NICOLA_1985

17 sty 2012, 09:46

Witam
karo-22, super , że gala się udała i że Nikoś wytrzymał tak długo , śliczna sukienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

co do mleka krowiego to mój Krystian wciąż pije mleko modyfikowane ale zdaża się, ze na kolacje dostaje mleko krowie np. z płatkami Nestle - uwielbia, na mleko krowim robimy też np. budyń, po za tym je serki homogenizowane , jogurty, ser biały i żółty
ogólnie on ma swoje ulubione posiłki i nie przepada za mięsem czesto zdarza się ze zje na obiad tylko zupe i ziemniaki z drugiego dania, no chyba ze zasmakuje mu surówka.. mięsa nie tknie prawie ze pod żadna postacią.. chociaż ostatnio zasmakowała mu szyneczka na bułeczce i moje pulpety mięsno-warzywne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pulpeciki dodatkowo zmieszałam mu (na łyżeczce) z ziemniaczkami i jadł aż mu się uszy trzęsły :ico_oczko: chyba nie zajażył, że to było mięso... :ico_haha_01: ogólnie cięzko jest trafić w jego smaki.. on w zasadzie potrafi kilka razy dziennie podchodzic do lodówki i domagać się serka homogenizowanego ale oczywiście dostaje maxymalnie 1 na dzień - oczywiście awanturuje się nie raz że nie chcę dac mu wiecej ale wiem, ze nie powinien jeść więcej tych serków , już chyba 1 dziennie to i tak sporo w ciągu tygodnia czy miesiąca... :ico_noniewiem: staram się aby codziennie miał coś innego na śniadanie i kolacje żeby jedzenie się nie powtarzało a jeśli nie zje to idzie w ruch mleko modyfikowane z kleikiem ryżowym (przeważnie pije 2 razy dziennie przed południowa drzemką i na noc)

[ Dodano: 17-01-2012, 08:55 ]
u nas sanki zalliczone, młody w prawdzie przeziębiony ale w drodze do lekarki zamiast w wózku siedział na sankach, fajnie podobało mu się tylko coś w drugą strone (ja byłam w aptece) gdy jechał z tatą to się zbuntował :ico_oczko: ogólnie zrobił małą awanturkę nie wiadomo o co... no i S. stwierdził , że "z nim gdzies wyjść to jakaś masakra :ico_olaboga: " a ja mu wtedy powiedziałam " no i widzisz a jak ja musze i Karoline i Krystiana ubrać i iść z nimi do przedszkola a później z młodym wracać, a później pół dnia jestem praktycznie z nim sama, bunty , awantury - ja to muszę ze spokojem znieść a ty sobie myślisz , że ja nic nie robie bo co to za problem siedzieć sobie z dzieciem w domu" - no i chyba takie doświadczenia mu troche uzmysłowiają moją cidzienność i zaczyna rozumieć dlaczego chcę posłać krystiana od września do żłobka i isc do pracy... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moim zdaniem on jest już wv takim wieku ze potrzebuje kontaktu z rówieśnikami i zorganizowanych zajęć a ja mu tego nie jestem w stanie zapewnic bo ciągle coś mam do zrobienia i on się nudzi czasami i się buntuje przez to :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-01-2012, 09:04 ]
sorki za to , że jestem natrętna :ico_oczko:
chciałam ponowić swoje pytanie dotyczące 1% (pisałam kilka postów temu) bo nie wiem może go nie zauważyłyście bo nie dostałam ani jednej odpowiedzi (jakiejkolwiek) , nie bójcie się napisać jeśli macie kogoś innego komu oddajecie swój 1%, ja się nie obrażę :ico_oczko: chciałabym tylko tak orientacyjne dowiedzieć się czy któraś z Was zdecyduje się przekazać na Karolinkę 1% :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: byłabym mega wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale też oczywiście liczę się z tym, ze każda z Was może już mieć "swoje" dziecko któremu oddaje swój 1%

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 sty 2012, 13:09

U nas w nocy padał śnieg, chceliśmy od rańca iść z maluchem na zabawę na powietrzu, a tu taka szarość i chlapa, że nie warto wychodzić z domu :ico_noniewiem:

Nicola, przypomnij mi proszę o tym 1% jak już będzie czas składania zeznań, ok? :ico_sorki:

[ Dodano: 17-01-2012, 12:11 ]
to widzę, że tylko mój Tobik taki mlekowy chłopiec :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: on uwielbia mleko pod każdą postacią. ciepłe, zimne, mody i krowie :ico_haha_01:
z mięskiem różnie - w zasadzie potrafi zjeść wszystko. z ziemniaczkami i sosikiem to już w ogóle wyżerka :ico_haha_01:

dziś na obiadek zaliczył paluszka rybnego i dopchał zupką dyniową :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 sty 2012, 13:27

kaczorek, trzymaj się - złamanie ręki na pewno musi nieźle utrudniać codzienne funkcjonowanie. Obyś szybko doszła do siebie :ico_sorki:

Karuś, zmysłowo wyglądasz w tej sukieneczce!!! :ico_brawa_01:

tibby, fajnie, że Tobik tak fajnie wszystko zajada :-) . U nas niestety z tym problem

Nicola, zapytam Mężulka czy jescze nikomu nie obiecywał 1%. Jeśli, nie to oddamy Wam :-)

U mnie do nudności i senności doszły wymioty :ico_placzek:

NICOLA_1985

17 sty 2012, 14:11

Nicola, przypomnij mi proszę o tym 1% jak już będzie czas składania zeznań, ok? :ico_sorki:
ja mam prośbę o ten 1% wpisaną w podpisie więc zawsze jak napisze posta to sobie przypomnisz :ico_oczko: dzięki bo rozumiem z Twojego posta, że Twój procencik pódzie do nas? :ico_haha_01:

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Nicola, zapytam Mężulka czy jescze nikomu nie obiecywał 1%. Jeśli, nie to oddamy Wam :-)
dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 sty 2012, 14:16

NICOLA_1985, tak, 1% nas nie zuboży a was z pewnością wesprze. :ico_oczko:

jula, współczuję wymiotów :ico_pocieszyciel:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 sty 2012, 15:35

tak, 1% nas nie zuboży
was na pewno nie ale jesli wy nikomu nie przekazecie to dostanie to panstwo na swoje premie

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 sty 2012, 15:41

Witajcie my po długim spacerku dzieciaczki jak zwykle szalały
hihi turlały sie wywracały ...... ganiały
a tu kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
U mnie do nudności i senności doszły wymioty
współczuje złego samopoczucia

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 sty 2012, 16:05

gozdzik, ale u was duzo sniegu. slicze zdjecia

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 sty 2012, 16:20

no sniegu po kolana Bartoszkowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieci maja super zabawę :ico_haha_02:
ubrane cieplutko szaleją ile mogą hehehe

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 sty 2012, 16:30

a to u nas w sniegu ledwo co go widac
Obrazek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość