Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

31 maja 2012, 10:41

Witam z :ico_kawusia:

oooo :ico_szoking: matko to juz na nas kolej
:ico_brawa_01: dla ostatniej wiosennej mamusi :ico_oczko:

melduje sie 2 w 1 poczytalam was ale cos mi dzis pamiec szwankuje :ico_olaboga:

Martus zdrowka dla synka :ico_sorki:

malinowa czym predzej do lekarza!!!!!

A co do czeresni ja t-ez dawalam wczoraj 35zl za kg :ico_olaboga: no coz musze korzystac poki moge byly pyszne tylko bardzo szybko sie skonczyly :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

31 maja 2012, 10:42

właśnie zauwazylam,ze na tyłku mi sie pelno rozstepow zrobilo :ico_olaboga: Mam tylko nadzieje,ze szybko zbledną... no ale i tak juz zostaje kostium z dołem - szortami...o bikini mozna zapomniec wrrr

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 maja 2012, 10:54

o bikini mozna zapomniec wrrr
no w moim przypadku gorzej... tylko tankini :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

31 maja 2012, 10:58

Witam kochane :-)

Madleine, Aniula gdzie Wy szukacie tych czereśni? ze złota chyba bo ja kupowałam po 8 zł a wczoraj po 7 :-D

Mamusia mi się w ogóle wydaje że Ty będziesz miała cc przez p"problemy" ciążowe nie wiem czemu ale życze Ci takiego porodu jaki chcesz mieć :-)

Ja nie mam przeciwskazań do SN i w sumie się cieszę bo chce tak rodzić ale jak by cc mnie czekało to nie będę rozpaczać :-)

Dziewczyny wczoraj na Szkole rodzenia położne proponowały ćwiczyć bezdech aby przy parciu móc wytrzymać na jednym tchu jak najdłuzej bo parcie efektywniejsze w tedy :-) wiec bierzemy dwa głębokie oddechy przeponowe następnie do 3/4 zapełniamy przepone energicznym oddechem i wstrzymujemy powietrze. Zacząć od 5-7 sec i dodawać po 1 sec co 2-3 dzień tak zeby do 20 sec udało się dojść najelpiej by było :-)

Kurka blaszka to pora na Nas wiosenki się rozpakowały My kulturalnie poczekałyśmy a teraz Aniula i Marta marsz rodzić najpierw Aniula a za dwa tyg Marta, potem ja, Qanchita.... itd.... (dlaej nie pamiętam :ico_wstydzioch: ) j właśnie łóżeczko bedę zamawiałą a zaraz za prasowanko 6 pralek się biorę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga:

[ Dodano: 31-05-2012, 10:59 ]
Mad ale masz sliczne zdjecie w podpisie powiem Ci ze chyba ukradnę Ci tą Martynę!!! zacałowała bym ją i przez to że na nią patrzę to nie mogę się już doczekać Naszej Kajki :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 maja 2012, 11:02

ja też uważam, że Martysia wyjątkowo jest sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zamawiam na synową! :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 maja 2012, 11:07

przez to że na nią patrzę to nie mogę się już doczekać Naszej Kajki
Tez tak mialam jak mala siedziala w brzuszku - zachwycalam sie szkrabami :-)
Dzieki :ico_sorki:
zamawiam na synową!
Kto wie :-D :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 maja 2012, 11:11

Kto wie :-D :ico_sorki:
widzę że trochę kawalerów w kolejce już stoi że wybrzydzasz :-D :-D
właśnie zauwazylam,ze na tyłku mi sie pelno rozstepow zrobilo
wiesz ale to że my nie mamy to nie znaczy że nie dostaniemy. Koleżanka miesiąc przed porodem dostała na cały brzuch. Oczywiście nikomu i sobie nie życzę :-D
ze złota chyba bo ja kupowałam po 8 zł a wczoraj po 7 :-D
to i ja dzisiaj poszukam ale nie tych złotych tylko srebrne :-D i fasolkę szparagową bym zjadła może znajdę.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

31 maja 2012, 11:14

tylko srebrne
Gosia srebrne lepiej smakują bo te ze złota to jeszcze w gardle by mogły stanąć :-)

Madleine nie przejmuj się rozstępami zbledną i będzie po problemie ja ze wzgledu na mój celulit na pośladkach zawsze chodziłam w szortachniestety co bym nie robiła z nim to i tak nei znikał więc zastosowałam metodę szortową albo mam taką specjalną spódniczkę do stroju i np jak gramy w siatkówkę plażową to sobie zakładam i nic nie widać :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

31 maja 2012, 11:16

Koleżanka miesiąc przed porodem dostała na cały brzuch.
:ico_szoking: :ico_szoking: nie straszzzz prosze
Piersi juz przebolałam,tyłek też jakos przeboleje,ale jeśli do tego by doszedł brzuch to bym sie juz naprawde wkurzyla...bo albo jedno albo drugie,ale nie wszystko naraz :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 31-05-2012, 11:17 ]
Madleine nie przejmuj się rozstępami zbledną i będzie po problemie
no ja wczesniej mialam na biodrach troche,juz takich bladziutkich. Tyłek i piersi spoko bo mozna jakos zakryc,wlasnie szoratmi czy bardziej zabudowanym stanikiem.
Ale mam nadzieje,ze juz wiecej ich nie bedzie :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

31 maja 2012, 11:21

Nie narzekajcie ja mam rozstep na rozstepie - brzuch caly czy w szpitalu cz y moja lekarka każdy mnie zaluje ze ciaza dala mi sie we znaki. Do tego mam na tyłku, na piersiach i najgorzej bo na nogach - najgorzej na lewej schodza juz ponizej kolan::( ja nawwet spodnicy nie ubiore i boje sie myslec jak bedzie wygladal brzuch i reszta ciala po porodzie - zglosze sie do Ewy Drzyzgi ona takie okazy lubi pokazywac w telewizji moze mi ktos zrobi operacje??
Powiem wam ze chce Marysie i kocham jak nad zycie ale moje cialo wyglada masakrycznie - smaruje 2 czasami 3 razy dziennie oliwka, kremami i tak codzienie cos nowego mam. Nie bede sie dziwila jak maz mnie odrzuci kto by chcial takie pomarszczone cialo:(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość