Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 14:55

Witam ja jednak w domku jestem :-D :-D :-D :-D :-D
No wiec tak KTG ok wszystko w porzadku zrobili mi takze USG i moj Marcinek wazy juz 4 kg :ico_szoking: :ico_szoking: a jeszcze 10 dni juz sie boje :ico_oczko:
5 czerwca mam sie zglosic jak cos bedzie nie tak to mnie poloza a jak ok to do domciu i czekac na skurcze :-D :-D Dzwonilam do mojego P i powiedzialam ze wazy tak duzo to sie zdziwil a po chwili oglosil po tatusiu :-D :-D Moja mama jak zadzwonila to sie smiala ze zarte bedzie :-D
Wogole wszyscy dzwonili pytali sie oprocz rodziny P ani tesciowa ani szwagierka trudno.
A co do szwagierki dowiedzialam sie ze dostala cukrzyce teraz w ciazy i wyrostek ja bierze i nie wiedza co zrobic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-31, 14:55 ]
Avisek kochana nie martw sie bedzie ok :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-31, 15:00 ]
Alinko brzusio super i faktycznie nisko ale coz juz nas wszystkie nie dlugo rozdwoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2007, 15:05

No to w sumie dobre wiadomości nam przynosisz , Madziu :ico_brawa_01: Marcinek to kawał chłopa juz :-D :-D :-D czekamy na skurcze razem z Tobą.
Dzisiaj przyszła mi do głowy myśl, ze urodzę ostatnia.. skąd mi to?

Lecę do kolezanki do szpitala, będę pod wieczór.

Madzia masz jakieś wiadomości od Kamilki? Juz była o tej porze zazwyczaj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 15:07

Nie nic nie pisala zaraz do niej cos szkrabne :-D :-D
Alinko ja tez tak mysle ze ostatnia urodze hehehe to chyba tylko takie nasze zludzenia :D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

31 maja 2007, 15:16

Jestem jestem. Byłam w mieście. Kupiłam stanik. Co prawda nie ciążowy, ale odpinane ramiączka i fajny.
Pozałtwiałam parę spraw i już jetsem gotowa na wszystko.

A dziwnie się czuję. Mam wrażenie, że szyjka się skraca bo tak mnie łąpią skurcze w tych okolicach, że stawać muszę. Na mieście kroku dac nie mogłam momentami. Dobrze, że autem byliśmy, bo bym nie doszła inaczej do domu.

Teraz zszamałam pierożki z mięsem, bo kupiłam. Pychotka i wreszcie mogę poczytać TT.
Także tylko dwa zdania i teraz zaczynam lekturę.
Z tego ci widzę Madzia jeszcze z nami, a o reszcie poczytam za chwilkę to odpiszę.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 maja 2007, 15:23

Madzia, w sumie to dobrze, że jeszcze jesteś z nami. Tak sobie myślę, że jak czerwcówki zaczną się dzielić, to jakoś tu smutno będzie. No ale chyba spotkamy się w nowym wątku pt czerwcowe mamusie, prawda? A Marcinek rzeczywiście duży chłopczyk.
Kamilko, widzę że menu u nas dziś identyczne :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 15:24

A ja mam kopytka w sosie z mieskiem mamusia mi zrobila i przywiozla :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 maja 2007, 15:36

a ja fasolke po bretonsku u tesciowej wciagnelam, a teraz kilo truskawek :ico_brawa_01:
cos tam wczesniej czytalam, ze macie problemy z ksiazeczkami ubezpieczeniowymi. w Polsce wedlug ustawy ciezarna w okresie ciazy, porodu i pologu ma zagwarantowana bezplatna opieke medyczna nawet jesli wogole nie jest ubezpieczona. za to faktury nie dostaniecie (chociaz moga chciec wam wcisnac). gorzej, jesli po porodzie matka albo dziecko wymaga hospitalizacji, to wtedy faktura bedzie...

[ Dodano: 2007-05-31, 15:38 ]
alinko chcialam ci pomoc i na swoim poniedzialkowym usg szukalam tego oznaczenia ale mam tylko wpisane, ze wody plodowe w normie, chociaz w czasie wizyty powiedzial, ze malo mam, ale to normalne na koncowce

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 maja 2007, 15:40

kamilko ja bylam na miescie i ledwo wrocila :ico_olaboga: w jedna strone tomek mnie zawiozl,bo jechal do pracy,a potem to juz na piechote :ico_olaboga: nigdy wiecej....nie wiem jak to sie stalo,ale dzis nie mam sil...to chyba przez ten alarm,bo i glowa mnie boli ....madziu gratuluje....4kg :ico_szoking: to kawal chlopa...aviseknie martw sie,bedzie wszystko dobrze,to juz tylko kilka dni... :-D alinko ja tez mam nie raztakie mysli,ze ostatnio urodze :-D ciekawe czy acia urodzi ???

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 maja 2007, 15:44

czesc dziewuszki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

leatko dla ciebie KOchana dodatkowe buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: kwiatuszki :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
sto latek i zdrowej slicznej kruszynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

alinko a ja mialam dzis sen z toba chyba dlatego , ze mnie 'przesladujesz' za dlugosc postow i wczoraj odwaznie stwierdzilam, ze sie ciebie nie boje i w nocy mnie nekalas.... oczywiscie zartuje... sen bylo spoko.. nie wiem dlaczego , ale widzialam cie tylko od pasa w dol (tzn brzuszek byl na prowadzeniu zamiast twarzy hehe -wiec nic sobie nie mysl) wygladas tak jak w avatarku.. hihi smieszne to bylo na maxa... i pomagalam ci torbe pakowac a ty panikowalas... smieszne co?? bo ja sama niespakowana, ciuszki niepoprane... a tobie sluzylam pomoca... wlasnie widac ile te sny maja do rzeczywistosci... :ico_smiechbig:
ale pierwszy raz chyba ktoras z was mi sie snila...

pewnie nastepna bedzie kamilka.... :ico_nerwusek: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2007, 15:46

madziorka hihi pisze:pewnie nastepna bedzie kamilka....

:ico_smiechbig: obym ja ci sie nie przysnila bo jak z rana wstane z moja postawiona czupryna istna czarownica :ico_smiechbig:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość