Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 wrz 2008, 23:30

a na jaki wątek,bo ja też czasem bym zajrzała :ico_oczko: .Edulitko czy wiesz coś więcej :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 wrz 2008, 08:35

Hej no nigdzie nie uciekajcie :-) Ja juz od dwuch dni próbuje się do was dołączyć ale moja Matyldzia ma straszny katar i tak przy tym marudzi :ico_olaboga: Wczoraj nawet duzo napisałam ale zanim to wam wysłałam to ta mała jędza podbiegła i skasowała :ico_olaboga: Od piatkowego wieczoru mamy troche schorowana rodzinke,mąż z piatku na sobote wymiotywał całą noc żoładek go tak bolał :ico_olaboga: z soboty na niedziele znowu Martynka :ico_olaboga: Teściowa mi na karmiła w sobote dzieci słodyczmi i soczkami potem wcisła im kolacje i najpierw Matyldzia całe mleko zwymiotywała a potem Martynka :ico_olaboga: No i tak skonczył się nasz wieczsór romantyczny mieliśmy go spedzić w kinie, no ale babcia zadzwoniła i trza było wracać po dzieci :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 wrz 2008, 11:16

witam,,

buziaki dla Matyldzi w zasmarkany nosek

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 wrz 2008, 12:31

witajcie

IDZIE MISIO IDZIE SłONIK
IDZIE LALKA NI I KONIK.
WSZYSSCY RAZEM Z BALONAMI Z NAJLEPSZYMI żYCZENIAMI,
PRZESYłAMY CI BUZIAKI BO TO DZIEń RADOSNY TAKI

Wszystkiego naj naj dla Konradka naszego dwulatka, spóźnione buziaki od ciotki i Kornela :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Elu- myślę, ze niepotrzebnie nabiłaś sobie tym głowę, na pewno jest wszystko dobrze, ściskam i odpędzaj te złe myśli od swojej ślicznej główki

Mowa o nacnikowaniu, gratuluje Maksiowi, tez bym chciała przyoszczedzić na pampach ale się nie da Kornela jak się zapytasz gdzie się robi kupe i siku to przynosi nocnik i pokazuje ale sam nie robi najchetniej daje innym , zeby skorzystali :-D

A z gadaniem różnie duzo chińszczyzny jeszcze jest, mówi:

baba, dadke- dziadek, baba nini- nina, woge- woda, baki- buty, peke- picie, oko, okno , dom, nasladuje zwierzaki, cześć, baja- bajka, mołko-mleko, sam- jak mówie,ze sobie ide a on wtedy sam, że sam zostanie; na lalke mówi Ania i ja caluje, auto, jest, nie ma psiapsie- ciapcie,o jejku, o kurde, i oczywiście "nie" na większość pytań chociaż jak coś chce i go zapytam to odpowiada "tak", a fe - na pieluchy, i powtarza róznie usłyszane słowa, to tyle pochwał mojego synka :-D Właśnie ida mu piatki ale znosi to dzielnie muszę przyznać w nocy jest gorzej bo ma zatkany nos

Edytko- trzymam kciuki za bociana :ico_oczko:

Zmykam obiad robic bo mały usnał miłego dnia u nas teraz sonko wyszło wczesniej padało, lepiej niech świeci bo małżonek ma sadzić drzewka

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 wrz 2008, 13:00

Mery, - :ico_brawa_01: dla Kornelka za mówienie :ico_brawa_01:

Co do bociana to chyba w tym miesiącu tez nie wyjdzie bo właśnie dziś Marcin wyjechał na szkolkenie i znowu zostałam sama tzn. z Niki :-)

mazia, - szkoda że nie udał wam się romantyczny wieczór - może następnym razem, szkoda że teściowa je tak nakarmiła że az wymiotowały :ico_puknij: ja swojej zawsze powtarzam że to że da siędużo słodkiego dziecku to nie oznaka miłości bo później cierpienie przy wymiotowaniu lub ciężkiej do zrobienia kupie zostaje dziecku :ico_noniewiem:
Iwciu, - to były tylko moje podejrzenia najważniejsze że mylne :ico_oczko: :-)

Pochwale wam się moja córcia umie liczyć - narazie do dwóch ale tak fajnie mówi eden - jeden dlwa - dwa i jak dostanie jednego cukierka to mówi - nie dlwa eden i pokazuje na rączce jednego cukierka, albo pokazuje dwa paluszki i mówi mam dlwa - chodzi o latka :-) pocieszna się robi i nawija jak najęta :-)

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

30 wrz 2008, 21:35

Hej!
Mało was tu :ico_olaboga:
Pozdrawiam i znikam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 paź 2008, 11:05

witam

najważniejsze:

[center]STO LAT DLA WSZYSTKICH MALUSZKÓW
Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 paź 2008, 21:02

hej,

dziś David Agatki ma urodzinki :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Olivka - 100 lat :-D

wiem, że laski już nie zaglądają, ale ja pamiętam, czasem zapominam, ale pamiętam :-D hihi

My po weselu superrrrrrrrrrrr

Pokoik już jest ale bez mebli, bo w IKEA mają taki burdel, że sami w systemie mają towar niby, a w regałach nic - więc wróciliśmy z pojemnikami na zabawki, lampkami, pierdołami ale bez mebli - przyszły tydzień mają być, jak nie na urodzinki Lili to Róży będą :-D

Rozi ma 2 zęba ;-) Lili jest wygadana, mówi bardzo wyraźnie, śpiewa piosenki (domowe przedszkole, na wojtusia, lato, szczotka pasta, zuzia etc.), wierszyki mówi (w pokoiku, mamo mamo co Ci dam, jakiś paciorek, co babcia ela nauczyła - ja nie znam i takie tam), liczy do 10 bodajże ale ulubiona liczba to siedem, w ogóle nawija non stop - czasem aż szkoda uszu :ico_noniewiem:
Różysia już do czworaków staje, buja się, siedzi sztywno, koci koci, papa robi oko, nos, mamę i siebie w lusterku pokazuje, tatę i Lilę też :-D

Asia, jak było??

wracajcie laseczki :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

01 paź 2008, 21:22

Witam

A co tu takie puchy?????? :ico_szoking:

Bardzo dziękujemy za śliczne życzenia urodzinkowe :ico_buziaczki_big:


Urodziny Konrada zaczęły się w piątek a skończyły w niedzielę :-D W piątek byli dziadkowie i ciocie, w sobotę była imprezka dla bliskich z dziećmi = masakra :ico_haha_01: a w niedzielę przyjechali pradziadkowie bo nie dali rady być w piątek. Zajechałam się totalnie, już nigdy więcej takiego maratonu z wielkim brzuchem nie urządzę :ico_haha_01: Wysłałam Wam filmiki pt "100 lat" bo śmieszne to było, jak cały weekend musieliśmy dziecku to śpiewać :-D :-D :-D
Wczoraj byłam z nim na urodzinach u syna mojej przyjaciółki, oczywiście śpiewanie 100 lat też było tylko że na końcu jak padło "... niech żyje nam! A kto??? Patryk!" to moje dziecko jak nastała cisza krzyknęło "A kto?!?! Konradek!!!!" i zaczął skakać z radości :ico_olaboga: :ico_haha_01:

EDULITA kochanie jak potrzebujesz dobrego nasienia to mów a Ci podeślę, myślę że Dzidek nie będzie protestował :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MARITTA czekam z niecierpliwością na fotki pokoiku :ico_brawa_01: Lila widzę taka gaduła jak mój Konrad, szokuje mnie każdego dnia bo mówi już raczej wszystko, niektóre wyrazy to sama nie wiem skąd zna :ico_szoking: Ostatnio na spacerze pokazuje mi na studzienkę i mówi "studzienka ściekowa" :-D A dlaczego Konrad nie chodzi po trawniku???? "Bo tam piesek robi siku i kupę!" A jak w aucie nie ma pana to mówi "Nie ma pana, pan poszedł na piwo!" :-D :-D :-D W sumie to nie wiem czy jest się czym chwalić :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 paź 2008, 21:26

u nas z piwem też, tatuś pije tylko piwo :-D no i chodzi i gada - "nie pal tatusiu" - babcia Ela nauczyła :-/

urodzinki super :-D ja robię tylko obiad dla dziadków i chrzestnych - Rozi będzie miała 2 imprezki ;-)

[ Dodano: 2008-10-01, 21:27 ]
Kasiulka, w tickerze masz Amelię jeszcze - Wiktorek mógłby się obrazić ;-) hihi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości