Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 sie 2008, 16:13

magda26 pisze:maly ma 14 zebow

Wow my dopiero 9.

BeWu pisze:echh te baby, same nie wiedzą czego chcą

A żebys wiedziała. Najlepiej tak wszystkiego w sam raz, ale panowie to albo w lewo, albo w prawo hehe. A wiadomo wszem i wobec, ze nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

madziorka hihi pisze:a do mleka na noc dodajesz jeszcze kleik?

Ja nogdy nie dodawałam kleiku.
Albo dostawał gęsta kaszkę na kolację, albo kanapki i później juz same mleczko do picia.
Nic ci nie powiem na temat mleka bebilon bo ja go na oczy nie widziałam. Frydza pewnie uzywa to moze ci doradzi. A zreszta rób co ci intuicja podpowiada. Ale jakos nie umiem sobie wyobrazić takiego gęstego mleka?? Mleko to mleko przecież a nie papka.
No chyba że...kupiłas mleko juz z dodatkiem co? Bo u mnie sa takie mleka z dodatkiem kleiku bądź kaszki. Przeczytaj uważnie opakowanie. Bo jak Cie znam to bardzo mozliwa opcja w twoim przypadku.

madziorka hihi pisze: co do panbow wakacyjnych to ja jestem z tych co na pale by pojechali hihi
i ja sie zajmuje planowanie szukaniem itd
adas nie ma do tego glowy ani czasu hihi
a ja uwielbiam hihi

No w sumie ja tez sawsze wybieram, ale tu nie o to chodzi. PO prostu za mało mamy kasy na wszystkie plany jakie mamy w zanadrzu i dlatego musimy wybrać najlepsza opcję.

madziorka hihi pisze:kurtke pomaranczowa

No to bliźniaki będą ładnie wygladać, bo Tomek też ma pomarańczową. Przesliczną.
No a widzę, ze Ty to jak zwykle pełen zestaw ubrań. Tomek na kilka lżejszych rzeczy, ale na mrozy tylko tą kurteczkę.

Dziękuję za życzonka i uciekam cos zjeść. zaraz wpadnie kilka osób.

[ Dodano: 2008-08-25, 16:16 ]
Hej Lucy. Wreszcie wpadłaś. Buziaki.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 sie 2008, 16:45

Kamilko ale gapa ze mnie STO LAT KOCHANA :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_tort: :gitara: :675:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 sie 2008, 21:29

Zmroziło mnie jak przeczytałam wieści o mamie Alineczki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Tak mi smutno i przykro .... Odezwę się później jeśli będę miała dostęp do netu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

KAMILKO, Tobie składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe :ico_tort: Spełnienia marzeń!!!!

U nas ok; muszę tylko bardziej na siebie uważać, bo z powodu przemęczenia miałam skurcze.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sie 2008, 00:19

-indigo- pisze:magda26 napisał/a:
maly ma 14 zebow

Wow my dopiero 9.


a my tylko 7 hihi i od 2 miesiecy NIC nowego!!!

lucy ciesze sie ze cie widze hehe
wracamy 14 wrzesnia, zgadamy sie na Nk jak zwykle , bo tutaj to moze byc ciezko nie?
a jak wrocimy to zapraszamy do nas od razu
trzeba umowic spotkanie
bo juz z innego forum mamy forumowe czekaja na nas hehe
mamy czas do 8 pazdziernika, wiec sie szykuj!!!

piersia karmilam do 10miesiaca. i jestem bardzo happy ze to juz za nami :ico_oczko:

Aniu gdzie wy teraz jestescie?
zaluje strasznie ze nie dane bylo nam sie zobaczyc!
a jak teraz sie czujesz? nadal musisz wypoczywac?
buziaki

agniecha napisala do nas na starym watku
skierowalam ja tutaj. moze zagladnie

mialam dzis swietny dzionek
szalony hehe jak za srudenckich czasow bo w miescie gdzie sie uczylam
z sisterami i chlopakiem jednej z nich hihi
zakupki. smiechy i takie tam
kupilam sobie dwie ksiazki
jeden to przewodnik pascala po grecji. uwielbiam takie czytanko hihi
i szukalam jezyka dwulatka ale nie znalazlam wiec kupilam cos takiego jak "zasypianie bez placzu" i czytam, moze mnie oswieci
generalnie ta ksiazka odbiega od powszechnej metody kiedy dziecko ma sie wyplakac i zasypiac, brrr
ta jest bardziej na zrozumienie i obserwowanie, sluchanie dziecka

odebralam aparat hihi i wszystko gra

lelek zostal z dziadkami i byl mega grzeczny hehe
jak wrocilam to juz spala moja zabka kochana hihi

teraz spadam nadrobic zaleglosci na necie i poczytac papa

[ Dodano: 2008-08-26, 00:22 ]
kamila ja dodawalam kelik do mleczka, bo lelek nic na kolacje wiecej nie je. i on w nocy juz mleczka nie pije jak tomek. tylko o godz 20-21 i dopiero 7-8 rano kolejna porcja mleczka

a to mleko samo w sobie jest ok
ale z kleikiem bardzo geste :ico_szoking:

a ty jakiego mleka uzywasz?
myslaam ze wiekszosc bebilon podaje
bo w PL tak zachwalaja hihi

kamila my tez niewiele odlozylismy na te wakacje niestety
nie chcemy ruszac zaskorniakow hihi
wiec sie splukujemy
a pobyt w PL niestety kosztuje niemalo
nasz kraj jest coraz drozszy niesttey
i to zalamuje :ico_olaboga:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 sie 2008, 07:57

Witam!

Lucy no jasne że Cie pamiętamy! co się z Tobą działo? opowiadaj nam tu szybko :ico_brawa_01:

kamilka i madziorka moja Kali tez ma na zimę pomarańczową kurtkę :-D z kapturem obszytym futerkiem hehe, co do kombinezonu to chyba juakiś mamy, bo u nas jest taka sprawa, ze Kali ma trzy starsze kuzynki i mam ymnóstwo ciuszków po nich i sama nie wiem co już poupychałam w szafie, będe musiała przed zimą posprawdzać

madziorka Kali pije bebilon i jest normalnej konsystencji, ale ja tez podobnie do Ciebie dodaję jej do mleczka kaszkę dla zagęszczenia, może poprostu musisz dawać jej mniej i po problemie
moja Klai pije małe flasie, takie po 120 ml, no to na 100 ml wody daje 3,5 łyżeczki mleka i 3 łyżeczki kaszki

aniu dbaj o siebie kochana, a znasz juz płeć dzidziusia?

byłam wczoraj u gina i zobaczyłam moje maleńastwo w całej okazałaości :ico_brawa_01: ostatnio jak miałam usg to widać było tylko takiego ślimaczka, a teraz to już maleńki człowieczek, mówię Wam jak słodko przyłożył sobie rączke do buzi... :ico_ciezarowka:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 sie 2008, 08:37

Witam Alineczko moje kondolencje :ico_placzek: nie wiem co mam napisac wiem że narazie żadne słowa nie pomogą ale trzymaj się dzielna kobieto jesteśmy z tobą

Kamila spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe , spełnienia najskrytrzych marzeń i dużżżżooooo miłości.

Madziorka zdięcia rewelacyjne no i moja Wiki też tak przez nogi zagląda i próbuje fikołka wywinąc , a jak tylko się położe to mnie napastuje łobuzica mała.
My mamy 10zęboli jak narazie.
Aniu mam nadzieję że skurcze ustały i z dzidzią wszystko w pożądku , pochwal się brzusiem bo dawno nie widzialam.
Be Wu ale mała nawija moja to bardziej po swojemu mama dada , a jak chce gdzieś iśc to mnie za ręke ciągnie i ręką macha i mówi pa pa pa .
Ostatnio bawiliśmy się w warzyła myszeczka krupeczki śmiala się jak szalona i ma manie rękę sobie wyciąga i palcem sobie robi i gada aaaa , śmiesznie to wygląda hi hi no i Be Wu twojego brzusia to jeszcze nie widziałam no pochwal się :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Frydza zdięcia z wypadu superaśne ale ja widac różnicę że Majka większa , nie chodzi mi o wagę ani o wzrost po prostu buzia już taka inna bardziej dorosła.A Wiki to rośnie jak na drożdżach :ico_szoking: moja to chyba do ramion jej by siągała.

Ja sie muszę wyżalic moja mała ma drożnice albo coś w tym stylu( to rodzaj grzyba) na pupci byliśmy u dermatologa i mamy antybiotyk nie wiem z kąd jej się to wzieło.
Co do mleka modyfikowanego to ja już dawno nie podaję bo poprostu nie chciała , pytałam panią doktor czy mam ją zmuszac , ale ona stwierdziła że nie poprostu kaszka na mleku wystarczy .Teraz zaczełam podawac jej mleko krowie , gotuje jej kasze manne i to uwielbia .Nie daje jej co dzień tylko przeplatam raz tak a raz kaszka

Alexandrowicz no to trochę zamieszania u ciebie z tą przeprowadzka , a powiedz mi gdzie teraz będziesz przebywala ?tzn. w jakim mieście? no i ja też mam nadżerkę gin dał mi globulki do pochwowe no i zobaczymy jak to będzie .Ja to raczej na zamrażanie bym się zdecydowała bo kuzynka miała i sobie chwaliła co do wypalania to nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-26, 08:38 ]
Lucy witaj jak tam Oli ??? się chowa dawno cie nie było poopowiadaj co tam u ciebie

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

26 sie 2008, 10:28

cześć Ja tylko się przywitam, jakoś nie znajduje czau, żeby sobie poczytać co tam u Was. Ale widzę że wszystko ok! A fajnie być na nowym wą+tku0 to ju

ż, 06ok, właśnie Tomek mi pomaga pisać... pozdrawiam Was!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 sie 2008, 10:51

ania1980 pisze:U nas ok; muszę tylko bardziej na siebie uważać, bo z powodu przemęczenia miałam skurcze

Aniu uważaj uważaj. Zdrówka życzę i braku skurczów na razie :-D .

madziorka hihi pisze:on w nocy juz mleczka nie pije jak tomek

Magda Tomek też nie pije mleka w nocy. Nie wiem skad to wytrzasnęłaś? Od dawna śpi już całą noc. Je kolację kaszkę gęstą lub kanapki i mleko do popicia jak już pisałam. I później dopiero śniadanie. A mleko podaję bebiko od samego początku.

BeWu pisze:mówię Wam jak słodko przyłożył sobie rączke do buzi...

Mmmmm aż ciepło się robi na serduszku:)
Nie mogę się doczekać aż znów będę w ciazy. To takie cudowne uczucie. No ale musze być na to przygotowana i w 100% pewna wiec jeszcze troszkę zaczekamy hihi.

edyta29 pisze:a sie muszę wyżalic moja mała ma drożnice albo coś w tym stylu( to rodzaj grzyba) na pupci byliśmy u dermatologa i mamy antybiotyk nie wiem z kąd jej się to wzieło.

O kurcze, to nieciekawie. A co lekarz mówi, ze skad to moze powstać?

Cześć Agniecha. Jak tam się czujecie? Jak Tomek? Dawaj jakies zdjecia. Pewnie wyrósł i go nie poznamy.

U nas słonko świeci więc teraz sie ubieramy i lecimy na spacerek przedpołudniowy. Później się odezwę.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 sie 2008, 11:29

Dziewczyny, u mnie już lepiej, dziękuję. Ale to dlatego, że prawie wyłączyłam się z opieki nad Heleneczką :ico_wstydzioch: Niemal wszystko przy niej robi Krzyś. Kochany i dzielny jest.

Madziorak, jesteśmy teraz na Mazowszu u mojej mamy.Mieliśmy jechać stądna Mazury, ale niestety nie uda się, za ciżkie dla mnie są teraz takie podróże... Ale na POdkarpaciu jeszcze będziemy bo urlop mamy do 14 września.

BeWu, super, że widziałaśswoją dzidzię. My na istatnim usg widzeliśmy m.in.malutką rączkę. Co do płci to już pisałam, ze raczej dziewczyneczka :-)

Zmykam, bo Krzyś mnie goni - właśnie wybieramy sięna zakupki

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 sie 2008, 12:01

ania1980 pisze:Co do płci to już pisałam, ze raczej dziewczyneczka

o kurcxze faktycznie była rozmowa na ten temat... jakoś mi się zapomniało hehehe

[ Dodano: 2008-08-26, 12:13 ]
edi biedna Wiki... my tez ostatnio miałysmy problem z dupcią, bo nie mogłyśmy zwalczyć wstrętnego odparzenia, mówię wam juz normalnie nie wiedziałam czym ją smarować, w końcu zaczęłam kąpać Kali w rumianku i chyba pomogło, bo widzę znaczną poprawę uffff....
najciekwasze jest to że Kali nigdy nie mi8ała takich problemów, moż eto od jakiegoś jedzenia echh sama nie wiem... najważniejsze że już przechodzi :ico_brawa_01:

ania1980 pisze:prawie wyłączyłam się z opieki nad Heleneczką

ja tak sobie czasami myślę, że jak byłam w ciąży z Kali to bardziej na siebie uważałam, a teraz przy Kali to raczej nie możliwe, chcąc niechcąc muszę ją dźwigać, bo przecież nie każę jej samej schodzic po schodach, a nie zawsze Tomek jest w pobliżu...jak narzazie czuję się dobrze, zobaczymy jak dzidziuś w brzuszku bedzie większy... a Kali jest przeciez moim oczkiem w głowie i stwierdziłam ostatnio, że jestem od niej uzależniona na maxa do tego stopnia, że jak pojechałam wieczorem do lekarza, to było mi przykro, że nie będe jej kąpać i układac do snu, tymbardziej, że dzisiaj rano Tomuś opowiadał mi, że przy zasypianiu mnie wołała...moje serduszko....

[ Dodano: 2008-08-26, 12:18 ]
-indigo- pisze:Nie mogę się doczekać aż znów będę w ciazy

w moim przypadku to pragnienie wygrało ze zdrowym rozsądkiem heheh

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość