Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Co teraz czytacie?

04 mar 2018, 22:58

Ja czytam teraz "Gdzie niebo mieni się czerwienią" Luedddecke - bardzo przyjemna książka fantasy, wciągająca i szybko Cię czyta.
To ja właśnie ją kończę. :) Po przebrnięciu 20 stron wstępnego opisu akcja nagle tak się rozkręca, że czyta się bardzo szybko. A potem akcja jeszcze bardziej przyspiesza - dawno nie czytało mi się czegoś tak przyjemnie.

Mikola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2018, 18:28

Re: Co teraz czytacie?

18 mar 2018, 23:25

Nie dawno zaczęłam czytać książkę J. Grisham-a pt. Więzienny Prawnik. Bardzo lubię książki tego autora. Polecam.

IwonkaGra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:55

Re: Co teraz czytacie?

21 mar 2018, 09:56

Nie dawno zaczęłam czytać książkę J. Grisham-a pt. Więzienny Prawnik. Bardzo lubię książki tego autora. Polecam.
Z Grishama czytałam "Apelacje", potem "Czas zabijania" a ostatnio "Czas zapłaty" - naprawdę znakomite.
Teraz czytam "Zemstę kobiet" , w kolejce czeka "Krwawy obłęd" - dobrze, że zebrałam sobie kilka pozycji, bo od poniedziałku leżę z temperaturą :/

Bimbek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2017, 09:31

Re: Co teraz czytacie?

21 mar 2018, 19:55

Aktualnie czytam "Najlepszego", filmu niestety nie widziałam...

AgatkaUr
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2017, 07:44

Re: Co teraz czytacie?

22 mar 2018, 09:52

Nie dawno zaczęłam czytać książkę J. Grisham-a pt. Więzienny Prawnik. Bardzo lubię książki tego autora. Polecam.
Z Grishama czytałam "Apelacje", potem "Czas zabijania" a ostatnio "Czas zapłaty" - naprawdę znakomite.
Teraz czytam "Zemstę kobiet" , w kolejce czeka "Krwawy obłęd" - dobrze, że zebrałam sobie kilka pozycji, bo od poniedziałku leżę z temperaturą :/
Z tej listy nie czytałam jeszcze "Zemsty kobiet", ale na biurku leży Grisham - w weekend będzie spotkanie z "Więziennym prawnikiem :) "

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Co teraz czytacie?

05 kwie 2018, 16:54

Wpadł mi w ręce "Bezdech" Grzegorza Kapli, właściwie to zaintrygowało mnie zdanie na okładce, w stylu, ze tylko ci ktorych kochasz mogą cię skrzywdzic az do konca. Aż mnie ciarki przeszły :) jeśli lubicie dobre kryminały, to ten się czyta wlasciwie jednym tchem (nomen omen). Naprawde bardzo dobry!

justforfun
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2018, 10:46

Re: Co teraz czytacie?

12 kwie 2018, 12:59

Teraz czytam "Szpadel" Lize Spit. Ale widzialam tez ten "Bezdech" w ksiegarni, zwrocilam uwage na okladke. Skoro mowisz, ze dobre, to poszukam sobie taniej w sieci :)

LubieSzpilki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:51

Re: Co teraz czytacie?

13 kwie 2018, 12:12

przymierzam się do "Europa Jesienią" Dave Hutchinson, aktualnie czytam "Na skraju załamania" B.A Paris (wcześniejsza książka tej autorki "Za zamkniętymi drzwiami" baaardzo mi się spodobała, stąd sięgnęłam po kolejną) i w moje ręce trafił (wspomniany wyżej) świetny debiut literacki Grzegorza Kapli pt"Bezdech", niesamowicie wciągająca książka, którą wręcz czyta się jak literaturę faktu. :) polecam :)

IwonkaGra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:55

Re: Co teraz czytacie?

17 kwie 2018, 10:28

Aktualnie Samotność w sieci.
Bardzo mi się podobała i lubię do niej powracać. Ja aktualnie odkrywam twórczość Cobena "Nie mów nikomu"
Obie znakomite :). Samotność w sieci właśnie czytam :)

kosmetyczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 lis 2012, 14:47

Re: Co teraz czytacie?

18 kwie 2018, 08:51

Bardzo brakowało mi tego wątku, więc pomyślałam, że go reaktywuję :ico_haha_02: Mam nadzieję, że znajdzie się sporo osób czytających i chcących się podzieliś oponią o swojej lekturze.

U mnie początek wakacji dosyć lekko, choć niezbyt radośnie, bo przeczytała "Rytm serca" i "Wszystko co najlepsze" Danielle Steel :ico_haha_02: Takie życiowe, trochę melodramatyczne. A teraz czeka na mnie "Śniadanie w łóżku" Agnieszki Perepeczko, jestem ciekawa tej książki.
"Granat poproszę"

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości