Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

18 kwie 2007, 22:47

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
Nareszcie mamy słonko !!!!! :ico_brawa_01:
O dziewczynki macie przechlapane z tymi hemoroidami, coś okropnego. :ico_szoking:
Ja musze powiedzieć nigdy nic takiego nie miałam, ale słyszałam, same nieciekawe rzeczy. :ico_olaboga: Współczuje.
Anitko przepiekne zdjątko, ty to jak ja tylko brzunio. :ico_ciezarowka:
Wisienko widziałaś te rzecz podobają ci się?? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-18 ]
Anitko ja od miesiąca mam takie maluteńkie wycieki, ale najwięcej z prawej piersi, ciągle biustonosz piore, bo jest zabrudzony białawo. A lewa pierś ociąga się, jedynie raz tak miałam z lewą. A i prawa pierś jest Wiksza od lewej, znacznie. Mój mąż smieje się, że moja prawa bedzie przewodnią i troche i dla niego zostanie. :ico_puknij: :-D
Podobno próbował już i że jest wpożąsiu. :ico_olaboga:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

19 kwie 2007, 07:34

Mi narazie też nic się z piersi nie pojawia. Ale powiększyły się znacznie. Może dlatego, że ja przed ciążą miałam dość nikły biust. Głupio bym wyglądała z okrągłym brzuszkiem i bez biustu ;-). Oczywiście po urodzeniu trzeba bedzie schudnąć, ale piersi mogły by mi zostać takie jak teraz - tak dobrze nie ma. Czasem tylko same "czubki" mnie tak jagby swędżą (to nie jest do końca swędzenie - takie dziwne uczucie, że mam wrażenie, że zaraz coś poleci).
Anitko super wyglądasz. Niezła laseczka z Ciebie :ico_haha_01: A dzidziuś wygląda jeszcze lepiej. Ja jakaś niegramotna jestm nie umiem wyciąć zdjęcia z filmu dvd, żeby sie pochwalić.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 kwie 2007, 09:23

dziewczyny jak leci siara to kupcie sobie wkładki do biustonosza to uniknięcie tych zabrudzeń. mi jeszcze nic nie leci ale szczerze to wcale nie żałuję bo to mało fajne jest :-D
a piersi to się powiększyły i to na tyle znacznie ze zaobserwowałam pierwsze rozstępy - może to zbieg okoliczności ale wyszły jak mi się skończył balsam przeciwko rozstępom

[ Dodano: 2007-04-19 ]
muszę i wam się pochwalic - dzisiaj dowiedziałam sie że bedzie mi się należał zasiłek rodzinny + wychowawczy - to niby nie duże pieniądze ale myślałam że będę bez rzadnego dochodu a tu taka miła niespodzianka :ico_brawa_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

19 kwie 2007, 17:31

Witajcie
mnie dzisiaj pierwszy raz sie zdarzyło :ico_szoking: ,że ktoś przepuścił mnie w kolejce do kasy :ico_ciezarowka: Dziewczyny współczuje tych ciężkich dolegliwości, ja jedyne co to mam czasami jakiś ucisk na biodro,za tydzien dopiero wizyta u gina.A mój maluszek myśle że ma sie dobrze tylko raz w nocy mnie budzi kopniakami :064: i daje o sobie znać, oby tak było po urodzeniu :ico_sorki: a w ciągu dnia jest bardzo aktywny :ico_brawa_01:
No a to ja dzisiaj
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 kwie 2007, 17:46

agasco ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01: brzuszek słodziutki :ico_brawa_01:
mi często się zdarza ze ktoś chce mnie pzrepuścić na poczcie szczególnie bo codziennie wysyłam listy służbowo ale ja odmawiam bo to moja praca chyba ze jest duuuża kolejka to wdedy chętnie korzyustam bo boję się ze zasłabnę bo niestety często mi sie to zdarza

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 kwie 2007, 18:25

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
Agasco piekności jest twoj brzunio. :ico_oczko:
Mała myszko , ja też mam takie dziwne uczucie, jak bym miała cały czas mokrą Koszulkę, po spaniu tak mam, prawie codziennie. I mam bardzo wrażliwe piersi na ucisk, czasem moja kociczka przechadza się przezemnie i to piorunstwo wie gdzzie najwięcej boli i ona sobie tak postoi czasem tak sobie, biedaczka dostaje polapkach, bo inaczej niechce się usunąć. :ico_olaboga:
Dzidzia od 2 dni jest spokojna , ale w poniedziałek dała mi popalić, zamiast z lewa do prawej się przemieszczać, postanowiła z góry do dołu i z mojego brznia zrobiły się dwa garby, jeden to była nonono z plecykami, a drogi to był mój brzunio, a dzidzi rączki i nóżki były w moim kręgosłupie, leżałam na kanapie i krzyczałam do dzidzi, ja się wiecej nie rozciągne, nie rób mi tego. To było najdziwniejsze doświadczenie do tej pory, podczas mojej ciąży. :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-04-19 ]
Dziewczyny wczoraj byłam w siudmym niebie, mężunio zabrał mnie do mojegoulubionego sklepu ..... z książkami, szukałam dla znajomej na chrzciny dziecka coś z modlitwami dla dzidz, i.... znalazłam 8 super biblii, książek z modlitwami. :ico_brawa_01:
Napisze wam coś bo to jest takie piekne.
Wspaniały Ty
Bóg stworzył cię malutkim barankiem !
On stworzył twoje śpiące oczka.
Jakiego koloru one są ?
On stworzył twoje włosy.
Jakiego koloru one są?
On stworzył twoją skórę.
Jakiego koloru jest?
On stworzył cię ...... takim jakim powinienieś byc. ????
nie wiem jak to rpzetłumaczyć ( He made you just rigth.)
Modlitwa.
Grogi Borze
Dziękuje Ci za tworzenie mnie takim jakim jestem.
Amen.
Przepiekne, siedziałam w Chapter na podłodze obłorzona książkami i nie mogłam wybrać, a najśmieszniejsze połowe chiałam kupić dla naszej dzidzi bo takie piekne są te modlity.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 kwie 2007, 19:47

kasia3 bardzo ładne i dobrze że tworzą tego typu modliwty - to nonono zrozumieć
moje maleństwo też sie czasami strasznie rozpycha czasami to aż się boję ale na szczęście nie trwa to długo

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 kwie 2007, 19:51

Kasiu dobrze, że to nie traw długo, bo bym nie dała rady, i przy tym czuje się dziwnie, nie wiem czym to jest spowodowane. :ico_puknij:
Czasem nie czuje nic do dzidzi, a innym razem po takiej wyprawie do sklepu to normalnie nie mogę się doczekać. Dziwna jestem !!!! :ico_szoking:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

19 kwie 2007, 19:51

agasco, naprwdę ślicznie wyglądasz. :ico_brawa_01:
wiecie, ja dziś stwierdziłam, że ciąża to chyba pada na mocno na mózg jednak. Szyłam sobie bluzeczkę, u rodziców, bo u nas nie ma warunków cały czas i jak ostatnia ofiara przecięłam sobie palca tuż obok paznokcia nożyczkami (dobrze, że ni ciachnęłam z większą siłą, bo obcieła bym kawałek). Ale to jeszcze nic. Tak się sama na siebie zezłościłam, że się poryczałam :ico_olaboga: i leżałam nadąsana na kanapie chyba z pół godziny, aż Sebek po mnie przyszedł i zabrał mnie do domu. Mama stwierdziła, że jak miałam pięć lat, to też się tak zachowywałam. Przeżywam powrót do dzieciństwa chyba. :ico_smiechbig:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 kwie 2007, 19:53

Mała myszko ja też tak mam czasem, mąż musi namnie wrzasnąć, albo poprzytulać i mi przechodzi.
A jak tam bluzka chociaż udało ci się ja skończyć czy innym razem ci się uda. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość