caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 cze 2008, 12:44

Mróweczko mnie się wydaję,ze to zeby, mam nadzieję,że szybko wyjda, bidulek :ico_placzek:

ja witaminy biore odkąd wiem ze jestem w ciąży, a ty kochana jeszcze nic nie bierzesz?, najważniejsze,żebyś kwas foliowy brała :-) właśnie w tym pierwszym okresie jest ważny!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 cze 2008, 12:49

caro, BIORE BIORE...z Erykiem brałam od 11 tyg...wtedy byłam u lekarza a teraz biore od testu :-D
pytam bo znowu na ten temat ile ludzi tyle teori...a to ze nienalezy odrazu, a to ze to,a ze tamto... :ico_noniewiem:

kurde opryszczka za opryszczka mi wyskakuje...no bez przesady az taka osłabiona niejestem!!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-14, 12:51 ]
ja imiona juz mam :-D bedzie Baśka :-D no albo Tolek tzn Anatol :-D
A Ty jak znajdziesz to sie pochwal :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 cze 2008, 16:43

czesc Laski :))
Caro piękna ta Twoja kruszynka i jaka już duża :)
Jak sie czują nasze ciężąrówki? :ico_ciezarowka: :-)
Ja tylko tak na chwilke zerknąć co tu sie dzieje i ide polezeć :D
Milego dnia życze :))

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 cze 2008, 20:56

CARO super dzidzia i jaka duża pogłaskaj ja od ciotki i wyszukaj ładne imiona
KASIK dzieki a rację masz z zakupami straciłam kupe kasy ale nakupowałam dzieciakomoczywiscie u nas nie ma takich sklepów jak weszłam to nie wiedziałam co wybierac i tu 100euro i tu100 euro i staciłam fortune ale jaka miałam frajde u nas tak bym nie robiła bo szkoda by mi było a ze tam nie nadazałam przeliczać to wszystko wydawało sie tanie ale tatuś dawał no to co korzystałam ale jak wróciłam do polski to sie za łeb chwyciłam :ico_olaboga:
MRÓWECZKO moze to zabki artynka ma poprzebijane juz te tylne zeby i dziąsła ma jak takie góry spuchniete i pofalowane ale tez jest dzielna imiona fajne a zwłaszcza Tolek bomba Baśka tak mi nie podchodzi bo teściowa ma tak na imie a ja jej nie znoszę więc sama rozumiesz ale twoja Basiunia będzie super :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 cze 2008, 21:35

ach z tymi imonami to mętlik totalny, dla chłopca jeszcze podpadły mi obok Filipka Nikoś i Czarek ale sama nie wiem a dla dziewuszki to już całkiem nie wiem moze Nadia albo Hania albo Laura albo sama nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: , kurde teraz ja mam wybierać, a kompletnie nie wiem które wybrać, dopiero chyba jak urodzę i zobaczę niunię to dopasuję :-D

Mi się Baśka bardzo podoba, a Tolek też fajnie, mam bratanicę Tolę :-) :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 cze 2008, 21:58

TU DALSZE ZDJECIA Z IRLANDI
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-14, 22:13 ]
A TO NAJSWIEŻSZE
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 cze 2008, 20:52

syla75, zdjecia superrrrrrrrrrrrrrrr...ale mój Syn ma laske tesciowa :-D no a o narzeczonej i Jej siostrze niewspomne...śliczne dziewczynki...a Martyna boska jak zawsze hih

a imiona to jak sie kojarza z kims kogo sie nielubi to wiadomo ze sie niepodobaja wiec rozumiem...mi sie bardzo podoba Baśka...moja Mamuśka miała tak na imie...

caro, masz jeszcze czas...a jak nieznajdziesz to tak jak piszesz jak urodzisz dopasujesz... :-D

mito sie najbardziej podoba taki "rozkład" dzieci jak ma Mordeczka chłopak, dziewczynka,dziewczyna,a pozniej w sumie mi obojetnie :-D zawsze tak chciałam hih

o pierwsza 3-jke mi chodzi...pozniej juz moga byc nawet blizniaki hih :-D


A Eryczek nadal...kupolki i temp :ico_placzek: ...ale dzielny nadal... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 cze 2008, 21:34

hejka, my weekend spędziliśmy u moich rodziców, było jak zwykle super, tylko troszkę bałagan, bo remont w domku.
Caro piękna ta Twoja fasolka, no i bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :) Ja też bym chciała Filipka :):):)

Mróweczko zdróweńka dla Erysia, biedulek, mam nadzieję że ząbki szybko wyjdą i przestaną dokuczać.
I podziwiam Cię dziewczyno :ico_szoking: piąteczka hehe, ja się nad drugim zastanawiam czasami jak mi Ola w kość daje, a z piątką :ico_olaboga:
no tak a jak się komuś trafiają pięcioraczki to co ma gadać :-D

tak naprawdę, ja najbardziej obawiam się alergii u drugiego dziecka :ico_placzek:

dobra no to tyle zmykam papatki

[ Dodano: 2008-06-15, 21:35 ]
ach Syla powtórzę się: Jesteście piękną rodzinką

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 cze 2008, 21:45

MRÓWECZKO JAK PO MAMIE TO MUSI BYĆ BASKA :ico_ciezarowka:
A ERYŚ ZEBY CI SIE NIE ODWODNIŁ A TO PEWNIE TE ZĘBOLE BO TE TYLNE TO SA WIELKIE I GORZEJ SIE PRZEBIJAJA BO SA TĘPE A NIE JAK TE POJEDYŃCZE MARTYNA TEZ SIE MECZY Z TYMI ZEBAMI ALE NIE MA TEMP. KUPY SA LUŻNIEJSZE CZASAMI ZDRÓWKA DLA ERYŚKA I CIERPLIWOSCI DLA CIEBIE BO TROSZKE MARUDNY PEWNIE JEST CHOCIAZ MARTYNA TO MA MOMENTY ŻE MARUDZI ALE NIE DUŻO
DELICJA DZIEKUJE ALE WIESZ JAK TO ŁADNA RODZINKA NA ZDJĘCIU A TAK TO CO OSOBNO ON TAM A MY TU

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 cze 2008, 22:21

Delicja planuje 6-tke...kiedys pisalam juz :-D bedzie duza Rodzinka jak w "siódme niebo" i wesoła :-D

syla Erysiolek tylko troszke marudzi ale prawie nie...DZIELNY jest :ico_brawa_01:

a ja siedze i szukam tych mieszkan wiekszych...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość