Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

09 kwie 2012, 12:42

hej dziewczyny !!
jak swieta? :) mam nadzieje ze sie porzadnie objadacie ;)

szkieletorek ja sie martwilam bo Olis tez nie siedzial jak mial prawie 6 mcy a jak mial chyba 6 i 1-2tyg to zaczal siadac z dnia na dzien :-) wiec nie ma co sie przejmowac, wszystko w swoim czasie :ico_oczko:

Kocura Bura brawa dla Maciunka!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kwiatunio widze, ze kg leca, ladnie ladnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


A u nas ogolem ok, Maly wariuje i urwisuje strasznie, po prostu taki lobuziak, milion zabawek ma a i tak ciagle lapie co nie wolno :ico_olaboga: wszystkie kable, kapcie, buty, wozek za kolka i kazdy paproch jaki znajdzie na podlodze :ico_olaboga:

Ja w ogole czasu nie mam nawet zeby z wc skorzystac bo kupuje rozne rzeczy i sprzedaje.. No i wiaze sie to z analiza popytu na dany przedmiot, ceny - czy cos sie zarobi - potem wystawianie aukcji, pilnowanie, na koncu pakowanie i wysylanie.. a z Malym to jest po prostu masakra, czasami jedna aukcje wystawiam godzine bo musze co chwile po cos do niego skakac i na niczym skupic sie nie moge.. :/ i tak wychodzi ze ostatnio prawie nic nie jem bo nie mam kiedy :ico_olaboga: no ale jak chce sie cos dorobic to nie ma wyjscia.. moze niedlugo sciagniemy tu mame M do pomocy wiec ona sie bedzie Malym zajmowac a ja zamierzam zaczac w ten sposob pracowac w domu :ico_oczko:
W dodatku za 9 dni lecimy do Polski na chrzest i jeszcze ciagle spisuje co wziac, co kupic, co kupic w Pl i tak mam glowe zapchana ze nawet mi sie snia rozne dziwne rzeczy zwiazane z Polska itp..

Takze zycze Wam mokrego dyngusa i spokojnego ostatniego dnia swiat :) zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow i trzymajcie sie cieplutko :) :ico_buziaczki_big:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 kwie 2012, 13:49

mój Dorian też zaczyna się podnosić do siadania i to sam z dnia na dzień zaczął robić, a ma zaraz 7 miesiecy;) jeszcze nie siedzi stabilnie ale jak już się podniesie to sie tak cieszy jakby nagrodę za coś dostał:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 kwie 2012, 14:23

hej dziewczyny

wesołego po świętach :-D
ja mam wreszcie wolne 3 dni, po dwóch nockach z rzędu to jestem szczęśliwa :ico_haha_01:

:ico_brawa_01: dla dzieciaczków za nowe umiejętności :ico_brawa_01:

mój Kondziutek póki co do raczkowania zabiera si powoli, ale siadać próbuje :ico_oczko: w bujaku już siada sie odpycha łokciami i siedzi normalnie

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 kwie 2012, 16:31

Witajcie!

Zlane w Lany Poniedziałek?
Mnie M. i Zuzią zrobili mokrą pobudkę :ico_haha_01:

A nas teściowie odwiedzili i trochę zleciało, bo tylko w domu siedzimy :ico_noniewiem:

Poprosiliśmy dziś lekarkę do Maćka i pierwszy raz mieliśmy wizytę domową. Wczoraj M. dzwonił na dyżur całoddobowy i babka radziła,żeby go lekarz zobaczył.
Była babka z przychodni, tylko ona przyjmuje też prywatnie i ma w "ofercie" wizyty domowe. Wzięla 60 zł, spodziewam się dużo więcej. A tak to i Zuzię i Maćka zbadała, wypisała im recepty, bo Zuzi się Zyrtec kończy.
A Maciunia cała wysypana :ico_placzek:
Zuzia miała ze 3 na buzi, a u niego to dopiero na buzi kumulacja :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 kwie 2012, 17:03

witam
praktycznie juz po swietach..
i jutro znow do roboty :-/

Kala zas pokaszluje :-/ i od trzech dni od tego kaszlu wymiotuje mi w nocy, tak jakby jej sie tej flegmy nazbieralo i w nocy musiala to wykaszlec, no i jak zaczyna koncert to konczy sie on wielkimi wymiocinami, potem jest oczywiscie rozbudzona i kolejna godz z glowy bo przeciez jej nie spieszno do spania :ico_noniewiem: no a ze nauczyla sie sama siadac to co ja poloze ta gich i siedzi :ico_olaboga: i happy i smiechy-chichy :ico_olaboga:
ale juz Flegamina poszla w ruch, wiec mam nadzieje ze na dniach skonczy ja to meczyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 kwie 2012, 09:06

:ico_kawa:

zdrówka dla Kaluni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

my dziś jedziemy na holtera z Mają :ico_noniewiem: mam nadzieje ze da sobie wszystko pozakładać bez histerii :ico_oczko:

[ Dodano: 10-04-2012, 09:08 ]
ladybird23, podawaj jej wapno w syropie, ma właściwości rozrzedzające zalegającą wydzielinę i poprawia stan podrażnionych śluzówek w gardle i nosku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 kwie 2012, 09:23

Witam poświątecznie ;-)

Ja się kończę pakować i niedługo jedziemy do rodziców(na 3dni),a piątek o Kotliny Kłodzkiej i Czech :-) wreszcie wyjazd :-D w zeszłym roku prawie nigdzie nie byliśmy, tylko w Łańcucie. Ciekawe czy Antoś będzie lubił wyjazdy tak jak my :-)

Aaa zapomniałam Wam powiedzieć. Kupiliśmy chustę, jak Antkowi się będzie podobało będziemy się chustować :-) byłam sceptyczna wcześniej,ale mi się odmieniło :-D dziś odbieram zanim pojedziemy. Przyda nam się na wyjazdach rekonstrukcyjnych, bo jest 100%lnu. Głównie dlatego kupiliśmy ;-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 kwie 2012, 11:48

Witajcie po świątecznie:)

My wesołych świąt nie mielismy niestety....
Malutka w niedziele obudziła się z gorączką ,gorszym kaszlem,do tego przed samym obiadem świątecznym mój tato,zasłabł ,bez kontaktu ze światem,a mamą myślelismy że to kolejny zawał,okazało się że miał jakiś zator w płucach :ico_noniewiem:
Z tych wszystkich nerwów pokłóciłam się z moim A. Ale wczoraj,już doslzismy do porozumienia,zabrał nas do swojej rodziny,żebym chwile sie odstresowała,i niemyślała o problemach.

Malutka ma kolejne leki,mamy codziennie ją osłuchiwać,pani doktor w przychodni całodobowej powiedziała,że nie mam z małą narazie wychodzić i tp.Natomiast wujek mojego A. który także jest lekarzem,powiedział,że ten kaszel jest głównie od suchego powietrza które mam w domu,i gdy pogoda jest ładna nie ma żadnych przeciwskazań aby z nią wychodzić i dotleniać ,i najważniejsze nawilżać powietrze w pokoju,jeden lekarz tak mówi,drugi inaczej i komu tu wierzyc :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 kwie 2012, 12:51

izus wlasnie kiedys pani farmaceutka mi powiedziala jak kupowalam wapno, ze mozna spokojnie podawac dziecku nawet w przeziebieniu, a tego wczesniej nie wiedzialam..
na razie sie Flegaminujemy i chyba jest poprawa, bo juz w nocy nie bylo kaszlu i nie bylo wymiotow :ico_sorki: i dziecko spalo tylko z jedna pobudka na mleczko :ico_sorki:
zeby wszystko poszlo po waszej mysli, a Majka jak dlugo to bedzie nosic?

karina o ja cie..jak pech to pech :ico_olaboga:
a jak ma suchy kaszel to jak najbardziej moze byc od suchego powietrza, u nas nawilzacz sie bardzo sprawdza, lepiej sie dziecku oddycha, albo pranie na kaloryfery :ico_noniewiem:

martasz a do ilu kg sie te chusty nadaja?
ja jakos nie mam przekonania ano to tego ani do wszelkiego rodzaju nosidelek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 kwie 2012, 14:08

no i już jesteśmy z powrotem, Maja nie płakała, te kobietki tam dla dzieci rewelacyjne są, jajkami czekoladowymi częstowały dzieci i zajaczkami wielkanocnymi, zadne dziecko nie płakało :ico_brawa_01:
zeby wszystko poszlo po waszej mysli, a Majka jak dlugo to bedzie nosic?
jutro rano jej to zdejmiemy i trzeba sam aparat zawieźć do odczytu, ale nie powiedzą nam od razu bo wizytę z wynikiem mamy 20 kwietnia

robie dziś zupke ogórkową, bo takim obżarstwie świątecznym to bym chyba nic wiecej nie wcisnela :ico_haha_01: trzeba zacząć znów jeździć do pracy rowerem jak sie pogoda ładna utrzyma :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości