fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

26 mar 2007, 18:10

witam was wten piekny dzionek,
konrad poszedl z pawlem na dwor na drugi spacer,a ja sobie troche odpoczywam.cos mnie lapie chyba,bo smarkam i gardlo jakies dziwne...ale co tam ,dam rade.
Julie nathan tymi swoimi minami rozwala chyba wszystkich :-D zdjecia boskie,i widze ze bardzo lubi ta bujawke.
gosiakonrad tez dolacza do grupy lobuziakow.kieronica w samochodzie doklanie tak samo jak u tomka.a jak go sie nie posadzi chociaz na chwile za kierownica to krzyk straszny.
a zreszta ja juz dawno pisalam o konradzie ze w miejscu minuty nie posiedzi.ale chlopcy tacy sa.kiedys jak bylam na szczepieniu to pielegniarka mi powiedziala jak konrad zaczal rozrabiac ze wszyscy chlopcy jak przychodza to tak sie zachowuja,a dziewczynki sa grzeczniejsze i bardziej niesmiale.
tak wiec nic nam nie pozostaje tylko uzbroic sie w cierpliwosc :ico_haha_01: :-D

to pa ide cos w tv ogladnac,poki moje chlopy na podworku szaleja :ico_haha_02:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 mar 2007, 19:46

witam, u nas na wątku juz powiało wiosną, bo o kolorach piszecie :ico_oczko:
ja dziś pierwszy dzień urlopu poświęciłam na spanie i spcer z lenką, ten spacer to za duzo napisane :ico_haha_01: łaziłam po sklepach, a lenki tyłek uwięziony był w wóżku :ico_oczko: niz nie kupiłam, tylko kerm przeciwzmarszczkowy na noc...dla cery po 40 :ico_szoking: na szczęście mama go odkupiła, bo za drogi, zeby czekał na mnie jeszcze tyle lat :ico_oczko:
pogoda piękna!
Gosia mój sąsiad, ma teraz 4,5 roku, a gada gdzieś od dwóch, tez późno zaczął, a teraz nawija, ze hoho :ico_oczko: a tymi chłopakami-rozrabiakami to Fela ma racje, teraz byłam u lekarza i sami mali faceci rozrabiali :ico_oczko: ale przynajmniej macie wesoło :ico_oczko:
Ilonka gdzie ty masz tą oponke?...chyba za uszami :ico_oczko: kiedys sie umówimy i wkleimy obie zdjęcia w majtoskach, zobaczymy, która wygra :-D
Delfinka, dobrze Julie pisze, moze zyskasz psiapsiółke na ploty, a Mayusia rówieśnika do zabaw :ico_oczko: a za sprątanie powinnas dostać oskara :ico_haha_01:
Kasiunia, tfu tfu, odpukuje w niemalowane, na bank urodzisz w terminie!!! :ico_ciezarowka:
Jaśnie Pani gratuluje decyzji, osobiście uważam, ze wybór lepszy być nie mógł :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Julie, cóż mogę napisać, Nathanek BOSKI!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko: my "a kuku" do tej pory przerabimy :ico_haha_01:

troszke mi lenusia marudzi.
o, jeszcze wam cos napisze, dzisiaj lenka zrobiła zamiast normalnej kupki-broni biologicznej takie bobki jak owieczka...kuba ją przewijał i gdzieś sie bobek poturlał :ico_haha_01: lenka przyniosła nam go w paluchach potem :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 mar 2007, 20:19

kasiaale sie usmialam z tego bobka :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jasnie pani fajnie,ze decyzja podjeta,dawaj zdjecia,napewno sa super :-D madziorkasliczna z ciebie :ico_ciezarowka: kasik ja mam nadzieje,ze urodzisz w moje urodzinki hihi i bedzie prima aprilis :ico_brawa_01: julienathanek boski :ico_haha_01: super ma ta bujawke ;)gosiaaz tymi kolorami to chyba prawda (a ja sie z mamy smialam)bo ja mialam chrzest na niebiesko,a moj brat na rozowo hihi ale widocznie tak bylo....a co do tomusia,to moj brat tez pozno mowil,podobno u chlopakow to normalne...felawidze ,ze wam sie z konradem nie nudzi hihi penwie nie ma zadnej oponki przy takim rozrabiace :ico_haha_01: ilonka a ty to niby gdzie masz oponke ha ha taka chudzina ....chyba rzeczywiscie za uszami,tak jak i kasiaa.delfinkaodpocznij kobieto,bo i ja w kompleksy popadam :ico_wstydzioch: edytka pisz co u ciebie....a ja moge wam pomarudzic jedynie,bo dzis w pracy w ogole sil nie mialam....i juz jakas leniwa sie robie i nawet na zakupy nie mam sily,bo potem nie mam jak wrocic he he niby blisko ,ale nie mam sil :ico_wstydzioch: i znow w dzien spalam,ale jak wrocilam,to normalnie wykonczona bylam,jakbym w kopalni pracowala ;)nawet t powiedzila,ze juz gorzej ze mna i bez niczego obiadek robil he he i sie nade mna uzalal,a ja to bardzo lubie hihi :ico_wstydzioch: bo mi wtedy usluguje ze wszystkim ;)dzieki,ze napisalyscie mi z tymi cm,bo juz zwatpilam,a kasik ma racje,ze niewazne cm ,tylko zeby zdrowe bylo...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 mar 2007, 21:16

lucy23, pamiętaj cm są ważne tylko u chłopczyków...w spodniach :-D chociaż podobno, nie rozmiar tylko technika się liczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 mar 2007, 22:12

Laseczki,
ładujcie baterie w komóreczkach!!!!!
Czop zaczął mi odpadac, mam skurcze (na razie nieregularne), boli mnie dól plecków itd. czyli.... juz bliżej niż dalej :-D

HUUUUUUUUUURRRRRRAAAAAAAAAA :ico_brawa_01:

no powiedzmy, ze jeszcze jakies 2 tygodnie, chyba....

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 mar 2007, 22:30

:ico_brawa_01: brawo kasik super bedzie znowu maly czlowieczek u na sna polonii :-D

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

26 mar 2007, 22:49

kasik ale super wiadomosc!!!! trzymamy kciukole!!!!
jejku ale emocje, rece mi sie spocily jak przeczytalam Twojego posta Kasiu.
Informuj nas jesli tylko bedziesz mogla. Powodzenia i expresowego porodu zycze!! :-D
u mnie ok. Teraz klikam z laptopika mojego brata. Dobry z nieg chlopak, jechal do pracy na nocke i jeszcze mi sprzet podrzucil.
Jak Was doczytam to odpisze na poszczegolne posty.
Teraz zycze milego wieczoru. Do naklikania :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 mar 2007, 00:40

hey kochane!!!
No ladnie ja sie walesam na zakupach,a tu naszej Kasi.k czop odchodzi :ico_brawa_01: super...coraz blizej nowego dzidziula :ico_buziaczki_big: normalnie chyba biegunki dostane z nerwow i tego czekania :-D
Ela ja jak nigdy nie mam kataru tak mniej tez cos bierze,ale co sie przejmujemy mezulki nas wygrzeja w nocy i bedzie ok.. :ico_haha_01:
Jasnie Pani:) super,ze decyzja podjeta,ciesze sie ogromnie..wazne,ze juz macie to za soba i ze jestescie zadowoleni :ico_brawa_01:
Kasiula Ty to zawsze mnie po prostu rozwalisz..smialam sie do rozpuku normalnie z tej owczej kupki Lenki... :ico_smiechbig: a te fotki z majtosach to czemu nie,ale musicie byc lekko po :ico_zdrowko: paru dobrych glebszych,zeby nie pamietac nastepnego dnia mojego zwisajacego cialka..hihihi Vinee za to na odwrot taka kupke dzis strzelila,ze nie wiedzialam za co sie wziac,normalnie gigant i jeszcze rece sobie wpychala do niej spryciula...
Lucy widzisz jak mezulek o Ciebie dba,brawa dla niego,a co w koncu Ty nosisz brzuszek wiec niech Ci dogadza ile sie da.. :-D
A ja siedze zasmarkana,a Bablu mi tez gotuje,hihihi....nie ma to jak nasi mezulkowie..hihi
Julie Nathanek boski,i oczywiscie gigantyczny jak zawsze :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-27 ]
A co to Wy juz spicie kobietki..?????aj tez juz zmykam do lozka,wpadlam zobaczyc tylko czy sa jakies newsy u naszej Kasi.k... :-D
fotki z dzisiaj wklejam..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a Wy sie tez nie ociagac z fotkami.... :ico_nienie:
dobej nocki zycze kochane..papa

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 mar 2007, 10:05

lenka przyniosła nam go w paluchach potem

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
mała spryciara porządnicka po mamusi.
Kasik cos mi sie zdaje ze jednak nie doczekasz do kwietnia. Ale fajnie juz niedlugo nowy dzidzius bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Julie zdjecia super no i co mozna wiecej powiedziec dalej to samo ze nathan wyglada juz na roczek a nie na 4 miesiace. Strasznie sie szybko rozwija. Pocieszylyscie mnie ze u was chlopcy tez rozbrykani ale u Tomka to chyba genetyczne. Tesciowa znalazla Pawła ksiazeczke zdrowia i tam w bilansie dwulatka bylo napisane:
"mowi pełnymi zdaniami, nerwowy, agresywny złosnik"
Ciekawa jestem czemu ta mowa po nim nie przeszla tylko ten zlosnik nerwowy. Naszczescie agresywny to Tomek jeszcze nie jest.

Ilonka Vinee jaka sliczna i skubana tez juz jaka duza sie zrobila.

[ Dodano: 2007-03-27 ]
Co do zdjec to nie mam nowych pokaze wam sprzed miesiaca:
[]Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 mar 2007, 12:05

Hej laseczki z oponkami i bez :-D

Ja tylko na chwilkę, bo mąż ma popołudniowa zmianę i goni mnie od komputera... ale po 14 nadrobie wszystko :ico_haha_01:

Chcialam tylko zgłosic, że nadal się kulam z malenstwem w brzuszku...
A musze napisać, ze moja noc była... w zasadzie nie wiem jak ją opisać :ico_olaboga: Gdzies po północy dostałam nastepnych skurczy, plecy napi...lały ( :ico_sorki: :ico_sorki: za słownictwo) mi od pasa w dół, czyściło mnie itd. Ale nadal wszystko chaotycznie i nieregularnie :ico_zly: Pusciło mnie dopiero po 4 nad ranem... A teraz kompletna cisza, tylko malenstwo kopie mnie w żeberka :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość