Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

20 maja 2009, 13:40

sierpniówka, no racja spory
to moze nawet Majówka :P

ide odezwe sie po wizycie trzymac kciuki za nasze dzisiejsze wizyty z betinka

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 maja 2009, 13:45

sierpniówka, ale masz cuuudo psa :-D
brzusio sliczny
ja takie potwory mam 2 w domu :-D

olala wczoraj mialam usg stary lekarz mi robil bo jak wspominalam wczesniej przez 4 dni ruchow nie czulam -nawet mi nie pokazal sam michasia sama musialam mu powiedziec ze hce zobaczyc swoje dziecko to naq 5 sekund obrocil monitor :ico_puknij:
u nowego gina bylam nfz do tamtego chodzilam prywatnie co 3 tyg 50zl i w dodatku polowy badan mi nie zrobil i nigdy nie robil usg z laska wczoraj kazal przyjechac a ten nowy lekarz super

izus85 pojechala na izbe przyjec badaja ja biednaale z Amelcia wszystko w porzadeczku-tylko nie wiem co z Izunia bo wiem ze ona sercowa jest i ma inne swoje zdrowotne problemy

[ Dodano: 2009-05-20, 13:47 ]
Beata_Tychy, ja przeciez po wizycie jestem :-D pisalam ze wszystko jest LUX :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 maja 2009, 13:56

Izus85 trzymaj sie. dobrze ze z córunią w porządeczku.

ja własnie zajadam sie białą kaszanką, taką bez krwi, nazywa się kaszanka gajowego i jest przepyszna.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 maja 2009, 14:23

Beata_Tychy, coś trochę rozkojarzona dzisiaj :ico_oczko:

Ja po obiadku, krupniczek dzisiaj był, tylko mąż mi tyle zostawił że zaraz znów coś będę musiała jeść ;-) :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 maja 2009, 14:40

hello ;]
witam sie po dlugiej nieobecnosci
heh maialm sie uczyc do egzaminow ale len we mnie wlazl i mi sie nie chce
sierpniówka brzusio pierwsza klasa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

20 maja 2009, 15:46

malutkaniunia88, no wreszcie :P dobrze ze wróciłaś
:)
FaktycznieBeata tychy cos rozkojarzona, ale pewnie przejmuje się wizytą :) i chce pooglądac Grosia...
betina, co do potorów... jak sobie dajesz radę, moja to taka ostatnio nieusłuchana paskuda... w ogole ona ma teraz 4.5 roku a jakos jak dla mnie za powazna jest. Tylko by spala, najlepiej u siebie w posłaniu, w ogole jakas taka niemrawa :| Juz ostatnio pomyslalam, ze gdyby miala kogos psiego do towarzytwa to byloby jej lepiej, ale poszłam szybko po rozum do glowy- 2 pokoje, 2 psy, dziecko i my ? Za ciaaaaaaaaasno

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

20 maja 2009, 15:57

och dziewczyny, ja dopiero usiadlam od rana! Serio. Nogi to mi wchodza nie powiem gdzie :ico_sorki:
sierpniówka moj mi mowie, ze dziecko to moze mi wyjsc przez nogawke jak tak sie boje porodu :-P
Aaaa i fajny masz ten brzusio, wcale nie taki wielki znowu nie przesadzajmy. Masz chyba podobnych rozmiarow co ja :-D
Izus trzymaj sie tam!!!!!! Masakra... Daj znac szybciutko co to za paskudztwo :ico_sorki:
Betina no to lux, ze z szyjka lux :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz mozesz chadzac tak jak i ja... mnie teraz ciezko w domu na siedzaco zastac :ico_sorki:

Nie wiem co jeszcze mialam napisac :ico_puknij:
Acha... moja dziidzia szaleje od rana, wywraca mi wnetrznosci do gory nogami ale lux

[ Dodano: 2009-05-20, 15:58 ]
AAAA... wiem :-D
malutkaniunia88, fajnie ze w koncu napisalas, bo zaczelam sie martwic :ico_nienie: :-D

[ Dodano: 2009-05-20, 16:18 ]
no tak, ja przyszlam a was nie ma. Czy wy macie jakis serial o 16????? :027:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

20 maja 2009, 16:31

ja juz po wizycie u Grosia wszystko ok
to co wydawało się wodami ze mi odchodza to działanie Luteiny
nigdzie nie przeciekam, wiec Luteina
Synuś ładnie lezy główką w dół , wazy 1557kg
i slicznie ssał kciuk
a no i jak to lekarz stwierdził ma wielkie jaja ale to po tatusiu
gdzie on widział jaderka mojego T. hmmmm
tygonie mi sie nie poprzesowaly idziemy normalnie nie bede czerwcowką :)
co do dretwienia reki nie przepisal mi kolejnych tabletek :ico_sorki:
powiedzial ze to przez puchniecie pogode im bedzie cieplej tym ciezej bede miała
przejdzie to po porodzie ale nie odrazu
Co do szyjki to nie skrocila sie bardziej ale nie wydluzyla wiec dalej prowadzimy spokojny tryb zycia, bez szalenstw
Wszysko ok :ico_brawa_01:

na koniec jak stalam pod klatka i czekalam az Mop zechce isc do domu
gowniarz z 4 pietra zzrzucil pilke ktora sie odbila 10cm odemnie itrafila mnie prosto w twarz, odrazu podleciala babka mi na pomoc
gnoja zawołałam na dół i zjechałam jak psa czekam tylko na to gdzie mieszka ale to T. sprawdzi to jeszcze wycieczke do rodziców zrobie
no coa debilizm!! jak to myslli nie mysliii!!!!
musze sie polozyc bo jak fajnie bylo tak ta pilka na twarzy mnie zmuliła

[ Dodano: 2009-05-20, 16:32 ]
Beata_Tychy, ja przeciez po wizycie jestem :-D pisalam ze wszystko jest LUX
:ico_wstydzioch: :ico_sorki: racjaaa

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 maja 2009, 16:40

sierpniówka, ja mam 2 pokoje my w 2 i dziecko i 2 potforki i trzeba dac rade :-D
mam suke i psa wiek 3,5 i 4 latka a zachowuja sie jak szczyle :ico_haha_01: codziennie razem szaleja chasaja po podworku szczesliwe sa bo maja siebie i nas :-D

Beata_Tychy, to super ze u ciebie lux :ico_brawa_01:
wiec mozemy ugadac sie wrescie na te lody :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

20 maja 2009, 17:23

Beata_Tychy, rewelacyjnie :ico_brawa_01: a tego gnoja to na policje bym podala!!! bezmozgowiec jeden!!!

A mnie strasznie nogi w kostkach bola, co Wy robicie w takich przypadkach? Nie pomaga lezenie do gory nogami :ico_placzek: (lezalam 20min) To pewnei rzez to, ze od rana na tych nogach biednych, a potem nie dziwota, ze bola i puchna.
A mozna moczyc je w wodzie z sola???

[ Dodano: 2009-05-20, 17:25 ]
Beata_Tychy, a aspargin Ci nie pomogl na te dretwienia?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość