Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

05 lut 2009, 20:16

Hej!
mazia, to dobrze że masz dobre wiadomości :-) :-)
Maciej zasnął przed 19.00, musimy go już kąpać po 18tej, bo ciężko słuchać tego marudzenia :ico_zly: Byle dospał do rana :-D , z drugiej strony mam luzik, więc zabieram się pracy.
Miłego wieczoru

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 lut 2009, 11:37

Hej
Czy ktoś pamięta nsze ranne kawki ? fajnie było jak się razem spotykałyśmy z rana a może dziś znajdzie się ktoś chętny ? :ico_kawa: :ico_kawa: ja stawiam :-) a cężarnej się nie odmawia :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 lut 2009, 14:30

Oki to ja się pisze na kawke :-) Matyldzia śpi obiad mi mama gotuje to mam luz :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 lut 2009, 00:56

to ja tak,jak nocny marek :-D
Edulitko zdrówka dla Nikolki,My nie mieliśmy szczescia brac tego Klacidu.Ale za to Bactrim świństwo pewnie drugiej kategorii po tym Klacidzie.
Edytko fasolka napewno się wzmocni.I serduszko napewno bedzie slicznie bić.Nie można odrazu miec takich czarnych mysli :ico_nienie:

czy wasze dzieciaczki maja napady zlosci,buntow czy cos w tym stylu?pytam bo zaczynam bać sie o mojego Joachimka bo on te bunty przechodzi bardzo intensywnie.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 lut 2009, 14:08

Anetko, - nie martw się Niki też czasami miewa napady złości praktycznie bez powodu - choć kto wie może dwulatek wie dlaczego się złości. Ostatnio Niki codziennie sobie wymyśla kim jest i jak mówie do niej Nikola to ona się złości i mówi :
nie jestem Nikola jestem mysza :-) , jak za chwile mówie do niej mysza to ona już nie jest myszą tylko bobasem, jak dzwonią dziadkowie i mówią do niej : co robi nasza wnusia to ona kłuci się że nie jest wnusią a jak ją pytają jak mają do niej mówić to ona mówi - nie powiem :ico_olaboga: normalnie chwilami nie można się z nią dogadać.
Czasem zwracam się do niej bezosobowo - to wtedy mówi - nie mów do mnie nynus a jak jej powiem że przecież nic takiego nie mówiłam to krzyczy że mowiłaś :ico_szoking:
Trudny okres przechodzi - chyba szuka samej sebie :ico_oczko:

Wiecie dziewczynki mam możliwość wysłania Niki do przedszkola od marca i zastanawiam się czy jej nie wysłać - tylko obawiam się chorowania i tego czy da sobie rade :ico_noniewiem: byłaby w grupie z 2,5 latkami 3 i 4 latkami . Opłata za przedszkole wynosi 200 zł w tym 3 posiłki a przedszkole otwarte od 6 do 17.
Co o tym sądzicie ?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 lut 2009, 21:21

hejka
a wieczorem to chociaż herbatkę postawicie :-D
Edulitko w marcu może już będzie mniejsze nasilenie gryp, za chwikę wiosna będzie cieplej, a zrezygnować możesz zawsze, no nie wiem takie jest moje zdanie
Anetko ślicznie wyglądasz, co do buntu to normalne, u nas już był etap kładzenia się gdzie popadnie włącznie ze sklepami, chodnikami i ulicami, ale bez scen idzie idzie fik i leży, tak o sobie, na szczęście minęło, teraz jest krzyczenie, bicie czasem pluje ale zawsze dostaje karne minuty w pokoju i się już prawie oduczył.
Chloe jak tam macie już ferie??
dzisiaj poszaleliśmy na zakupach normalnie są rewelacyjne promocje w galeriach, kupiłam Jaskowi tyle ciuchów, że szok, a w sumie nie straciłam dużo kasy, fajna bluza na zameczek za 35 zł w h&m :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 lut 2009, 21:39

Hej!
Dziś już zajrzałam.
riterko, :ico_buziaczki_big: ty wiesz za co. Nie, my nie mamy ferii, tylko moje kuzyneczki (Łucja i Angela- woj. łódzkie), bidulki przeżywają powrót do szkoły, za dwa tygodnie je odwiedzimy :ico_haha_01: Szaleją na punkcie Macieja, muszę kupić walentynki i im powysyłać :-D , w imieniu macieja oczywiście :ico_oczko:
edulita, wiesz, pomysł z przedszkolem jest świetny. Grypa powoli się skończy, bo nie byłoby za dobrze, gdybyś i ty łapała infekcje, a o nie w ciąży nie trudno
aneto, my też przeżywamy bunt, mały lubi rzucać niektórymi rzeczami :ico_zly: , na szczęście na tym się kończy (jak na razie). Miejmy nadzieję, że szybko przejdzie naszym maluchom

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 lut 2009, 22:44

chloe nie ma za co, polecam się na przyszłość :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

08 lut 2009, 12:38

witamy niedzielnie :ico_oczko:

Edytko daj znac jak Nikolka :ico_oczko:

Riterko we mnie zmiana drastyczna i spontaniczna, ale lubie takie spontaniczne decyzje w zmianie fryzury.Bardzo samopoczucie mozna sobie poprawić jak wyjdzie po mysli :ico_oczko:

Co do Joachimka.U nas bunt objawia sie strasznymi nerwami.Joachim nie potrafi wyrazic co chce i sie denerwuje.Potrafi w najmniej spodziewanym momencie się rozpłakać.Krzyczy.Wszystko musi byc po jego mysli.Nie lubi zmian. Też mamy karne minuty.Ja to nazywam po super niani "karnym jeżykiem" choc takowego jezyka nie posiadamy.Jest to poprostu wyznaczone miejsce w pokoju i tam odsiaduje swoje kary.Zwykle siedzi i zali sie,cos wykrzykuje,zlosci sie,ale siedzi.Jak mu przejdzie to sam przybiega do mnie,przytula sie i zwykle słysze:"psieplasiam" i pyta "mama kocha?" aby sie upewnić :-D daje buziaka i jest ok...do nastepnego razu :ico_oczko: :-D sa dni gorsze,ale na szczescie coraz ich mniej :-) do tego strasznie ciekawski jest i wszystko chce robic jak dorosli.ściera kurze np. :ico_oczko:
przestal spac w dzien.Mowi "śpi sie w nocy" :ico_oczko: i za nic go nie mozna przekonac ze w dzien tez mozna odpoczac.Czy wasze dzieci buduja juz zdania?u nas zdarzaja sie pięcio wyrazowe zdania.
Z przedszkolem narazie czekamy.

Milej niedzieli.

Asiu jak czytasz daj znac co u was?pozdrawiamy

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 lut 2009, 13:11

Anetko - u nas spania w dzień niema juz dawno a szkoda :-) Joahimek obserwuje domowników i naśladuje to jak u nas Niki nawet ostatnio siada i zakłada noge na noge :ico_haha_01: Przejdą mu nerwy naprawde to chyba 2 latki już tak mają :-) Budowanie zdań :
-mam co ty tam masz ? pokaż mi bo musze zobaczyć :-) - nie chce patrzeć na tą baje ide sie bawić pokoju :-) i tak cały czas zdanie po zdanu i coraz to więcej gada a buźka jej się nie zamyka :-D Antybiotyk działa i już jest poprawa więc jest mi lżej.
chloee, - jak fajnie że Maciej jest takim pupilkiem, koniecznie musisz dziewczynom wysłać walentyny :-)
riterka, - zakupoholizmu się można nabawic u nas też wyprzedarze i promocje :-)
Ciesze się że jeszcze piszemy :ico_brawa_01: na naszym watku bo już ostatnio myślałam że się skończył
Życze i wam i sobie cierpliwości do naszych dwultnich buntowniczków :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość