Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2012, 23:36

Gsia a co dow agi to nie wymagaj że w ciągu tygodnia zrzucisz wszystko!!! organizm napewno pokaże Ci efekt ale poczekaj chwilkę :-) ja od srody biorę się za siebie a dlatego od srody ze dosałam ciasto weselne i muszę je zjeść i to będzie mój gwóźdż i od tej pory dieta :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2012, 23:45

to będzie mój gwóźdż i od tej pory dieta :-)
ja tak mowie codziennie hehehe :ico_oczko: :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2012, 09:27

Dziewczyny ja polecam na zakupach grupowych kupić kupon na wywołanie zdjęć. Przychodzą do domu, tylko trzeba czytać czy koszt wysyłki jest w tym i ewentualnie w jakiej wysokości. Zamawialam i jakosciowo zdjecia super grubszy papier, a kolory mega zywe :-)
Też wolę namacalnie mieć zdjęcia do obejrzenia :-)

Kaja, fajna Kajusia w podpisie :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2012, 10:00

Gsia a co dow agi to nie wymagaj że w ciągu tygodnia zrzucisz wszystko!!!
ale mi od miesiąca waga stoi w miejscu :ico_zly: Zobaczymy czy te ćwiczenia coś dadzą bo mi w sumie brzuch najbardziej przeszkadza, no i cycki mogły być mniejsze ale to już raczej dopiero jak skończę karmić. Dobrze że udało Ci się kupić szczepionkę :ico_sorki: A o co Kajusi chodziło że taki koncert dała?

Co do wkładek rossmanowych dzisiaj podjadę ale chyba dostawa dopiero jutro będzie. No ale jadę na zakupy muszę rajstopy dokupić małemu

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2012, 13:33

A o co Kajusi chodziło że taki koncert dała?
Gosia nie wiem ale nie wyglądało to na bolący brzuszek bo ja odwracałam ją w stronę tv to przestawała płakać i oglądała tv a jak ją tylko odwracałąm w drugą stronę to krzyk w niebogłosy i tak w sumie od 20 do 23:30...

ja dzisiaj skoczę sobie do rossmana to kupię ze 2 paczki wkładek o ile będą...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2012, 19:59

Kasiala bo to tak zawsze jest jak się dziecko pochwali to pokazuje rożki :ico_haha_01:
A jak z wkładkami dostałaś? Ja w końcu nie byłam w rossmanie. No ale canpola mam i zaraz przyjdą mi te drogie. Teraz czekam aż Maks zaśnie i zaczynam ćwiczyć. Bo na razie to marudzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 paź 2012, 21:17

A jak z wkładkami dostałaś?
w końcu nie dotarłam do Rossmana bo zasiedziałam się u siostry ( Rossman 100m od niej) i robiło się już szaro na zewnątrz a od niej do domku jakieś 3km to bałam się że mnie noc zastanie i nie poszłam ale jutro podejdę i się okaże :)

Kajcia dzisiaj cały spcr przespała musiałam ją na siłę budzić u siorki w domku bo miała nasiurane i kupę zrobiła a chciałąm dać jej jeszcze cyca bo tak to by mi się obudziła po dordze na cyca a ja jeszcze do apteki leciałam i nie chciała już się zatrzymywać i teraz właśnie mi bardzo lekko śpi że co 15 minut się przebudza... ale powiem Wam że ta karuzela to strzał w dziesiątkę bo puszczam jej muzyczkę, motylki się kręcą a na suficie wyświetla się motylki i rybki i ona zasypia przy tym sama :ico_brawa_01: tzn nie zawsze ale często i to ją uspokaja :ico_brawa_01: :ico_sorki: w sumie to aż tak bardzo nie narzekam na nią bo za dnia grzecznie leży w bujaczki dzisiaj ze mną godzinę w łazience była ja się kąpałam a ona gugała do światełek i śmiała się do mnie otem w kuchni ja sprzątałam i gotowałąm a ona sobie zasnęła w bujaczku to jej wyciągłam podnóżek Obrazek w tedy leży w nim i on jest stabilny a ja wymyłam gary i zjadłam :)

Mogę prosić o ten link do zdjęć na allegro na priv?

Gosia a jak Maks ustabilizowały mu się nocki z cycusiowaniem? co ile się budzi? bo moja teraz trochę częściej się budzi nie wiem czemu bo ponad miesiąc spała po 6-7h a teraz po 4-5 się budzi na cyca...

Mamuśki wasze dzieci nadal robią takie wodniste kupy z "odrzutem" ?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 13:11

Laski!!! Gdzie Wy się podziewacie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

ja właśnie lepię pierogi już mam ponad 50 a to dopiero połowa ciasta :ico_noniewiem: dzisiaj z jabłkami :-D chciałam jeszcze ze sliwkami ale ślubnemu nie chce się iść do sklepu :ico_zly: :ico_puknij:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 13:35

Kasiala do tej pory najdłuższa przerwa w karmieniu to była 4 godziny, dwa razy tak się zdarzyło. A normalnie to tak zasypia koło 20 ale ma bardzo delikatny sen co chwile je jest bujany koło 22-23 idę z nim na górę spać je po raz ostatni i tak śpi 3h a potem budzi się co 1,5-2h.

Nie zgadniecie gdzie mam zakwasy :ico_olaboga: na macicy czy jak by to zwal. Przy chodzeniu taki ból w podbrzuszu mam :ico_olaboga:

Ja pierogi w niedzielę lepiłam z mięsem z jabłkami uwielbiam ale bezglutenowe ciężko się lepi z jabłkami bo przerywają ciasto jabłka.

Kasiala strasznie grzeczną masz córeczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 paź 2012, 13:43

Czesc dziewczyny.
U nas poa staremu :-)
Mały rosnie i dużo je.
W nocy budzi sie dokladnie co 3 h - mam nadzieje,ze kiedys pośpi troche dłużej :-)
Ja zaraz sie zabieram za obiad. Robie cukinie faszerowaną ryżem,tunczykiem i papryką.
Potem moze spacer bo sie rozpogodziło w koncu.
Dzis u mnie była forumka Betina w odwiedzinach :-) no i dostalam od niej pyyyszną szarlotke :P juz 3 kawałki zjadłam :-)
Ale dzis odbieram zamówione tabl Alli. Przed slubem schudlam na nich ok 4 kg w 2-3 tyg - wiec mam nadzieje,ze teraz tez pomogą :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość