Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 mar 2011, 12:24

hej dziewczyny...

zadna sie w pelnie nie wypakowala? :ico_oczko:

piatkowe ktg bez skurczy :ico_noniewiem: za tydzien dopiero nastepne, niby bez badania, chyba, ze bede chciala, wiec poprosze, zeby rzucila okiem na moja szyjke...

zastanawiamy sie co z niedziela zrobic, a wy jakie macie plany

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

20 mar 2011, 12:49

serniczka, za 37 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja kumpela z PL ktora miala termin na 19 /03 dalej nie rozpakowana :ico_szoking: i jak wczoraj poszla do szpitala to sie okazalo ze na ktg zadnego skurczu :ico_szoking: szyjka zamknieta a corcia wysoko jeszcze...i lekarz powiedzial ze nic porodu nie zapowiada :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wspolczuje jej :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 mar 2011, 13:21

Serniczkaza 37 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-20, 12:24 ]
zadna sie w pelnie nie wypakowala?
no jakis zastoj mamy... :ico_oczko:
chociaz Anety11 nie bylo na forum juz jakis czas- no i Aniii ale ona miala cory impreze to moze dlatego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-20, 12:26 ]
a wy jakie macie plany
Ja zaraz na maly spacer skocze polaczony z mini zakupkami tylko jeszcze musze chwile poczekac zeby moj m. troche sie przespal bo on o 8 rano wrocil z pracy i znow na 23 idzie dzis :ico_placzek: nie lubie sama w nocy byc w domu a w dzien staram sie byc cicho bo on spi wiec zadne pranie czy powazne sprzatanie tez w gre nie wchodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 mar 2011, 14:40

Ja się melduję 2w1 :ico_ciezarowka: :-D

serniczka, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 37 tydzień :ico_ciezarowka:

Wczoraj po imprezce już mi się nie chciało wchodzić,bo padnięta byłam :ico_spanko: :ico_spanko:
Fajnie było, posiedzieliśmy, pogadaliśmy, córa zachwycona :ico_brawa_01: :-D :-D
Dostała tyle prezentów,że szok :ico_szoking: :ico_oczko:

Teraz testują z tatusiem matę do tańczenia i cali czerwoni ze zmęczenia :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ja popołudniu potańczę to może dzidziuś zdecyduje się wyskoczyć szybciej :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Przepraszam,że nie odpiszę na inne posty ale już muszę lecieć. Będę wieczorkiem :-)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 mar 2011, 15:48

Witam dziewczyny. Znów lukam na jedną chwilkę. Wszystkim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone i rozpoczęte nowe tygodnie.
Ja dziś miałam rano takie bolące skurcze,że myślałam,że już "odjadę" i za 4 godz.była powtórka z rozrywki. Aż się porodu boję jak to tak wszystko boli :ico_olaboga: Na razie ustały ale zobaczę co będzie działo się wieczorem. Jutro dzwonię do przychodni umówić się na wizytę bo lekarz stwierdził,że jeśli nie urodzę do 39 tyg. mam się zgłosić na wizytę i skontrolować szyjkę. Ale już chodzić nie mogę przez to biodro będę go błagać o skierowanie do szpitala bo się wykończę chyba. :ico_olaboga:

Życzę wszystkim miłego dnia. I odezwę się jak będę miała dostęp do internetu.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 mar 2011, 19:14

Gwona fajnie Cie widziec ! powodzenia na wizycie w poniedzialek i skoro chcesz do szpitala to mam nadzieje ze Cie wezma bez problemu i koniecznie sie odezwij jak bedziesz maila net bo jestes 3 w kolejnosci do rozpakowanai a to nigdy nie wiadomo wiec czekamy na wiesci... :ico_sorki:


Aniaaa to fajnie ze impreza sie udala i moze rzeczywiscie dzidzie tance pogonia :-D

[ Dodano: 2011-03-20, 18:17 ]
no jak sie zadna dzis nie rozpakuje to Magda jutro podratuje nam srednia...
Chociaz widzialm w tym programie One born every minute jak wywolywali ciaze i dziewczyna 4 dni sie meczyla zeby wypchnac malucha a juz tak byla wycienczona ze i tak cc sie skonczylo! Wazne ze szczesliwie :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 mar 2011, 19:20

:-D hej laski
my bylismy na spacerku nad jeziorkiem...
tez myslalam, ze w pelnie cos sie ruszy, a tu dalej nic... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 mar 2011, 20:15

hej dziewczyny, widzę, że u Was nerwowe nastroje :-) już nie możecie doczekać się dzidziusiów. Spojrzałam na Wasze suwaczki i nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko leci.

ja kompletnie nie mam czasu na nic, Mateusz potrzebuje mnie niemal non stop, czasem nie mam czasu zjeść. nawet nie mam czasu wkleić wam zdjęcia małęgo.
Obiecuję zaglądać częsciej. trzymam za was kciuki bradzo mocno. By każda z was miała taki poród jak ja :ico_oczko: bezbolesny :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 mar 2011, 21:25

Blanka26 fajnie ze wpadlas!!!moja kumpela ktora urodzila 8 lutego tez twierdzi ze caly porod ktorego sie bala to psikus w porownaniu z tym co nas pozniej czeka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-20, 20:34 ]
A ja sie zaczynam zastanawiac czy mi wody sie nie sacza...
bo mam wiecznie wilgotna bielizne (oprocz sluzu bo tego akurat mam niewiele ostatnio)-jak sie dotyka to naprawde mokre mam majtki nawet moj M, jakos mnie przypadkiem chwycil w okolice i sie pyta czy sie zsikalalm( a bylam jeszcze w takim niby dresie leginsach)??? Myslicie ze to mozliwe zeby sie tak wody saczyly po troszeczku???

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 mar 2011, 22:25

W razie czego jeśli nie będę miała dostępu do internetu...To bardzo proszę o jakiś nr kontaktowy do was,żeby w razie czego jak wyląduję w szpitalu mogłabym wam dać znać co i jak u mnie :-) Trzymajcie się. A mnie ponowne skurcze męczą...więc to chyba już na dniach. Trzymajcie się :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość