marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

03 lis 2011, 23:02

marcz89, pewno już nie wzrośnie, bo to nie od choroby :-)
mam nadzieję narazie spada, ale złowiek przy pierwszym dziecku to zielony jest :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

03 lis 2011, 23:03

W końcu dotarłam po raz drugi :ico_sorki:
Najpierw Leoś się obudził zjadł drugiego cyca i leżał w łóżeczku to się wzięłam za Elizkę :ico_oczko:
Wczoraj jej jakaś koleżanka rowerkiem na nogę najechała i ma sinego paluszka moje
biedactwo :ico_noniewiem:
Kupiłam jej plasterki z księżniczkami i dała sobie nakleić :ico_sorki: normalnie robi
histerię :ico_olaboga:
ale księżniczki cuda zdziałały :-D
A mój mężo na szczęście jutro na rano idzie bo ktoś potrzebował się zamienić :ico_oczko:
A tak się wcześniej wypierał :ico_oczko:

Elibell sama w szoku byłam że odrazu ale na wszelki wypadek poszłam już
podmyta itd :ico_sorki:
Eliza chyba nie odczuła tego dłuższego siedzenia w przedszkolu :ico_sorki:
Bawi się z dziećmi i chyba nie myśli o czasie.
Zadowolona jest i codziennie się pyta czy jutro też pójdzie :ico_oczko:
A jak się mają sprawy z mężem???

Marcz biedactwo malutkie :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja jutro też będę przeżywała :ico_placzek: u nas dwa wkłucia :ico_noniewiem:
Zobaczymy jak ten mój zuch zniesie :ico_noniewiem:

Kocura oj pamiętam jak nam płakałaś o tych zastrzykach :ico_olaboga:
ale masz już za sobą :ico_oczko:
a i zapomniałam Ci napisać, że masz świetną kuchnię :ico_brawa_01:
mebelki mi się podobają ja chciałam coś podobnego tylko meble z lekkim odcieniem
zieleni i beżu, albo zupełnie jasny ale nie biały.

Jula a może urosept sobie kup, jest też żurawit albo najlepiej zadzwoń do swojego gina i się
zapytaj co możesz spokojnie brać :ico_sorki:
ja w ciąży dużo piłam tego soku z żurawin :ico_sorki:

Szkieletorek widzisz zawsze najlepiej robić po swojemu :ico_sorki:
a teraz proszę jak wszyscy zdanie zmienili :-D
szkoda czasu na sen:)

dokładnie a najbardziej rozbrajające jest to kiedy chcę żeby już zasnął a on puszcza ten
cudowny bezzębny uśmiech :-D :-D :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 lis 2011, 23:57

Chociaż fakt faktem ze 3 prania mi ida na tydzień.
wow, to nieźle, u mnie to jeden dzień w tyg może pralka nie chodzi.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 lis 2011, 10:27

Witam moje Drogie

Ja wczoraj byłam u lekarza z małą bo kalki mi ja wykrecaly przez cała noc i poranek, w nocy tak sie prężyła że aż bordowa po twarzy była i plakala. Dostalyśmy espumisan 4 razy dzinnie po 4 kropelki i lacido baby 1/2 saszetki 2 razy dzinnie. Wydaje mi się że jest ciut lepiej ale zobacze za pare dni, ja dostałam nowa dietkę. Bo Oliwka wielki i wzdęty brzuszek ma.

Mój M. dziś o 8 wyjechał na szkolenie na 2 dni gdzieś koło Zawiercia wiec zostałam sama ale mama bedzie u mnie spala i pomoze mi z małą.

Wczoraj Oliwka miała równe 4 tygodnie więc spóźniony :ico_tort: :ico_tort:

A i wczoraj wazyła 4620g wiec mam co nosić.

odnośnie zastrzyków do brzucha nie bolą wogóle, mala cieniutka igiełka, a skóra na brzuchu zostaje po porodzie więc jest w co wbijać :-D

Nawet nie mam czasu was doczytać :ico_wstydzioch: zaraz sie z domu zbieram i jade poszukać ladnego ubranka na chrzest :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-11-2011, 09:30 ]
A i pochwale się wam że juz brodawka w cycu mi sie fajnie formuje i karmie małą bez tych nakładek formujących :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie sobie cyca pije i co wielki plus dla mnie duzo krócej bo 10-15 minut a z nakladkami od 30-45 minut piła :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 lis 2011, 10:33

Ja wczoraj byłam u lekarza z małą bo kalki mi ja wykrecaly przez cała noc i poranek, w nocy tak sie prężyła że aż bordowa po twarzy była i plakala. Dostalyśmy espumisan 4 razy dzinnie po 4 kropelki i lacido baby 1/2 saszetki 2 razy dzinnie. Wydaje mi się że jest ciut lepiej ale zobacze za pare dni, ja dostałam nowa dietkę. Bo Oliwka wielki i wzdęty brzuszek ma.
ojj to ją wymęczyło biedactwo:(
Wczoraj Oliwka miała równe 4 tygodnie więc spóźniony :ico_tort: :ico_tort:

A i wczoraj wazyła 4620g wiec mam co nosić.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj jest już co nosić :) Moja ponad 5kg to wiem co to znaczy:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lis 2011, 10:37

witam,

wczoraj mnie nie było bo A zabrał neta do pracy :ico_oczko: ale przynajmniej 2 okna umyłam, od środy wieczora jest płacz i histeria przez Izę bo musi być pieluchowana i ma strasznie szeroko te nóżki a do tego ma nóżki wyżej niż główkę i na wznak może spać albo na brzuchu i przed zaśnięciem jest histeria :ico_olaboga: :ico_noniewiem: jak na razie na 5 tygodni później kolejna kontrola i decyzja czy nadal będzie Julka tez była pieluchowana ale takich akcji nie robiła :ico_olaboga:

wczoraj też była u mnie fryzjerka i włoski podcięte i jeszcze tylko pofarbować zostało :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

w nocy śpi, owszem śpi, ale skubany budzi się na papu co 2 godziny, tak od 23.30, a o 6 po spaniu.
u mnie to samo :ico_noniewiem: a jest już na sztucznym a w dzień potrafi i 4 godziny wytrzymać bez jedzenia :ico_noniewiem:
Mała przytyła 200g od ostatniej wizyty:)
ładnie przybiera :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 lis 2011, 10:53

Wczoraj Oliwka miała równe 4 tygodnie więc spóźniony
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

oj to miałas ptrzezycia z malutką, to jaką masz teraz dietkę??

U mnie do miesiaca też ładnie było, mogłam jeść wszystko prawie, a później zaczęły się problemy z trawieniem. I też ograniczam sie mocno by nic młodemu nie było, a podaję Lefax tylko że po kąpieli chyba, że coś się dzieje to częściej.

kwiatunio, no to współczuję podwójnego pieluchowania, ja nie wiem co to znaczy. Oby malutka przywykła szybko do tego
ale masz fajnie, fryzjer no no, pokaż po farbowaniu co zrobiłaś. Mi też się marzy ale powiem szczerze, że nie wiem co bym chciała, cały czas czekam aż farba zlezie z włosów a to jeszcze potrwa i chyba pasemka sobie zrobię:)

s w ogóle to witam się z wami piatkowo:):):) U mnie noc całkiem dobra, 2 razy mały wstał, ja dość późno spać poszłam, bo jeszcze angielski robiłam (jedyna pra kiedy można coś zrobić to noc) i tak do 1 nie spałam:)

U nas dziś brzydka pogoda, a miałam iść za bucikami dla Elizki, no trudno przekładamy na jutro, autem się pojedzie, a dziś na 1 mamy zabawy w przedszkolku:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 lis 2011, 10:57

i tak do 1 nie spałam:)
podziwiam!! Ja tam o 23 góra to już nic na oczy nie widzę... a Ty przy dwójce masz czas do 1 siedzieć... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-11-2011, 09:58 ]
w si=umie nie czas a siłe o to mi chodziło...:)

[ Dodano: 04-11-2011, 09:59 ]
a Moja 7 tyg już skończyła:) To też postawię :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 lis 2011, 11:02

oj to miałas ptrzezycia z malutką, to jaką masz teraz dietkę??
moge tylko jeść gotowane warzywa: seler, marchew, burak, pietruszka
z pieczywa: jasne pieczywo najlepiej bułki pszenne
z innych bzdur kaszę drobną, grysik
do picia słaba herbata i woda mineralna /zero soków kompotow i innych/ a i moge herbatki w granulach z hippa czy bobovity /rumianek, koperkowa, na laktację/
z wędlin: chuda drobiowa
z mięs kurczak gotowany

i to wszystko minimum miesiąc.

A z nabiałem mam bardzo uważać i jeść maks 2 razy na tydzień.

Małą nadal wykręca więc tak mi jej zal, ale przynajmniej mniej ja boli niż wczoraj.
30.11 ide do lakrki na wizyte i szczepienie więc zobaczymy co i jak i wtedy coś mi do diety wprowadzi nowego.

Dziekuje dziewczyny za gratulacje dla Oliwki :ico_sorki: :ico_sorki:
kwiatunio, no to współczuję podwójnego pieluchowania
dołączam się :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lis 2011, 11:02

to ja tez postawię bo Izunia ma 5 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja nie wiem co to znaczy.
później zrobię zdjęcie jak Ona w tym wygląda :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość