patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

30 mar 2012, 12:30

hej,

u nas to wysypka wybroczynowa mamy ja leczyc cebionem i wapnem, tak stwierdzila wczoraj pediatra. Przyjelam to w miare spokojnie ale dzis wpisalam w google to pojecie i si naczytalam o meningokokach, a mielismy dzis si pokazac u dermatologa wiec pojechalam i jej mowie ze wybroczyny i ze sie naczytalam a ona z jak slyszy wysypka wybroczynowa to tez jej tylko to na mysl od razu przychodzi :ico_szoking: poogladala go i stwierdzila to co wczoraj pediatra ze rzeczywiscie wybroczyny ale z popekanych naczynek a przy meningo wygladalby inaczej. Dala mu jeszcze masc z mocznikiem i znow za tydzien kontrola.

Ja tylko o sobie bo mam strasznie malo czasu, moze pozniej wejde i poczytam co pisalyscie, narazie musze uciekac

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 mar 2012, 12:55

Mały usnął i mam nadzieję, że teraz pośpi dłużej.
Na obiad dziś naleśniki.
U mnie właśnie śnieg z lodem pada, a u moich rodziców w nocy śnieg napadał.
ja tez sie pod tym podpisuje i nie moge sie doczekac :ico_sorki:
Ja też, ja też :-D
Moja kuzynka z tym Małym Igorem właśnie z tego powodu nie chodzi na spacery z dzieckiem, bo jak twierdzi , on jest dla niej za ciężki :ico_puknij: ale na ich temat szkoda się wypowiadać!
Brak słów! Ja zakupów prawie wcale nie robię, wysyłam sm-em listę D i po drodze robi. Ja tylko kupuje jak coś mi zabraknie i potrzebuję w danej chwili. Nawet jeśli muszę coś kupić to biorę plecak i zanim zacznę wspinaczkę na 3 piętro zakładam na plecy a ręce mam wolne.
Widzę, że Twoja kuzynka i bratowa to działają na Ciebie tak jak siostra mojego D na mnie. Ja mam teraz na nią takiego nerwa, że jakbym mogła to w goły tyłek bym jej Obrazek

[ Dodano: 30-03-2012, 12:58 ]
mamy ja leczyc cebionem
A lubi Filip cebion? Mateusz go nie znosi i muszę mu z wodą albo z sokiem podawać z butelki, a i to z "bólem" wypija, inaczej nawet nie tknie.

[ Dodano: 30-03-2012, 19:56 ]
A co tu tak cicho? ObrazekWywiało wszystkie?

Matuś śpi. D zaraz jedzie do swojej mamy, wraca jutro. Nie znoszę jak nocuje poza domem, ale dobra storna tego wyjazdu to to że jutro przywiezie mi szarlotkę i ciasto drożdżowe, mniam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 mar 2012, 20:16

hej

moje dzieci po kąpieli i teraz czają się czy spać czy nie :ico_haha_01: bo akurat tatuś do domu zawitał i się rozszalały

patrycja_g, zdrówka dla Filipka :ico_sorki:
A lubi Filip cebion? Mateusz go nie znosi i muszę mu z wodą albo z sokiem podawać z butelki, a i to z "bólem" wypija, inaczej nawet nie tknie.
Milena w sumie lubi :ico_oczko:
brała kropelki na łyżeczkę i w dziubek i zaraz popijała sokiem :-D
jutro przywiezie mi szarlotkę i ciasto drożdżowe, mniam :-D
same pyszności :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

31 mar 2012, 08:28

Witam się :-) ale pogoda do niczego ciągle pada :/
A lubi Filip cebion? Mateusz go nie znosi
Mi Igorek ładnie kropelki do dzioba łapie i chyba mu smakują bo nigdy nie narzekał jak widzi tylko że jakiś mały słoiczek otwieram to się kładzie i otwiera buzię :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 mar 2012, 09:13

czesc
Widzę, że Twoja kuzynka i bratowa to działają na Ciebie tak jak siostra mojego D na mnie.
hehe czyli tak samo jak na mnie dziala meza siostra i tesciowa :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
przywiezie mi szarlotkę i ciasto drożdżowe, mniam :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja_g, zdrowka dla Filipka
ale pogoda do niczego ciągle pada
oo to tak jak u nas :ico_noniewiem:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 mar 2012, 09:35

Cześć,
pogoda jak wszędzie do bani-wietrzysko i deszcz.

Miłego dnia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 mar 2012, 09:37

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ????

Murchinson, maz wrocil?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 mar 2012, 10:08

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ????
Z miłą chęcią, a jeszcze w Twoim towarzystwie to obowiązkowo :-)
Murchinson, maz wrocil?
Nie, będzie ok.16. Musi zawiść mamę i ciocię na wieś i dopiero wróci. Teściowa opiekuje się ciotką i na zimę zabiera ją do siebie.
Jak Twoje zdrówko, antybiotyk pomaga?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 10:17 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 mar 2012, 10:16

a jeszcze w Twoim towarzystwie to obowiązkowo :-)
:-D :-D :-D
Jak Twoje zdrówko, antybiotyk pomaga?
dziekuje, czuje sie lepiej, mysle ze jak skoncze brac antybiotyk bedzie calkiem ok - dzis jest 5 dzien, a mam brac 7 dni

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 mar 2012, 11:20

czuje sie lepiej
Super!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość