Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 13:37

ja żyję
wpadnę jak zrobię zakupy :P

[mam nowy laptop od wczoraj!]

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 15:17

Małgorzatka, oby udalo się zaszczepić, bez żadnej choroby!!! wspominałas kiedyś o alergii u Twoich dzieciaków, czy źle kojarzę??
Zniknęło Szymkowi uczulenie z buźki??

Jenny ciekawe co powiedza w przychodni??!!

Martuss, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za buziaczki synusia!!! Co za pocieszne te nasze slodziaki :ico_buziaczki_big:

co do wątku to sie dostosuję,
A u nas dobrze, dziś nawet słońce wyszło i nie jest zimno :-) więc spacer i zakupy zaliczone :-)
Wczoraj dowiedzialam się że znajoma, która ma synka w wieku naszego Danielka jest w ciąży i bardzo sie cieszy!! :-) Jakoś w lato ma termin:-)
Poza tym zakupilam Danielowi zabawke do kapieli, ośmiorniczki , ale ma ubaw!!! Miałam zaczekać do roczku ale nie moglam się powstrzymać :ico_oczko:
Polecam!!!
http://allegro.pl/tomy-osmiorniczki-do- ... 13360.html


milego dnia życzę i zdrowia dla wszystkich!!!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 15:58

witajcie.
No to napiszę na szybko: jestem za OTWARTYM WĄTKIEM, ale zamkniętym albumem.

Ale póki co to oto nasze kilka zdj:
Obrazek

i foty ze chrzin dla tych, które nie widziały na fb, bo nie mają:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moje kochane chłopaki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 16:04

A tak poza tym nie wchodzę, bo nie mam za wiele czasu niestety dla siebie. Tyle co mogę, to czasem wejdę na fb, zmieniam co trzeba na odliczaniu od 120 (tu na forum), napiszę jakąś notkę na blogu i uciekam do chłopaków. Doba ma dla mnie za mało godzin niestety.
Tom mi się obraca ładnie już na boczek. Nie przekulnie się jeszcze z plecków na brzuch całkowicie, ale już próbuje i niedługo czuję, ze mu już to wyjdzie ładnie.

Poza tym niestety ciągle u nas pada :/ NIgdzie za bardzo nie można wyjść. Nie wiem czy czytałyście na fb, ale mam od wczoraj nowego lapka. W końcu dorwałam VAIO (biały). :-D spełniłam swoje marzenie :-)
Byliśmy wczoraj tez w h&m na zakupach dla Tomka w końcu. Kupiłam bluzeczki dwie (jedna z tygrysem w cylindrze - wgląd na stronie h&m, druga po przecenie z Kermitem), spodenki jeansowe, chusteczki pod szyję i dla Bobika kupiliśmy spodnie.

No i tyle.
Szczepienie jakoś w przyszłym tygodniu mamy. To dopiero nasze drugie szczepienie. Mam nadzieję, że malucha mi nie rozłoży. Bo kolejne odroczone szczepienie... już i tak ze wszystkim jesteśmy opóźnieni o 3 mce :P

pozdrawiam i mam nadzieję, że u was wszystko ok.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 17:22

witam sie,ja tez dziewczynki nie mam na nic czasu i doba dla mnie to za mało,bo Milena juz potrzebuje zabawy na całego i zaczeła siadac to juz wogóle trzeba ja pilnować teraz co oglada baje to weszłam :) u nas deszcz Milenka cos mi wczoraj katarku załapała,ale vit C po raz kolejny pomogła :-)

Tibby Tom juz duzy sliczny chłopaczek! a Tobik mmm masz slicznych synusiów i jak dla mnie wygladasz rewelacyjnie :ico_brawa_01: super,ze masz lapka :ico_brawa_01: my tez,ale ze wzgledów finansowych jestesmy w tyle ze szczepieniem nr 3 :ico_noniewiem: i tak czekam na ten becik nr 2 i sie nie doczekam chyba tej kaski :ico_noniewiem:

jesli chodzi o watek moze i pewnie byc otwarty,ale album zamkniety :ico_sorki:

ale póki co pokaże wam latajacą dzis z tatusiem Milenke,rosnie mi mały szkrab :-)
Obrazek

dalej:
Małgorztka zdrówka dla szymonka,teraz taki czas chorowitków jest niestety taka pogoda :ico_noniewiem:
Halo gdzie jesteście,jakiś bunt, czy co?
Małgosiu zdrówka dla Szymona.
A ja wyprosiłam wizytę u dzieci zdrowych, więc jutro idziemy. Atoperal kupiłam do tego płyn do prania biały jeleń czekam teraz tylko na efekty.
mysle,że sie poprawi :-)

Martuss wielkie :ico_brawa_01: dla syneczka ajj jak ja bym chciała takiego buziaczka od Milenka,póki co to mnie lize :ico_haha_01:

viomil29
o jaaa! bombowe te jajeczka :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 21:48

ALERGIA tak, synek starszy ma-na brzozę, żyto, pszenice, kurz i roztocza, bardzo silno uczula go żółtko, białko tez ale od czasu do czasu może jeść.. Dziś akurat był u alergologa na wizycie,przy okazji wzięliśmy Szymonka by pokazać buzie no więc Wojtuś bez zmian, podawać leki te co zawsze, pokazywałam jej nowe wypryski alergiczne na nogach, zwiększyła dawkę leków przeciwhistaminowych powinno zejść. Ogólnie jest ok
Nie bardzo chciała bez kolejki umówienia oglądnąć małego ale pooglądała mu buzie-AZS na dzień dzisiejszy to nie jest uff, najprawdopodobniej coś zjadłam a faktycznie zjadłam pomarańczę + lekki trądzik niemowlęcy. Tak jak przypuszczałam- u starszego inaczej to wyglądało na buzi. Kazała pilnować tego co jem ale i nie przesadzać, nawilżać, natłuszczać mu buzie na razie nie panikować i nie muszę Go umawiać na wizytę.

Zastoswalam dawkę uderzeniową Szymkowi wit C i myślę, że nic się nie rozwinie.

DZIEWCZYNY, no trochę lepszej organizacji :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: i będziecie częściej wpadać... :ico_haha_01: -ja to świecę przykładem-Żatruję :ico_haha_01: :ico_oczko:

ALBUM ZAMKNIĘTY jestem za!

MARTUSS :ico_brawa_01: za nową umiejętność! Super!

TIBBY :ico_brawa: :ico_brawa: za laptop- zdjęcia śliczne!

MISIA, cudownie lata Twoja córcia!

JENNY jak po wizycie? Co się działo, że musiałaś iśc, wybacz nie doczytałam chyba... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 22:53

Małgosiu wizyta jutro, mały ma strasznie wysuszoną skórę, chodź po atoperalu jest lepiej i te leki na brzuszek nie pomagają do końca.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

06 lis 2013, 23:23

Małgosiu wizyta jutro, mały ma strasznie wysuszoną skórę, chodź po atoperalu jest lepiej i te leki na brzuszek nie pomagają do końca.
Rozumiem. W takim razie poprawy stanu skóry Tomciowi życzę i zdrowego brzuszka!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

07 lis 2013, 08:21

dzień dobry.

Jenny, zdrówka dla Tomka życzę. Idziesz w związku z brakiem poprawy z nim do lekarza?

U nas kolejny deszcz z nieba :( Już mnie denerwuje to siedzenie w domu z chłopakami.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

07 lis 2013, 08:42

Witam!

Dzieci w przedszkolu, ja jem śniadanko.

U nas pierwszy śnieg zaliczony- u nas popruszylo z leksza- ale widzę z okna że góry pobielone są.

Szymonek nadoił cyca na śpioszka i śpi jeszcze po nocy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość