Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

:))

16 maja 2008, 17:21

Marta gratluje coreczki :)))
A co do slodyczy to ja zupelnie nie mam na nie ochoty - jedynie lody waniliowe ale to zeby zneutralizowac zgage :/ tez zajadam jablka caly czas. A po tym jak ostatnio pomarudzilam ze slabo ja czuc, przez ostatnich kilka dni jak tylko ja obudzi glosny halas albo cos nia poczepie to wierci sie i kreci :D az mowie do niej jadac tramwajem zeby byla spokojniejsza :D ludzie dziwnie patrza ale co tam :D z malenstwem trzeba rozmawiac :) ale uczucie masakryczne! Jak pierwszy raz tak mocno bylo ja czuc to zaczelam krzyczec :D bo nie wiedzialam co to :ico_olaboga: a teraz troche mnie straszy czasami bo ni stad ni z owad :) ale ciesze sie, ze sie odzywa, ze brzuszek rosnie, bo to coraz bardziej optymistyczne :)

Swoja droga ja tez mam straszne nudnosci!Troche mi powrocily :/ wczoraj zwymiotowalam pod drzewkiem :ico_placzek: i to zeby raz ... :(( w ogole caly czas zmeczona, a tu studia, kurs trzeba dokonczyc, i nie ma za bardzo kiedy w ciagu dnia poleniuchowac :/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 maja 2008, 18:26

czesc dziewczynki :-) Powiem wam ,ze ja na slodycze tez nie mam ochoty, ale zdarzaja sie dni,ze nic innego bym nie jadla jak czekoladowe batoniki i ciastka oczywiscie tez z czekolada :-D, nudmosci coraz mniej choc miewam swoje momenty. Ciagle nie czuje ruchow maluszka ale uspkoilam sie po usg gdy zobaczylam ze rusza sie i macha raczkami :ico_brawa_01: tak wiec pozdrawiam was kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 maja 2008, 18:26

Witam wszystkie mamusie :-)
Martusiu gratuluje córeczki :ico_brawa_01: jenak te kobiece przeczucia sie sprawdzaja, bo od poczatku mówiłas ze to bedzie dziewczynka :-)
No własnie jak to jest z tymi przeczuciami. Tez to słyszałam, ze jak sie wcina słodycze to na dziewczynke, a niby kwasne rzeczy na chłopaka. Ciekawe :ico_olaboga:
Bo ja to nie bardzo jestem za słodyczami, zreszta tak samo jak przed ciaza nigdy jakos specjalnie mnie do tego nie ciagneło.
A to dla was tak dla zabawy :-D mnie wyszło ze chłopiec, chociaz niektore pytania troszke dziwne :-)

http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 maja 2008, 12:53

wiola85, Fajny tescik :ico_haha_02: zrobilam go z ciekawosci bo na ostatnim usg dowiedzialam sie, ze bede miec synka,a z tesciku tez wyszedl chlopak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 maja 2008, 12:53

wiola85, cos w tym byc może jest bo ja od poczatku tolerowałam jedynie mieso i słone potrawy a nawet jogurt owocowy był dla mnie za słodki....no i mam synka. Teraz już mi sie zdarza coś słodkiego chrupnąć, ale bez wiekszej przyjemności....generalnie jem słodycze wtedy kiedy chcę sie "zapchać" np przed wyjściem do sklepu, bo niestety zdarzaja mi się jeszcze "sceny" w miejscach publicznych.... :ico_wstydzioch: wczoraj w autobusie.... :ico_wstydzioch:
yoanna, ja też wymiotuję....wczoraj jak mnie ruszyło w autobusie to do konca dnia miałam mdłości i dwa razy wymiotowałam w domu....przestaje wierzyć że to kiedykolwiek sie skończy.... :ico_placzek:
adia26, niedługo na pewno poczujesz. Może od razu konkretne kopniecia?? :ico_oczko:
iza, brzuszek prześliczny...ja będę miała taki może za dwa miesiace :-D na razie nawet połowy tego nie mam....szczerze mówiąc nie spodziewałam się że będąc w 5 miesiącu ciąży, będę musiała informować ludzi że jestem :ico_ciezarowka: i wtedy mam niepowtarzalna okazję zeby zobaczyc miny pt "chyba w urojonej" :ico_haha_01:
mmarta81, baw sie dobrze i wracaj do nas bezpiecznie!!!! :ico_sorki: jak już gdzies wczesniej pisałam- gratuluję córeczki.... :ico_brawa_01:
no to można chyba pozmieniać opisy w pierwszym poscie, bo częsć z nas juz wie na kogo czeka.... :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 maja 2008, 13:19

Ostatnio zaczynam laczyc dziwne smaki ostatnio jadlam frytki z lodami na raz i nijak sie to ma jesli chodzi o mnie, slodkie na dziwczynke slone na chlopca, ale to jeszcze nic moja znaloma jak byla w ciazy to maczala ogorki kiszone w lodach :ico_szoking: to dopiero masakra. A wy jak tam macie juz jakies dziwne smaczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 maja 2008, 13:23

adia26, ja nie mam nic takiego.....przeraża mnie wizja jedzenia frytek z lodami :ico_szoking: naprawdę smakowalo Ci to???? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 maja 2008, 18:21

Witam was po dwu dniowej przerwie :ico_brawa_01:
zirca, powiem ci ze bardzo mi smakowalo :-D wiem to dziwne ale co tam tak mnie naszlo :ico_oczko: .
A co tam o Was :ico_ciezarowka: jak samopoczucie?

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

19 maja 2008, 18:56

Witajcie kochane mamusie :). Dawno mnie nie było ale już nadrabiam zaległosci :)
Iza piękny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspaniale wyglądasz .

mikkado1 nie martw sie mi też mdłosci nie ustały , dalej sie męcze i też czekam kiedy się to skończy bo już mam tego naprawde dość .

yoanna ja też jadłabym tylko lody i owoce , ostatnio ciągle mam ochote na naleśniki i truskawki :):);)
To wspaniale że rozmawiasz z maleństwem ,ja tez to robie i jest mi z tym bardzo dobrze :ico_ciezarowka:
kochane ja jutro ide na USG napisze wam co i jak

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 maja 2008, 19:00

No nareszcie cos sie ruszyło, bo juz myslałam ze nie predko tu zajrze :-) Przerwa była ale naszczescie sie skonczyla.
adia26 u mnie samopoczucie spoko czuje sie dobrze, zero swiadomosci bycia w ciazy, a raczej zle napisałam objawów ciazowych, bo swiadomosc to ja mam ogromna zwłaszcza jak widze powiekszajacy sie brzuszek.
zirca brzusio urosnie :ico_haha_01: współczuje tych mdłosci, chociaz nie bardzo moge sie wymadrzac na ten temat bo ja tego nie miałam. Zazdroszcze wam bo juz wiecie co bedziecie miały a ja jeszcze nie :ico_placzek: chociaz w serduszku mysle i czuje ze to bedzie chłopczyk :ico_haha_01: Czekam na usg ale wizyta dopiero za przeszło dwa tygodnie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość