Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 kwie 2008, 10:10

a dywan zalicza się do twardego czy miękkiego?

Ile ja sie znow namecze zeby czego sie dowiedziec z tą pracą i juz sobie wyjaśniłam. najwazniejsze to drążyć temat i sie nie poddawać bo durnymi przepisami cie zadepczą;) wcale nie jest potrzebne zadne zameldowanie ani rejestracja w UP bo jest powszechnosc dostepu do pracy. praca ta jednak odpadnie bo wojt kasy nie chce dac na etat a z urzedu dostane jakies 400 zl za staz to mam do gdzies. bede czekac na prace w przedszkolu alternatywnym.dostalam juz cynk ze czekaja na decyzje o dofinansowaniu i otwarciu a moje cv bedzie pierwsze bo dotarlam do dziewczyny ktora mnie poleciła:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 kwie 2008, 13:02

witam
mam już małża w domku :ico_brawa_01:

dzis wzięliśmy sie za Kacpra porządnie tzn za nocnik i nie zakładam mu pampersa w domu,zlal sie raz w majtki,teraz spi z pielucha,zobaczymy jak to bedzie :ico_noniewiem:
ale to jest leniuch ,mówię wam :ico_olaboga: wie co i jak ale jakby specjalnie nie chciał wołac,zoabczymy

nam też pediatra mówiła że w domu to tylko w kapciach powinno dziecko chodzić a po piasku,trawie jak najbardziej na boso moze

zmykam cos robić

rano juz pomyłam okna u Pelka,firanke nową mu kupiliśmy w carsy i powiesiłam,jak wstanie to sie zdziwi,bo zakładałam ją teraz jak śpi :-D pewnie mu się spodoba :ico_brawa_01:

zdrówka dla Matusia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

12 kwie 2008, 11:58

w sumie to do półtora roku jadł ładnie a potem zaczeło sie wydziwianie
Wiesz co Kasia ja zaobserwowalam cos podobnego u Dawida :ico_noniewiem: od paru miesiecy obcial sie z jedzeniem a wczesniej pochlanial wszystko i nikomu nie dal zjesc bo na kolana wskakiwal od razu a teraz??myslalam ze to przez zeby ale ma teraz przerwe piatki jeszcze daleko a on nie zaczal jesc jak mu te "zalegle" 2 powychodzily.Nie moge powiedziec ze nie je bo wiem co to niejadek po starszym synu ale je duzo mniej niz wczesniej.
Z pracą też nie wyszło i tylko dlatego, że nie jestem tu zameldowana. Znów durne przepisy wygrały. Swietlica zamknięta, dzieci siedzą w domach tylko dlatego, że nie mam zameldowania w nowym miejscu...
:ico_puknij: bez sensu a niby co to ma do rzeczy idioci :ico_puknij:
lekka koślawość stóp. Antoś ma latem biegać po piasku i po trawie na bosaka.
no wlasnie ja mam z Dawidkiem tez problem odkad zaczal chodzic stawia lekko stopki do srodka tutejsza nasza lekarka pokazala mi jakies cwiczenia ale przestalam robic bo po pierwsze nie da bo ma straszne laskotki a po drugie do konca jej nie wierze bo kolezanki 3 miesieczny synek mial przykurcz w szyi i pokazala jakies cwiczenia ale Magde cos tknelo i pojechala do Dublina do specjalisty i ten sie za glowe zlapal co tamta kazala robic :ico_olaboga: nie dosc ze w niewlasciwym miejscu i ze zlej strony to bez oliwki :ico_olaboga: Dlatego czekam jak bede w lato w Pl to pojde do naszej pediatry i zobaczy co jes byc moze buciki trzeba bedzie kupic :ico_placzek:
Mati też siada z kolanami do środka a ja chodze za nim i go przekładam, ale tak mu najwygodniej...
chyba wszystkie dzieci tak siadaja ale czemu :ico_noniewiem:
Koniecznie jeszcze sztywne piętki żeby kostka utrzymywała nóżkę
no wlasnie sama juz nie wiem jak to z tymi pietkami bo jak ogladalam na tvn style "mamo juz jestem" to ten fajny fizjoterapeuta mowil ze to mit :ico_noniewiem: ale ostatnio zaczelam malemu zakladac trampki z wysoka pietka to naprawde ladniej stawia stopki :ico_noniewiem:
dzis wzięliśmy sie za Kacpra porządnie tzn za nocnik i nie zakładam mu pampersa w domu,zlal sie raz w majtki,teraz spi z pielucha,zobaczymy jak to bedzie
ale to jest leniuch ,mówię wam wie co i jak ale jakby specjalnie nie chciał wołac,zoabczymy
daj spokoj u nas to samo :ico_olaboga: wlasnie nasikal mi na dywan :ico_zly: czasem sam pojdzie po nocnik i zdejmie spodenki i majtki a jak sie zamysli to mowy nie ma :ico_olaboga: ale widze ze potrafi juz dlugo trzymac bo ja go puszczam w domu bez papmka zasika dywan trudno upiore inaczej sie nie nauczy ale najgorsze jest to ze jak siedzi z tesciowa jak jestem w pracy to nie chce siadac na nocnik bo mowi ze z mama bedzie :ico_olaboga: no i co z tego ze przy mnie robi :ico_placzek: czuje ze to dlugotrwaly proces bedzie :ico_olaboga: szkoda ze nie udal sie do brata :ico_placzek:
firanke nową mu kupiliśmy w carsy i powiesiłam,jak wstanie to sie zdziwi,bo zakładałam ją teraz jak śpi pewnie mu się spodoba
o :ico_haha_01: na pewno mu sie spodoba :ico_brawa_01: moi tez lubia carsy :-) mamy na scianach naklejki :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 kwie 2008, 21:17

Myślę, że kolanami do środka jest po prostu siedzieć najwygodniej. Po turecku to nowość i jakoś tak sztywno,a tak to nóżki na bok i mozna się bawić:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 kwie 2008, 14:41

Witam!
Ech z tym nocnikiem,Kacper tak jakby specjalnie nie chciał na nocnik,nie wiem co z nim sie dzieje,przecież juz kiedyś wołał
wczoraj np nie sikał 3 godziny :ico_szoking: jak wstał ok 7 założyłam mu majtki i co jakis czas pytałam czy nie chce siku a on że nie,2 razy go posadziłam na nocnik bo powiedział ze chce ale nie zrobił
i tak mineło 3 godziny po czym chwile po 10 zapytałam czy chce a on że nie i za 10 min sie zlał na podłoge :ico_olaboga: a potem zaczął histeryzować i nie chciał dać sie przebrać,przedwczoraj było podobnie tyle że z przebraniem nie było problemu

nie wiem,może dać mu spokój na jakis czas jeszcze,on jakby specjalnie to robił,wie kiedy bedzie robił bo zastyga w miejscu i sie skupia ale nie zawoła :ico_olaboga:
może to przejaw buntu ,że nie bedzie sikał na nocnik bo my tak chcemy,boje sie zeby ta nauka nie przyniosła odwrotnych skutków,moze lepiej poczekac jeszcze chwile :ico_noniewiem:
dziwne bo lubiał sikać na nocnik i sie cieszył jak zrobił i brawo bił i wylewał i wode spłukiwał a teraz :ico_puknij: nie wiem co mu sie stało

łatwo nie bedzie

[ Dodano: 2008-04-13, 14:43 ]
a firanka baaardzo mu sie spodobała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

13 kwie 2008, 22:24

a dywan zalicza się do twardego czy miękkiego?
dywan nawet perski podobno jest twardy

Antoś też nie chce sikać na nocnik. Histeryzuje jak chcę go posadzić. Nie wiem co mam robić. Od jakiegoś czasu też nie daje sobie zmienić pieluchy tylko się drze jakbym mu krzywdę robiła.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 kwie 2008, 13:45

bozenka74 wygląda na to że mamy bunt na pokładzie :ico_olaboga: ja przeczekam,nic na siłę bo będzie jeszcze gorzej

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 kwie 2008, 19:32

kurde dziewczyny a może za późno zaczełyście?? tzn w tym sensie że trafiłyście na bunt dwulatka i teraz wszystko jest na nie;) myślę, że się nie poddawajcie.Jak sie zesika to przebrać i już. nasz Mati sikał tak ze 4 miesiące pod siebie zanim sam zaczął wołać. Masalra była...

U nas już po chorobie. Pogoda się poprawiła i mati dziś znów długo na podwóreczku latał.

Dziś udalo mi się wreszcie po 2 dniach dzwonienia po wolnych pokojach nad morzem znaleźć coś wolnego w dosłownym tego słowa znaczeniu:) także 25go lipca jedziemy do Dziwnowa na tydzień. A na koniec czerwca na 3 tygodnie wybieram się z Matim do niemiec do moich rodziców. czas odpocząć;)
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2008, 19:36 przez matikasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 kwie 2008, 11:46

wiesz matikasia też tak sobie pomyślałam że może przegapiłam ten moment,cóż trudno,poczekam troche i znowu spróbuje,bunt też nie bedzie trwał wiecznie,mam nadzieje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-15, 11:46 ]
dobrze że Mati zdrowy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 kwie 2008, 19:30

a jasne, że tak. potrzeba tylko trochę więcej cierpliwości;)
Nasz Mati stał się strasznie złośliwy i się nie słucha. Ufff trzeba mieć cierpliwość oj trzeba/ Ostatnio miałam scysję z teściem bo powiedział do niego że zaraz w nonono dostanie. ZIEMIA ZADRŻAŁA mamuska nie wytrzymała. Powiedziałam mu żeby tak nie mówił, bo sobie nie życzę i że nie dostanie w żadną nonono i od kogo niby, a on że od niego, to ja powiedziałam, że tyllko by spróbował... kurde jak to można mieszkać z rodziną to ja nie wiem...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość