Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 cze 2011, 21:46

Mam nadzieję, że rehabilitacja wystarczy choć już mnie nastraszyli że przy kolejnej ciąży to raczej 9 miesięcy plackiem.
oby nie :ico_sorki:
Nie wiem nawet co sie stalo ze zaczal lezec znow tylko na lewej i teraz z prawa jest problem :ico_olaboga:
rehabilitacja na pewno pomoże i będzie się obracał na obie strony :ico_sorki:
Obiecalam sobie ze chocby nie wiem co to ja taka jak bratowa nie bede.
no tak,w końcu to dziadkowie są a ty musisz to jakoś znieść :ico_sorki:
Filip w srode wazyl 5100 i jakos 2 dni wczesniej zaczal wypijac po 200, teraz je 4 razy dziennie po 180 - 220 i az sie boje co bedzie 14 lipca na szczpieniu. Mi juz lekko rece opadaja jak go trzymam do karmienia
wow to łądnie waży i wcina :ico_szoking: :ico_brawa_01:
po ciazy z Marcelem dostalam dopiero po 18 miesiacach - to byl luz
zazdroszczę
bo ja po Hani dostałam 3 miesiące po porodzie
kupilam sobie 2 sukienki, chcialam jeszcze spodnie, ale przymierzalam kilka i stwierdzilam, ze rozmiaru na slonia nie bede kupowac :ico_oczko:
pokaż sukienki :-D a spodni na słonia na pewno nie ma :-P

mi zostało 5 kg do zrzucenia :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 cze 2011, 21:50

pokaż sukienki
przy najblizszej okazji pewnie je zaloze, to zrobie zdjecia :ico_oczko:

[ Dodano: 27-06-2011, 21:51 ]
aniawlkp86, superzdjecie w podpisie, a Milenka nie do poznania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 cze 2011, 21:55

mi jeszcze zostaly jakies 4 kg i wszystko w tylku siedzi
mi też zostały dokładnie 4kg i właśnie w tyłku :ico_oczko: brzucha już nie mam, tylko luźna skóra jeszcze trochę jest :ico_noniewiem:

Murchinson a kiedy planujecie drugiego maluszka? :ico_oczko: Mam nadzieję, że rehabilitacja pomoże i nie będziesz musiała leżeć :ico_sorki: Ja w następnej ciąży na pewno chociaż część przeleżę z krążkiem, bo jak niewydolność pojawi się w jednej ciąży, to w drugiej też, także tak szybko się raczej nie zdecydujemy :ico_sorki:

Ania na tym zdjęciu widać jaka Mienka do Hani podobna :-D

Patrycja dobrze, że nie chcesz teściowej izolować, moja nie widziała Krzysia od 3 tygodni, bo mój mąż jej zabronił wizyt :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 cze 2011, 22:05

dziewczyny kiedys pisalyscie o smierdzacych gazach
czy Wasez dzieci takie maja?
bo Tosi sie czasem zdarza, np dzis trzeba bylo uciekac, ale sa dni, ze nic nie czuc

Tosia jest na etapie wkladania piastki do buzki, fajnie cmoka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-06-2011, 22:06 ]
Murchinson a kiedy planujecie drugiego maluszka?
wlasnie tez mialam pytac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 cze 2011, 22:09

hej

u nas przeprawa z Liwią :ico_olaboga: , nie chce butli wieczorem pic (w ogóle za butlą nie przepada), po prostu w histerię wpada, jak by ja ktoś ze skóry obdzierał, koszmar po prostu, musialam ją z 10 min. uspokajać, bo po tym nawet cyca nie chciała złapać.
Na szczęście spi spokojnie od 19.30

Patrycja, murchinson :ico_brawa_01: za wagę chłopaków, ale moja Liwia jest lepsza bo w tamta środę ważyła 5200 :-) , dziś mi ręce odpadają i plecy dają o sobie znać.

ania urocze te Twoje coreczki, podobne bardzo do siebie :-)

Ja @ dostałam przy Poli jakies 4 mies. po porodzie, oby teraz później :ico_sorki:

markotka :ico_brawa_01: dla młodego za dobry dzień :-). Ja dziś za to jestem padnięta

emilia fajnie, ze zakupy udane :ico_brawa_01: , ja w środę moze z moją mamą podjadę własnie po kieckę i buciki :-), ze spodniami jeszcze czekam, zostało mi 4 kg :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 cze 2011, 22:11

Wklejam obiecane fotki!
Mi już do zrzucania nie zostało nic :-) Choć z 2 kg mogłyby jeszcze spaść :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 27-06-2011, 22:17 ]
A teraz napiszę kilka słów~!
u nas przeprawa z Liwią :ico_olaboga: , nie chce butli wieczorem pic (w ogóle za butlą nie przepada), po prostu w histerię wpada, jak by ja ktoś ze skóry obdzierał, koszmar po prostu, musialam ją z 10 min. uspokajać, bo po tym nawet cyca nie chciała złapać.
Współczuję, oby się troszkę poprawiło. U nas picie z cycucha bez problemu przebiega na szczęście. Czasem maksio się denerwuje, bo na początku leci samo to jest fajnie, a potem musi ciągnąć i się wkurza!

murchinson, my chcemy jechać do Władysławowa, fajna droga bo prawie cały czas autostradą, to szybko podróż zleci.

Markotka, Jak tam z pokarmem? Ile udaje się odciągnąć? Mam nadzieję, ze już lepiej!Maksia ubrałam w biały sweterek bo takiej małej koszuli nie znalazłam i spodenki z hm- rozmiar 56 :ico_wstydzioch: takiego mam chudzielca!

My jeszcze 5 kg nie przekroczyliśmy, a Wasze dzieciaczki tak pięknie przybierają :-)
Co więcej komu nie pamiętam

[ Dodano: 27-06-2011, 22:20 ]
dziewczyny kiedys pisalyscie o smierdzacych gazach
czy Wasez dzieci takie maja?
U nas śmierdzących nie ma, za to bardzo głośne :ico_oczko: czasem mam wątpliwości czy to Maksio czy tata :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-06-2011, 22:21 ]
markotka napisał/a:
Murchinson a kiedy planujecie drugiego maluszka?

wlasnie tez mialam pytac :ico_oczko:
Też jestem ciekawa :-) My za jakieś 2 lata max :-) Ale już zapowiadam wszem i wobec, że bez znieczulenia nie rodzę :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 cze 2011, 22:32

NOWA, oby sie malej poprawilo :ico_sorki:
Wklejam obiecane fotki!
bardzo fajne :ico_brawa_01:
czasem mam wątpliwości czy to Maksio czy tat
:-D :-D :-D
My za jakieś 2 lata max :-) Ale już zapowiadam wszem i wobec, że bez znieczulenia nie rodzę :ico_oczko:
czyli jak Maksio bedzie mial najpozniej roczek to bedziecie sie starac, tak? super :ico_brawa_01:

my jak sie zdecydujemy na trzecie dziecko to na pewno nie wczesniej niz za 4-5 lat

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 cze 2011, 22:48

dziewczyny kiedys pisalyscie o smierdzacych gazach
czy Wasez dzieci takie maja?
czasami takie są,że Hania się pyta czy to tatuś :-D :-D
u nas przeprawa z Liwią :ico_olaboga: , nie chce butli wieczorem pic (w ogóle za butlą nie przepada), po prostu w histerię wpada, jak by ja ktoś ze skóry obdzierał, koszmar po prostu, musialam ją z 10 min. uspokajać, bo po tym nawet cyca nie chciała złapać.
współczuję :ico_sorki: dobrze,że jednak zasnęła :ico_sorki:

Koroneczka piękne foteczki,laseczka z ciebie a Maksiu przystojniaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my jak sie zdecydujemy na trzecie dziecko to na pewno nie wczesniej niz za 4-5 lat
to chcecie mieć jeszcze jednego dzieciaczka?
ja niby chciałabym 3 ale jakoś na razie nie mam zamiaru :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 cze 2011, 08:26

to chcecie mieć jeszcze jednego dzieciaczka?
ja niby chciałabym 3 ale jakoś na razie nie mam zamiaru :ico_sorki:
wlasnie tak jak pisalam, pomyslimy za te 4-5 lat, zobaczymy jak nasza sytuacja bedzie wygladala
jak nie mialam jeszcze dzieci to chcialam miec 4 :ico_olaboga:

w ogole to czesc

upalny dzien sie u nas zapowiada

zapisalam Tosie na szczepienie na godz.16 :ico_noniewiem:

co robicie dzis na obiad??

milego dnia

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 cze 2011, 08:42

hej !
ja wczoraj wazyłam młodego i wyszło 5200 :ico_szoking: no ale wage urodzeniowa miał sporą chyba ze moja waga łazienkowa szaleje....

ja mam jeszcze 6 kilo do zrzucenia :ico_zly: moj tyłek i biodra mnie dobijają :ico_zly: a 16 kg juz za sobą :ico_sorki: :ico_sorki:

młody tylko głosne gazy puszcza bezwoonne

koroneczka zdjecia super !!!

wczoraj Natszka uderzyła Tymona jak lezał na lezaczku......odwróciłam sie na chwilke......było juz naprawde super myslałam ze ta pierwsza zazdrosc ju mineła :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości