Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 paź 2007, 15:46

a moze K@tk@ chcial pokazc ta dzidzie skoro wyslala zdjecie. Dla nie to jej ukochane dziecko a nie martwe dziecko


Zgadzam się! Ale może zapytać Kasi czy się zgadza, może tak będzie lepiej? Ja też sądzę, że chce pokazać swój skarb, bo dla niej ta malusia istotka mimo, że jest Aniołeczkiem w niebie jest cudem na jaki czekała i ma prawo pokazać go światu...ba, nawet wykrzyczeć wszystko światu i wykleić całą kulę ziemską zdjęciami swojego dziecka- jeśli oczywiście tego che i ale trzeba ją o to zapytać!

[ Dodano: 2007-10-10, 15:47 ]
Czekamy na zdjęcie!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 paź 2007, 16:40

Tez tak uwazam ze chciala nam pokazac swojego skarbenka skoro mi poslala foteczke,przeslalam zdjecie Violi i postara sie je wkleic bo ja niemam takiej mozliwosci z mojego tel,KASIU pewnie juz jestes w domku wypoczywaj kochana badz dzielna dasz rade :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-10, 16:42 ]
niestety nie idzie wkleic zdjecia MOZE to Kasia zrobi jak bedzie chciala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

10 paź 2007, 16:44

Kochane jedno o co was proszę to nie kłocie sie nie tutaj !!!!jeśli k@tk@ chce nam pokazać to zdjęcie to dlaczego miałby tego nie zrobić????Zostawcie swoje złości dla siebie a pozatym radze czytać posty w wstecz bo ona wie o wszystkim i zgadza sie na to!!!!

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

10 paź 2007, 16:58

Kochana K@tko - słowami nie da się opisać jak ci współczuję, jestem pewna że twoje aniołki zawsze będą nad tobą czuwały i twoją rodziną. Życie już takie jest zawsze zabiera nam to co najcenniejsze, zabiera tych których kochamy.
Twoje dzieci powiększyły grono aniołków i choć to tak boli to pamiętaj że jednak one tam na ciebie będą czekać i czuwać ,
Kiedyś wyczytałam; "żyłem tak krótko, choć tak żyć chciałem. Bóg tak chciał, odejść mósiałem".
Jestem pewna że twoje cierpienie wkrótce zostanie wynagrodzone i bendziesz mogła razem z nami cieszyć się swoimi dziećmi.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 paź 2007, 17:49

Udało mi się... wklejam....jest śliczny aniołeczek naszej Kasi... [*]
KASIEŃKO jestesmy z tobą.... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Obrazek

aż żal serce ściska... po prostu brak słów... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

10 paź 2007, 18:37

Aniołek prześliczny aż zal serduszko sciska ze takie nieszczescie spotkało naszą Kochaną Kasieńkę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Dla Aniołeczka [*]

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

10 paź 2007, 18:57

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

10 paź 2007, 18:58

K@tka trzymaj się :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wracaj do nas.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

10 paź 2007, 19:20

..................................................................................................................................

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 paź 2007, 20:01

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość