evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

19 gru 2011, 15:01

hej.. ja dzis wolne.. okna w drugim pokoju umyłam i mieszkanie już całe wysprzątane..

ostatnio cos zle sie czuje...;/ w pracy zemdlałam... masakra jakas.. ciagle mi słabo, mam uderzenia goraca chociaz cały dzien mi zimno.. bola mnie rece i nogi.. nie wiem co sie dzieje.. w przyszłym tyg ide do lekarza.. powinnam pojsc 2 stycznia ale jak pojde 28 grudnia to chyba nic nie bedzie ze w ksiazeczce bedzie 2 razy grudzien wpisany? bo 4 tyg. to minely..

a mały chyba zaczał sie ruszac.. od czasu do czasu puka mi cos w brzuszku.. to chyba juz on... :)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

19 gru 2011, 17:18

powinnam pojsc 2 stycznia ale jak pojde 28 grudnia to chyba nic nie bedzie ze w ksiazeczce bedzie 2 razy grudzien wpisany? bo 4 tyg. to minely..
nic się nie stanie, ja mam co 2,5-3 tyg wizyty i też każdą jedną wpisuje i jest ok :-) super że czujesz już dzicię :ico_brawa_01: świetne uczucie, prawda??

Sylwia gratuluję 19 tygodnia :ico_brawa_01:
wiśnia3006 najważniejsze że wszystko w porządku, a ciuszki są żółte, zielone, czerwone... :ico_oczko:
patrze ze wiele dziewczyn chyab nie ma weny pisania :ico_nienie: :ico_oczko: meldowac sie i pisac co u as słychac...
bo kochana mamy przedświąteczny nawał zakupów i sprzątania :ico_oczko:

ja dziś wszystko posprzątałam, ciuszki synka poukładałam w komodzie i tylko co chwilę mogłabym zaglądać tam i przekładać je :ico_wstydzioch: a i dziś o 4 w nocy synuś mój kochany po raz pierwszy obudził mnie- tak mocno kopał :-D no i byłam na glukozie z rana, jutro wyniki.. a w czwartek znów podpatrzeć synusia :-D
nic mi się nie chce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 gru 2011, 19:13

A ja mam dziś taka zgage że płąkać mi sie chce :ico_placzek: :ico_placzek: trzeci dzień mnie męczy ale dziś to już okrutnie i wypiłam mleko i chyba to spowodowało jeszcze gorzej :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 gru 2011, 19:21

asiab, na zimie dziewczyny pisaly,zeby wsadzic butelke wody do zamrazarki i pic male lyki takiej lodowatej wody,podobno na zgage pomaga :ico_sorki:

ja mam dosc,lepetyna peka - czuje sie naprawde zle i wymiotuje co rano :ico_zly:

Maz byl prosic,zeby pani z tej poradni przyjela Andrzejka i tylko sie wkurzyl - mowi,ze siedziala taka stara gruba baba rodem z PRL-u,nikogo w poczekalni a ona ich przyjac nie chciala,bo juz 3 osoby nie zarejestrowane w tym dniu obsluzyla :ico_zly: i jest zmeczona. Nosz kuzzzzzwa,uparl sie i powiedzial,ze nie wyjdzie dopoki go nie objerzy,to pomacala go laskawie po tej szyjce i kazala przyjsc 2 stycznia :ico_zly: pyta maz czy to cos powaznego? - nie,a jest sie czym martwic ? - tak,no ja pier.....mowi,ze szybko wychodzil,zeby jej czegos nie nagadac,bo jestesmy na nia skazani,bo inny lekarz nie przyjmuje w tej przychodni :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 gru 2011, 11:14

W końcu działa !!! od wczoraj próbowałam sie tu dostac i nic..

Poszukuje kochane poscieli ochraniacza na lozko i baldachimu w komplecie !!!!!!! zeby byl jedne wzor ... pomocy bo albo slepa jestem albo nierozgarnieta bo nie ma nic takiego !! :ico_zly: a chcialabym jeden komplet .. bo jeden mam ...

U nas snieg w koncu pada bialutko na dworku.. a my chorujemy .. mnie kaszel meczy, gardlo drapie i z nosa cieknie ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

20 gru 2011, 11:15

hejka

Agasio-mocno trzymam Kciuki!!!--bedzie dobrze!!

rybcia-czasem sa takie jedze....wrrrr :ico_zly:

Byłam u Gina....wszystko oki z Ziemkiem.....troszke sie łudziłam ze moze jednak wyjdzie Córe...ale NIET:(

milego dnia

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 gru 2011, 11:18

Asiab kup sobie Malox w saszetkach ja z kuba w ciayz pilam gin mi przepisal

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 gru 2011, 11:42

troszke sie łudziłam ze moze jednak wyjdzie Córe...ale NIET:(
- a moja siostra ma 3 coreczki i marzy o synku,beda jeszcze raz probowac :ico_oczko:

A najwazniejsze,ze zdrowy Ziemus :ico_sorki:

Ja dzis troszke lepiej sie czuje,ten syrop naprawde dziala :ico_szoking:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

20 gru 2011, 12:03

No nareszcie, bo tez od wczoraj nie moglam sie zalogować, u nas tez troszku sniegu popruszyło, już nie mogę doczekać się tych świąt, mimo że bede leżeć ale w domu u rodziców, a tam zawsze taaak cudowne święta, dużo jedzenka, rodzina codziennie przychodzi i jest wesoło, trochu mi się rozerwie :-) jutro idem tylko na kontrol do lekarza, mam nadzieje że nic tam złego się nie okaże, bo ide ze względu na tą moją szyjke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 gru 2011, 13:45

Brodzikowa, ja doskonale rozumiem twoje rozczarowanie
ale widocznie ty jesteś stworzona do bycia matką facetów
wiesz jaka to sztuka?
pamietaj ze matka facetów musi ich wychowywać dla innych kobiet
bedzie dobrze kochana

a ja dzisiaj bylam ze sobą u lekarza i mam antybiotyk na to moje gardło
mam nadzieje że mi pomoże

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość