anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 16:40

Ziolo fajne musi byc to lozeczko :) pokaz poozniej jakie to :) dziewczyny jak bylam w szpitalu to mi lekarz powiedzial aby klasc sie na tym boku po ktorym nie kopie malenstwo.np jak kopie po lewej stronie to klasc sie na prawy bok i odwrotnie. Moniu fajnie ze dzis Patryczek spokojniejszy :) a nie chcialabys mrozic tego mleczka?ja swoje zamrazam. juz cala polke w zamrazalniku mam :)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 17:03

Ledwo żyje, spędziłam 4 godziny w przychodni szpitalnej. Najpierw ktg, skurcze co 10 i 7 minut, niektóre max skala. Z tym że żaden nie byl taki mocny jak moje wieczorne skurcze. Potem morfologia, crp, musiałam czekać na korytarzu na krześle 2 godz na wyniki i usg. Mały ładnie przez te 2 tyg urósł, teraz wazy 2500 :-) Pessar na miejscu, a za tydzień znowu ktg i usg. Po powrocie do domu spalam 2 godziny, wszystko mnie boli, brzuch, spojenie, pachwiny. Ciężko mi dojść do wc :ico_placzek:
Jak dojdę do siebie to doczytam co u was

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 17:49

Shiva nie zazdroszcze.odpoczywaj ile wlezie :) dobrze ze wszystko ok :)Monika a mam pytanie -jak sciagasz mleko?w sensie co 333 godziny ale jak dlugo. czy seriami po 5 min i kazda piers po 15 min? Czy po prostu jak poczujesz ulge z kazdej po trochu?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 18:30

Witam!

Całuję Was!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 19:30

Shiva trzymaj się, dzidzia już nie taka malusia to chyba spokojniejsza jesteś już? ale Cię też wymęczyli z tym siedzeniem :/

z tym leżeniem to ja wiem że dla dziecka najlepiej na boku, a na lewym konkretnie to dla mamy lepiej bo wtedy nam dziecko nie uciska tak narządów wewnętrznych... moja też mnie czasem kopie w materac :) znaczy z lewej strony jak leżę i czasami to aż mnie przestraszy że sobie coś połamie tak mocno potrafi tam pchać... i wtedy się odwracam na prawy

mnie dziś jakoś słabo i zgaga i coś mi się chce jeść cały dzień... :/
a Maja to mi dziś tak się wypycha z całej siły przez jeden bok jakby wyjść chciała, boli to strasznie aż musiałam ją ręką przytrzymać bo tak boli, normalnie dziurę w brzuchu chce mi zrobić to dziecko czy co?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 19:32

Shiva to pocieszenie, że mimo skurczów odsyłają do domu, jeszcze trochę wytrzymaj.
Anade intuicyjnie właśnie tak robiłam, bo pomyślałam, że synkowi jest niewygodnie w brzuszku, więc dlatego mnie kopie z jednej strony.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 20:07

jestem :)
a więc rozwarcie bez zmian 2cm, ale nic dalej si nie ruszyło, także odpoczynek robi swoje :ico_sorki: , gin kazał mi tak jeszcze nie szaleć 2 tyg.( bo zauważył jak się zrywałam z krzesła, ale ja tak zawsze wszystko szybko, szybko robiłam i teraz ciężko się stopować, no ale 2 tyg dałam radę i teraz też dam, choć nie lubię z tyłkiem długo siedzieć w jednym miejscu :) ), no a potem może już się dziać :) ,
Mikuś duży jak na swój tydzień o 2 tyg, waży 2300g. , ktg ok, było tam parę skurczy, ale to nie groźnie, macica jest taka nadpobudliwa i dalej mam barć asparagin 3x2, wizyta następna 11 czerwca , wtedy mi chciał zrobić test na paciorkowca, ale jako, że ciąża jest zagrożona zrobił mi go dziś, zaniosłam do laboratorium(oczywiści znów kasa 27 zł. :ico_zly: ), wynik za 3 dni , ale odbiorę do jak przyjadę na następną wizytę,
mały ułożony główka w dół, z lewej strony brzucha,
zapisali mnie jeszcze na 26.06, ale jak gin stwierdził, nie wiadomo czy się zobaczymy, bo może już urodzę :-) ,
w drodze powrotnej wjechaliśmy do MacDonalda :-D ,

jestem zmęczona na maksa, jakoś ta podróż dziś mnie wykończyła, głowa pobolewa, więc chyba dziś pójdę wcześniej spać :ico_spanko: ,

Shiva no to się naczekałaś biedna :ico_pocieszyciel: , odpoczywaj :ico_sorki:
anza mój też się tak rozpycha, ale się nie dziwię, bo ma już mało miejsca , zgaga mi na razie minęła, ale muszę uważać co jem

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 20:39

Miałam pytać, jak Wasza psina zareagowała na małego ?
nasz pies jak wyszlam z Patrykiem do domu to w ogole nie zainteresowal sie za specjalnie nim. maz trzymal Patryka na rekach i kucnal zeby pies go powachal to robil to z bardzo daleka. w ogole moj pies to jest dziwny troche ale z jednej strony moze i dobrze bo krzywdy nie zrobi ... jak Patryk placze to nasz pies wychodzi z pokoju. a jak lezy Patryk na lozku to pies nawet sie kolo niego nie kreci ani nic. zero jakiegos zainteresowania i zazdrosci tez nie ma czego sie chyba najbardziej tego obawialismy z mezem.
a nie chcialabys mrozic tego mleczka?ja swoje zamrazam. juz cala polke w zamrazalniku mam :)
myslalam o tym zeby mrozic ale takie zamrozone mleko moze lezec z tego co wiem tylko miesiac wiec nie wiem czy mi sie bedzie oplacalo bo ja raczej bym chciala max pol roku karmic go swoim mlekiem a potem juz przestac. no chyba ze wczesniej mi zaniknie co raczej sie chyba na to nie zapowiada bo mleka mam duzo.

shiva wspolczuje 4 godziny spedzic w przychodni nie ma nic gorszego od tego ... odpoczywaj teraz duzo ! :ico_pocieszyciel:
Monika a mam pytanie -jak sciagasz mleko?w sensie co 333 godziny ale jak dlugo. czy seriami po 5 min i kazda piers po 15 min? Czy po prostu jak poczujesz ulge z kazdej po trochu?
ja odciagam mleko co 3 godziny nieraz zdarzy mi sie odciagnac nawet co 4-5 godziny w zaleznosci gdzie jestem bo czasem jesli poza domem to nie mam mozliwosci odciagnac co 3 godziny. takze jak odciagne co 5 to sie nic nie dzieje. a odciagam tak z 20 min mi schodzi i zawsze odciagam najpierw prawa piers a potem lewa praktycznie do konca az piers bedzie miekka. wczesniej to robilam tak z kazdej po trochu bo musialam uregulowac jakos laktacje bo mi sie guzy robily a teraz juz wszystko sie unormowalo i jak odciagam to do spodu ale moze nie az tak bardzo.

donatka jesli trzeba dalej duzo odpoczywac to odpoczywaj kochana. no no Mikus bedzie duzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 20:42

Witam się.
Padam na pysio.
Bylam w Biedronce i już są w sprzedazy wielkie kartony z pampersami za 49zł/pudło. Kupiłam pudło "2" (ostatni karton w sklepie) i w czw jak M. przyniesie pieniażki z pracy, to podejdziemy po pudło "3".

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

21 maja 2013, 22:19

. Pani powedzila ze dziecko urodzone cc nie ma takiej wrazliwosci co inne rodzone sn... a wiec dzis bezkarnie calujemy i calujemy :) )
możesz coś więcej o tym napisać?
bo moja też urodzona przez cc i jestem ciekawa o co w tym chodzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość