eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

16 lip 2008, 20:58

Ha a ja własnie otrzymałam od mamy zadanie specjalne :-D Mam wyszukać dla Olka rowerek a ona go kupi to będzie prezent z okazji roczku ale mama stwierdziła ze nie będzie czekała do września bo potem to nie będzie pogody na jezdzenie po podwórku a jak dostanie teraz to pojeździ dłuzej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Więc ja już szperam po allegro :-D

[ Dodano: 2008-07-16, 21:04 ]
Kurcze moi rodzice jakoś tak bardziej myślą, ciekawa jestem co na roczek dostanie od drugiej babci bo za całe 10 mies dostał od niej 3 pary śpiochów i książeczke no i jeszcze pieniądze na chrzest. Ciekawa jestem jak Olek zareaguje jak we wrześniu zobaczy swoją chrzestną, ona mieszka w Niemczech i od czasu chrztu jakoś się nie odzywa no przepraszam walnęła 2 komentarze do zdjęc na "Bobasach" Jakos dziwna jest ta rodzina męża, gdybym mogła cofnąć czas to juz nie dałabym się namówić na taką chrzestną :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

16 lip 2008, 22:48

Hej dziewczynki.
Kacper ma drugiego ząbka :ico_brawa_01: górna jedynkę i już prawie na wierzchu jest tez druga jedynka :-D No tak szybko mu wychodzą :ico_olaboga: i za to taki marudny i dziś tez dużo spał.

Kocura dzięki za życzenie przespanej nocy ale niestety noc jak każda :ico_placzek: co godzinę pobudki a nawet częściej,ale jak mały zasnoł o 9.30 to ja tez sie położyłam na 1,5 godzinki i już sie lepiej dziś czuję.Bo tak jak co dzień jestem niewyspana i jeszcze nie zawsze mam jak sie położyć to potem chodzę jak cień,na nic nie mam ochoty :ico_noniewiem:

Kocura trzymam kciuki za pracę.

Eve super że mężuś się sprecyzował :ico_brawa_01: i zostajecie :-D A to zdjęcie co dałaś na NK gdzie Szymuś jest w samochodzie no po prostu świetne :ico_brawa_01:
Mam wyszukać dla Olka rowerek a ona go kupi to będzie prezent z okazji roczku ale mama stwierdziła ze nie będzie czekała do września bo potem to nie będzie pogody na jezdzenie po podwórku
no i super ma mama rację :ico_brawa_01: pokazuj tu nam co który Ci sie podoba :-D
A co do prezentów to mam to samo,od moich rodziców Kacper tyle dostał a od rodziców Ł to wiadomo,tylko na święta "bo trzeba coś dać" i to takie byle co.Ostatnio ja z małym poszłam do sklepu na zakupy i byli tez rodzice Ł i wiecie mieli tyle zabawek kupionych dla Kuby a dla Kacpra nic i chyba dziadkowi sie głupio zrobiło bo miał taką minę :ico_haha_01: :-D

A gdzie pozostałe dziewczynki sie podziewają?
Ja lecę lulać,dobranoc.A stawiam na jutrzejsze śniadanko albo podwieczorek jak kto woli :ico_tort: bo Kacper kończy 10 miesięcy :-D
I dla Olusia też :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 lip 2008, 23:01

Kicia10, sto lat dla Kacperka!!!!

Zuzi wyszła ta wysypka na plecki i brzusio troszkę. Poczytałam sobie i jestem pewna,że to trzydniówka. I jestem mądrzejsza o to, co przeczytałam :ico_oczko: I mam teorię :ico_oczko: Otóż- Zuzance wyłażą ząbki na góze (jestem przekonana) i przez to była osłabiona i przyplątała się ta trzydniówka. Ale pocieszające jest to,że ponoć tylko raz się ją ma.

Teraz mój problem- ałłłłł ałłł, paznokieć mi wrasta u dużego palucha u nogi! Co robić??? Bo boli....

Aha! I kupiłam sobie klapki :-)

Czy Wasze dzieci mają w kupce takie czarne niteczki po bananie? Bo jak je zobaczyłam kiedyś to myślałam,że to takie skrzepy krwi :ico_olaboga: Ale poczytałam i pisze,że to po bananie takie niteczki. Zuzia prawie codziennie je banana,ale nie zawsze ma takie nitki.

[ Dodano: 2008-07-16, 23:02 ]
Mam jeszcze pytanko? Czy bardzo ważne jest,żeby mocz do badania dzieciaczka był z rana?

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

16 lip 2008, 23:13

Tak Kocura mocz najlepiej z rana bo przez noc nazbiera sie bakterii jeśli by one tam były oczywiście,dokładnie nie wiem jak to jest z moczem u niemowlaków ale u dorosłych to konieczne jest pobieranie moczu ze środkowego strumienia i przedtem podmycie sie bo jak nie to dużo bakterii sie zbiera tych które nie są od zapalenia.
Czy Wasze dzieci mają w kupce takie czarne niteczki po bananie?
Kacper niema :ico_noniewiem:
Ale pocieszające jest to,że ponoć tylko raz się ją ma.
O o tym to nie wiedziałam :-D do nas narazie sie nie przypałętała :-D tfu tfu.
ałłłłł ałłł, paznokieć mi wrasta u dużego palucha u nogi! Co robić??? Bo boli....
oj nie pomogę na to. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

17 lip 2008, 12:01

WSZYSTKIEGO NAJ DLA OLUSIA I KACPERKA :ico_tort:
NIECH ROSNą ZDROWO I Z USMIECHEM NA BUźKACH :-D

Kocura Bura, kurde Szymon dawno banana nie jadl takiego samego, zazwyczaj w deserkach dostaje, ale wiesz jakos mnie te niteczki po bananie nie zaniepokoiły.. to chyba normalne bo w bananie przeciez sa takie czarne kawalki :ico_noniewiem:
aa no to napewno trzydniowka, dobrze ze juz po wszystkim
Szymon na razie dwuzębny i nic wiecej nie widac zeby mialo wychodzic, no ale chyba wyjdzie..hihi

eska rowerek super sprawa dla takiego roczniaka :-D my napewno tez kupimy ale nie wiem kiedy, pewnie od moich rodzicow i tesciow dostanie kaske i z tego cos zakupimy
a mnie sie podoba ten rowerek http://www.allegro.pl/item397805452_row ... od_ss.html
ma nawet pasy do przypiecia dzieciaczka :-)

Kocura Bura, na ten paznokiec przykladaj rivanol, mocz ta stope w wodzie z szarym mydłem, jest tez taka specjalna masc wlasnie na wrastajacy paznokiec, ale na recepte jak chcesz to Ci poszukam w necie i podam nazwe bo nie pamietam

wklejam foty z weekendu

w galerii dla dzieci BIG ART
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

na basenie

Obrazek

Obrazek

na plazy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

17 lip 2008, 13:57

Witam
Mam wyszukać dla Olka rowerek a ona go kupi to będzie prezent z okazji roczku
Ja też szukam :-D jak już coś wybierzesz to pochwal się od razu ja też się pochwalę :ico_haha_01:
Sto lat dla Olusia :ico_buziaczki_big:
Kacper ma drugiego ząbka
No to pięknie. Ale się Kacperek rozhulał :ico_brawa_01:
Sto lat dla Kacperka!!! :ico_buziaczki_big:
Czy Wasze dzieci mają w kupce takie czarne niteczki po bananie? Bo jak je zobaczyłam kiedyś to myślałam,że to takie skrzepy krwi
No ja też się ostatnio wystraszyłam. Ale nie wiedziałam, że to z banana.
A co do palucha to współczuję pewnie mocno boli :ico_pocieszyciel:

eve81, świetne zdjęcia :ico_brawa_01: Widzę, że Szymuś już prawie sam pływa :-D Musimy też się w końcu wybrać z Krystiankiem na basen.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 lip 2008, 15:19

ja tylko na chwile bo OLek broi mi na kolanach, poczytac zdazylam ale z pisaniem gorzej wiec na razie tylko
DUZO ZDROWKA DLA KACPERKA :ico_brawa_01: :ico_tort:

iOlo ma trzeciego ząbka górna jedynka :-D

[ Dodano: 2008-07-17, 15:35 ]
paznokieć mi wrasta u dużego palucha u nogi! Co robić??? Bo boli....
nie wiem ale posłuchałabym pani doktor Eve :ico_oczko: Bo to co pisze wydaje się być skuteczne :-)
Czy Wasze dzieci mają w kupce takie czarne niteczki po bananie? Bo jak je zobaczyłam kiedyś to myślałam,że to takie skrzepy krwi
Wiesz że nie wiedziałam o tych nitkach po bananie a też kilka razy zauważyłam to u Olka i byłam wystraszona, teraz już będe wiedziec co i jak

c.d.n

[ Dodano: 2008-07-17, 16:45 ]
a mnie sie podoba ten rowerek http://www.allegro.pl/ite..._12h_od_ss.html
ma nawet pasy do przypiecia dzieciaczka
Wiesz że ja też już po nim patrzyłam :-D fajny jest taki prosty ale szkoda że tym kijkiem do pchania nie można kierować, w tych kolorowych rowerkach jest taka funkcja i dlatego troszke mnie zniechęciło
c.d.n

[ Dodano: 2008-07-17, 16:46 ]
Zapomnialam w imieniu Olusia podziekować wam za życzonka :ico_sorki: :588:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 lip 2008, 16:58

Wszystkiego najlepszego dla Olusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzięki za życzenia dla Kacperka :-D
My dziś tez mamy nowego ząbka i nawet nie wiem czy nie dwa ząbki :-D bo jak postukałam łyżeczka to stukała prawa dwójka a jak smarowałam maścią to jeszcze jej nie czułam ale to może niedługo wyjdzie w takim razie.No ale na bank mamy już 3 ząbki :-D Już dziś Kacper jest kochaniutki :ico_brawa_01:

Brawa dla Olusia za nowego zębolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eve rowerek jak dla mnie rewelacja,mi sie podobają takie proste,ja niestety zbyt dużego wyboru nie miałam bo kupowaliśmy w sklepie z chrzestną i były tylko dwa rodzaje.I super sprawa ze ma pasy,w naszym jest taka obręcz i ja normalnie boje sie o małego bo on staje na podnóżkach i mało co niewypadanie :ico_olaboga:
Ł siostra ma taki http://www.allegro.pl/item398619949_row ... owefv.html i jak woziłam Kacperka w nim to masakra po prostu,tak sie chwieje ten rowerek :ico_olaboga: że prawie by sie przewrócił gdybym go nie złapała.

Oki zmykam bo mały wstał.

[ Dodano: 2008-07-17, 17:05 ]
A zapomniałam :ico_sorki: Eve świetne zdjęcia jak zawsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Takie pomysłowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 lip 2008, 19:04

Ł siostra ma taki http://www.allegro.pl/ite...him_nowefv.html i jak woziłam Kacperka w nim to masakra
No prosze , dzięki Kicia bo ja nad takim też się zastanawiałam, ale w takim razie chyba zrezygnuje.

[ Dodano: 2008-07-17, 19:42 ]
http://www.allegro.pl/item394825735_row ... szawa.html ten kolorek bardziej mi odpowiada ale nie wiem czy to nie jest jakas marna podróba tego HAUCK'a :ico_noniewiem:
i wiecie już troszke głupieje bo własnie czytałam że dziecko powinno miec rowerek na napęd łańcuchowy bo wtedy pedały są w lini ciała a pedały przy przednim kólku źle wpływają na kręgosłup i stawy biodrowe :ico_noniewiem:
cdn

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 lip 2008, 20:36

Ale tu dziś ząbkowo-urodzinowo :-D :ico_brawa_01: Gratulacje i wszystkiego najlepszego!

Mój paluch doznał samouzdrowienia :ico_szoking: Będę żyć :ico_haha_01:

Z Zuzanki schodzą plamki! Ale po południu była nieznośna. Przez to chodzenie do pracy to normalnie nie wiem, co się z nią dzieje, bo drze się strasznie. To chyba kolejne ząbki, ale tak szybko?? I wogóle nie da sobie zajrzeć w paszczę,a co ja nie wymyślam :ico_oczko:

eve81, super focie! I dzięki za rady! Jak znów mi coś zacznie wrastać to się zastosuję do Twoich rad.

Teściowa już chciała kupić rowerek na urodzinki Zuzi. Ale jej sama odradziłam. Bo wydaje mi się,że ona jest za malutka na taki rowerek, a potem będzie zima to gdzie będę z nią jeździć. Lepiej kupić na wiosnę, przynajmniej nie będzie mi zajmował miejsca przez zimę.
I muszę się pozbyć wózka głębokiego,ale jakoś nie mogę się zabrać,żeby gdzieś ogłosić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość