Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 paź 2007, 21:48

JUSTYNA170979, nie chce krakać, ale nie słyszałam żeby przy trzydniówce była aż tak wysoka gorączka :ico_noniewiem: moje dzieciaki miały w różnyum wieku ale max do 39podskoczyło i to tylko dwa dni tak wysoko a trzeci dzień 37,9 max i wieczorem wysypka
trzymam kciuki żebym się okazała złym prorokiem i żeby synuś był zdrowy
moja cócia dzisiaj była w pkolu i miałam raj... przez 25minut bo cały czas miałam coś do zrobienia :ico_oczko:
za to w sobote znowu jedziemy na grzyby i Radek zostanie z moją ukochaną przyjaciółką rocznik `79 :-D zobaczymy jak będzie, na razie jeszcze oboje z Radkiem się smarkamy :ico_zly: i dzisiaj małż zażyczył sobie aspirynę więc też go coś szczyka oby się nie rozchorował, bo mnie trafi ciężka apopleksja :ico_zly:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 paź 2007, 09:20

Kasiu, pracujemy obydwoje i to w najlepszej firmie w Pulawach ale wiesz, po jakims czasie chce sie czegos wiecej...

Poza tym pisze z Polakami ktorzy tam mieszkaja i zaden nie wyobraza sobie zycia w Polsce...

Justynka, Maja nigdy nie miala trzydniowki ale mial ja kolezanki synek i wlasnie u niego objawialo sie to 40-to stopniowa temp. a potem wysypką. Zdrowka dla Alexika życzymy.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

04 paź 2007, 18:04

ivon pisze:zaden nie wyobraza sobie zycia w Polsce...

smutne to, dlaczego nie wyobrażają sobie tu życia? :ico_noniewiem:
mi tu sie dobrze mieszka, a tez mam za sobą przygode z londynem :ico_oczko: to może zamaist z marudami gadać, gadaj ze mną :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 paź 2007, 17:21

Cholera, jaki tu ruch :-D

Ja generalnie wysprzatalam pokoj, teraz biore sie za kuchnie a reszta w nastepnym tygodniu. Zastanawiam sie czy raz w miesiącu nie wynając sobie osoby zeby zrobila takie generalne porządki calego mieszkanka, kurcze ile by mi bylo lżej... jak wracam po pracy o 15-ej to mi sie nie chce sprzątac a weekendu szkoda a lubie jak jest tak czysciutko...

Dzis bylam na miescie i upatrzylam sobie swietny komplecik do pracy - zakiet i spodnie, w poniedzialek ide zakupic :ico_haha_01:

Dobra biore sie za robotę...

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

06 paź 2007, 17:39

Obrazek
hej lesencje, co tu tak cicho, z jednego moge sie cieszyc ze nie mam duzo do nadrobienia no ale cos nie zabardzo sie ciesze, bo '79 jakos malo ruchliwe sa. No kobietki nieladnie, niech nam sie rozrasta watek, bo nas wypisza z forum.
Papatki uciekam bo Alexowi do konca nie przeszlo, coprawda teraz spi ale ja jestem głodna jak wilk Obrazek wiec mykam cos wszamac.
Milego weekendziku jakbym zaniemogla i nie wpadla :-D .

[ Dodano: 2007-10-06, 17:49 ]
ja jeszcze taki szybki przypisik, no fakt mi sie bardzo w tej Anglii spodobalo i nie zabardzo bym chciala wracac do Polski ale to przedewszystkim z tego wzgledu, ze tutaj poznalam moje Kochanie i tutaj urodzilo nam sie nasze szczescie. Wszystko ca najpiekniejsze w moim zyciu kojarzy mi sie własnie z ta wyspa. A jak bysmy mieli wrocic to mielibysmy nielada dylemat. Ja jestem z Będzina to taka miescina na Śląsku a moj z Warszawy, no i wiadomo on by ciagnal do siebie a ja do siebie, a tak tutaj obydwoje jestesmy U SIEBIE :-D

Pozdrawiam

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 paź 2007, 19:21

maryla pisze:pozdrawiam lasencje

rozumiem, ze mnie też :-D dobrze marylka, ze chociaz ty masz dla mnie dobre słowo :ico_sorki: :ico_haha_01:
jestem zalatana jak cholera :ico_olaboga: na nic nie starcza mi czasu, powaliło mnie z tym drugim etatem :ico_puknij: w weekend myśle o pracy, a w poniedziałek juz mi sie nic nie chce :ico_oczko:

znowu nam wątek zdycha :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 paź 2007, 20:31

no dobra, dobra tydzień miałam doła
ale teraz już mi ociupinke lepiej to będę coś pisała
dzisiaj wreszcie wyciągnęłam małża na działkę po winogrona, bo winko to by se chciał zrobić, ale zrywać owoców nie ma komu :ico_zly: no i Raduś miał taki "spacerek" że padł nam zaraz po zdjęciu ubrań i spał bite 4godziny :ico_szoking:
jutro wejdę na wątek działka i tam wkleję zdjęcia z ogródka naszego :ico_haha_01:
zapraszam :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 paź 2007, 10:47

kaasiaa79, jaki drugi etat bo chyba nie doczytalam :ico_wstydzioch:

matula1, wlkejaj zdjecia a ja napewno na wateczek tamten zerkne :ico_haha_01:

Ja tez zapracowana, na nic nie mam czasu :ico_olaboga: Do piątku praca a w weekend szkola i od poniedzialku znowu praca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

10 paź 2007, 13:10

oj sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: kobietki zapracowane a ja ... taki niewypał jak zwykle :ico_wstydzioch: .

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 paź 2007, 23:33

nic nie wkleiłam bo przez cały wieczor siedzialam przy obieraniu winogron :ico_zly: :ico_zly: , rece mnie swędzą i szczypią od soku, ale jak sie dorwe do tego wina to chyba sie małżonek nie załapie - szkoda ze to bedzie dopiero na wielkanoc.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-11, 21:29 ]
zdjęcie moich foczek :-D
Obrazek

a tu Maziulka z chrzestnym - moim bratem rocznik `80 :ico_haha_01:
Obrazek
Raduś próbuje sie włamać do ogródka sąsiadów, bo tam tata zrywa winogrona na wino
Obrazek

reszta zdjęć na forum działka - zapraszam dop obejrzenia :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-12, 20:29 ]
no i chciałoby sie zaśpiewać: gdzie te babyyyy?
co Was dopadła chandra jesienna ze nawet nie zagladacie? a moze juz sie weekendujecie? :ico_oczko:
ja jutro cały dzien sama z dziecmi bo mąż do pracy na 14:00 a w niedziele idziemy do mojego chrzesniaka na urodziny - kończy 8 lat i jak sie go zapytalam co chcialby dostac w prezencie to mi poweidzial: ciociu nic mi nie kupuj to se odlozysz i kupisz mi cos extra na komunię
niezły co?

[ Dodano: 2007-10-13, 21:05 ]
no dobra sama dla siebie wklejam zdjęcia, bo od dwóch dni nikt tu nie zajrzał... :ico_noniewiem: może lepiej zacząć pisać bloga...
mężuś lada chwila wróci z prqacy i mnie stąd wywali, więc wklejam moje pociechy w sweterkach mojego autorstwa, Raduś ma czapkę do kompletu :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość