Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

23 wrz 2008, 16:35

pinko pisze:znów niewiele przybrała bo tylko 300 gram :ico_noniewiem:

jesli dobrze sie rozwija i miesci sie w normie to nie masz sie czym martwic!!!
pinko pisze:Misia, zdjęcie Dawidka w podpisie też ekstra, z Niego też słodki przystojniak i ma powalający uśmiech :-)

mz74 pisze:Misia, piekne fotki w podpisie, przystojniak maly z Dawidka!!

dziekujemy :ico_haha_01:
uwielbiam ten usmiech, on zawsze poprawia mi humor!!!!

Asikk, masakryczne przezycie, dobrze, ze skonczylo sie happy endem.
A co do kremow to linomag byl rewelacyjny, jak Dawidek byl malutki, a teraz go odparza, aktualnie uzywam tormentiolu na przemian z bepantenem.

Jola_85 pisze:moj Mirek zaczał chyba nauke samodzielnego stania :ico_noniewiem:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , jeszcze troche i bedzie sam chodzil, jak ten czas leci....

mz74 pisze:U nas na szczescie zero odparzen ani problemow ze skora.

ale Ci zazdrosze :ico_wstydzioch: , tak bardzo chcialabym zeby te krostki i plamy juz zeszly, ale wiem ze cierpliwosc i czas sa potrzebne, zeby Dawidkowi sie to zagoilo.

no wlasnie mariola jak tam noga?? jak sobie radzisz??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 wrz 2008, 16:59

Ula wszystkim ciociom i kolegom i koleżankom dziękuje za życzenia :-)

Mariola, ja też czekam na informacje, co u Ciebie słychać?
Asikk, przeżycia na początku ciężkie, ale teraz Kamilek wygląda super i zdrowo :-)
Jola, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mirusia za samodzielną naukę stania :-)
?Justyna, biedny Gabik, musi Go bardzo boleć ta szyjka, pozdrów Go od przyszywanej cioci, niech mu się szybko polepsza.

My do pupy ciągle używamy linomagu, a jak jest takie większe odparzenie, to tormentiol jest najlepszy i zawsze szybko pomaga.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 wrz 2008, 17:12

he he dzieęki za komplemęty ale tamto zostanie mi w pamieci do konca zyciai jak teraz ta lekarka przepisuje mi ten lek to już mam stracha daje mu to z woda albo mlekiem

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 wrz 2008, 17:18

100 lat dla Urszulki znowu zapomnielismy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
noga no boli ale juz sobie daje rade tylko taka oslabiona jestem senna.Wiecie co ja teraz tez sobie uswiadomilam ze moj spiwor tez sie nie przypnie ale chyba damy rade jakios z nim jezdzic jak bedzie snieg to i tak sankami bedziemy podrozowac.Dziewczyny ale macie przygody z tymi dziecmi Amelka czasami nacisnie do buzi chleba i dlawi sie ale jak narazie potrafie szybko jej to wyciagnac no i jest ok odpukac bo nie wiem co bym zrobila w takim przypadku.Zdjecia wszystkie fajne pa

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 wrz 2008, 19:54

Hejka..
No ja nie mam kiedy posiedzieć przy kompie bo albo siostra albo brat okupują. A jak ja siądę to zaraz do Norberta muszę i w tym czasie mnie podsiadają. Także nie poczytałam Was teraz nawet.

Współczuję Gosiu śmierci dziadka :ico_pocieszyciel:

Norbertowi przed wyjazdem spod dziąsełka prześwitywała jednak jedna dolna jedynka i przebiła się dopiero po przyjeździe tutaj. Poczułam jak Norbert gryzł mnie w kolano. A wczoraj strasznie niespokojnie spał. Położyłam go to szybko usnął, ale potem się budził. Poszłam jeszcze na zakupy do Carrefoura koło 21 to jak wróciłam to mama mi powiedziała, że Norbi tak się rozpłakał, że uspokoić go nie mogła, dała mu pić to jakoś przysnął. Ale jak wróciłam to znów się rozpłakał. Utuliłam go i poszłam TV oglądać. Zaraz znów słyszę płacz, idę do niego a on z łóżka już główką zwisa w dół i nim podbiegłam, nim złapałam to spadł na podłogę i główką łomotnął. Dzisiaj ma siniaka na czole. No ale ogólnie ten mały szkrab jak się przebudzi to turla się po łóżku i chce schodzić, ale jak przymierza się do schodzenia to niestety przodem główką w dół chce schodzić.. co oczywiste, że skończy się guzem. Próbuję go uczyć schodzenia nóżkami, bo tak na brzuszku się ześlizgnie i nóżkami dostanie podłogi.
Zaczęłam o ząbkach a skończyłam na schodzeniu z łóżka.. a miałam jeszcze dodać, że dzisiaj tak zaglądam Norbertowi do buzi i zobaczyłam, że i druga jedynka się przebiła i dlatego tak spać nie mógł wczoraj biedaczek. Dzisiaj mało mi obiadku zjadł, tylko parę łyżeczek, ani niespecjalnie pić chce.. I na pupce mu się takie lekkie odparzenia zrobiły.

Teraz bawi się z babcią, ale zaraz idę do kąpieli go wziąć i spać położyć.

Jutro do babci chyba będę jechać a wcześniej dentysta :ico_noniewiem:

Na razie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 wrz 2008, 20:26

:ico_brawa_01: dla Norbiego za ząbki :-)
Misia, obiecane fotki dania z tuńczykiem:
Obrazek
A tu nadjedzone:
Obrazek
Ula freestylerowiec:
Obrazek
Tak sobie stoję, wszędzie gdzie tylko mogę:
Obrazek
Obrazek
Tak się marszczę:
Obrazek
Pomagam tacie skręcać szafę:
Obrazek
Zajadam marchewę:
Obrazek
Mary i dla Ciebie śpiworek w wózku:
Obrazek

Ulek już śpi, choć niespokojnie, budzi się co jakiś czas, jak tak dalej będzie to dam jej na noc ibufen, żeby ją nie bolały ząbki.
Czekam na Jarka, jeszcze mu zostało pół godziny pracy :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 wrz 2008, 21:36

Dziewczyny Iwony jeszcze nie bylo bo ona ma dzisiaj rocznice slubu pewnie na kolacje poszli wiec jak zagladnie to wszystkiego naj....i nastepnych co najmniej 50 takich rocznic :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 wrz 2008, 21:37

aha ja mam taki spiworek jak pinko tylko nie mam na pasy dziurek

[ Dodano: 2008-09-23, 21:39 ]
jak patrze na Ulke to moja Amelka przy niej to taki dzidzius ona taka dorosla i sliczna a wlosy to jak roczne dzidzi

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 wrz 2008, 21:44

mary pisze:ale gdzie moge taki dostać?

Popatrz na allegro, tam na pewno są :-)

Wszystkiego najlepszego dla Iwony w rocznicę ślubu :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Jarek wrócił z pracy, więc ja spadam z neta... spokojnej nocki....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 wrz 2008, 21:58

Moj Misek juz chrapie...

Wszytskiego naj dla Iwonki z okazji rocznicy!!

Pinko sliczne zdjecia, a raczej ta mala osobka fotografowana na nich :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super Ula stoi, mojego to jakbym tak postawila to bym sie przewrocil.... :-)

Jutro jade na pogrzeb wiec dopiero wieczorkiem do Was zagladne... piszcie duzo zebym miala co czytac!!

Ide lulu!! PA!! Spokojnej nocki!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość