka wszystko dobrze mimo skurczy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a co do ruchow malenstwa to moja ma na imie ''wierciuch'' :-D

łudzilam sie ze sie wyszaleje w brzuszku i pozniej bedzie spokojniejsza,ale z doswiadczenia innych mam wiem,ze to nie tak :-D ze jaka dzidzia w brzusiu taka i poza nim :ico_noniewiem:
bede latac za diablicą :ico_brawa_01:
no to buziaki łobuziaki odezwe sie chyba juz jutro-zdam relacje z wizyty,potwierdze ze jest lux!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 maja 2009, 07:12

Renia0601, twoja córunia była wpisana zanim megi o to poprosiła.
Tylko co u scotki słychać nie wiemy, juz dawno do nas nie zaglądnęła.

rybcia82, trzymam kciuki za dobre wieści od gina.

[ Dodano: 2009-05-20, 07:14 ]
mam nadzieje, ze nie kupowałyście łózeczek firmy Grapol:
http://www.uokik.gov.pl/pl/183/art46.html

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 maja 2009, 07:20

hej...
bede latac za diablicą :ico_brawa_01:
to mnie chyba to samo czeka

dzisiaj nie spałam prawie całą noc, wstałam o 1.00 z okropnym bólem żołądka, tak mnie bolało jak by mnie ktoś ściskał :ico_szoking: :ico_szoking: no i myk do toalety ledwo zdążyłam dobiec, zwróciłam wszystko co miałam w żoładku, z wysiłku sie pod siebie posikałam i krew mi z nosa strugą poleciała... zapłakana, wykąpana wróciłam do łózka, popijając mietę...
chwila ulgi, Amelka kopie wiec jest ok
zasnełam
o 2.20 sie budze, czuje coś w brzuchu, jelita mi grają :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i znowu ledwo zdążyłam na ubikację :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: siedziałam tak pół godziny, przede mną stało wiaderko.... na miętę, którą właśnie wypiłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

i tak całą noc :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
idę zaraz do lekarza, zaraziłam sie widocznie od bliźniaków Asi, obie myślałyśmy ze juz ok, bo one już normalnie funkcjonują i wypuścili ich tydzień temu ze szpitala

ale wiecie co jest najgorsze... Amelka sie obróciła, przez te ruchy przepony przy odruchach... kopie mnie teraz baaardzo nisko, w miednicy :ico_noniewiem:

ide na chwile do łóżka, potem sie jeszcze raz wykąpie i zmykam do lekarza... pije wodę na siłę zeby miec czym wymiotować, :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 maja 2009, 07:29

izuś_85, napewno dobrze bedzie
ja przyszlam sie zameldowac i lece do lekarza zaraz
wczoraj masakra nawpychalam sie tego ciasta potem brzuch mialam jak balon poszlam do wanny pomyslalam ze mi ulzy i nic polozylam sie i lap szybko do wc :513: i cale ciasto w muszli :ico_noniewiem: czulam sie paskudnie dzis to nie umie nawet wejsc do kuchni bo jeszcze ciachem tym pachnie spakuje i oddam teściom :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 maja 2009, 07:31

oj dziewczyny, trzymajcie sie jakos. Ale was ruszyło.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 maja 2009, 07:43

olala, mi z przejedzenia podejrzewam mam zoladek wrazliwy i w dodatku skurczony a tu nagle 3 kawalki cieplego ciasta jeszcze zjadlam i efekty sa najwazniejsze ze dzis jest ok

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość