Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 sty 2012, 16:33

u nas niby pada wciąż, ale daleko nam do ilości u gozdzika :ico_haha_01:

wisnia, z Zuzka bez rękawic?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 sty 2012, 16:40

tibby, rekawiczki mialam w kurtce. moje dziecko caly czas sciaga rekawiczki ale jak jej raczki zmarzna to sama prosi zeby jej zalozyc ale max 5minut nosi

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

17 sty 2012, 17:15

Hej
Karo-22, super wyglądałaś i naj ważniejsze że dobrze się bawiłaś :-)

NICOL, ja odrazu moge Ci powiedzić że oddam swój procent twojej Karolince obiecałam Ci to zresztą w zeszły roku.

gozdzik, super foteczki dzieci :-)

tibbi, ręke złamałam w pracy a dokładnie to na imprezie pracowniczej nic nadzwyczajnego poprostu się poślizgłam podparłam się reką i to za nadgarstek od razu nie bolało mnie bardzo dopiero następnego dnia :ico_placzek: zaczeło mocno boleć i pojechałam na pogotowie okazało sie że złamana i to w łokciu :ico_szoking:

gozdzik, z mężem zadecydowaliśmy że nie będziemy szczepić Jasia oczywiście narazie jak będzie starszy to czemu nie. Co do przychodni to dzwonili do mnie i grozili że obowiązek jest przyjść na szczepienie kilka razy w Polsce bardzo trudno jest nie szczepić dziecka jeżeli się tego nie chce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do odpieluszkowywania to poprostu zauważyłam że Jasio nie chce już chodzić w pieluszce i nawet teraz jak mu zakładam na noc to każe sobie zdjąć bo na nocniczek bo to bo tamto kombinuje poprostu mysle że on już niechce nosić mimo że jeszcze potrafi zsikać się w majty ja cały czas się zastanawiam czy on już jest gotowy i mam wonpliwości ale to on już nie chce pieluchy. Jasio jest nocnikowany od 7 miesiąca życia.

Pokaże wam jaką kupiłam super nakładkę na kibelek dla Janka.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 sty 2012, 17:18

Jasio jest nocnikowany od 7 miesiąca życia.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie za wcześnie?????????

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 sty 2012, 17:37

kaczorek napisał/a:
Jasio jest nocnikowany od 7 miesiąca życia.


nie za wcześnie?????????
tez mysle ze za wczesnie bo i tak nic nie rozumie.
zuzka tez juz nie chce chodzic w pampkach zaraz odpinia i sciaga wiec leje gdzie popadnie

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

17 sty 2012, 18:00

Obrazek
a oto Janio na swojej nowej nakładce
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 17-01-2012, 17:08 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie za wcześnie?????????
dlaczego??? że siusiał na nocnik :ico_noniewiem: w moim pojęciu to chyba dobrze że od tego czasu wie co to nocnik i że można tam też poza pieluszka robić siusiu czy kupkę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-01-2012, 17:11 ]
tez mysle ze za wczesnie bo i tak nic nie rozumie.
a jak będzie miał dwa lata to zrozumie :ico_noniewiem: to raczej forma pokazywania dziecku różnych możliwości a ono więcej rozumie niż my sobie z tego zdajemy sprawę.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

17 sty 2012, 19:23

a jak będzie miał dwa lata to zrozumie :ico_noniewiem: to raczej forma pokazywania dziecku różnych możliwości a ono więcej rozumie niż my sobie z tego zdajemy sprawę.
sorki ze sie wtrace :ico_wstydzioch: , moja corka miala tez ok 7 m-cy jak zaczelam wysadzac, w przeciwienstwie do innych dzieci nigdy nie bala sie nocnika i w wieku 1,5 roku pozbylismy sie calkowicie pieluch :ico_sorki: :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 sty 2012, 19:29

kaczorek, ja osobiście nie sądzę żeby 7 m-cy to było za wcześnie na nocnik, pod warunkiem oczywiście że się tego dziecko nie uczy, a pokazuje się alternatywę dla pieluszki. Myślę że tu raczej chodzi o naukę reakcji przyczynowo-skutkowej jak to ma miejsce przy pieluszkach wielorazowych bez mikropolaru. Ja się zdecydowałam na takie pieluchowanie Dawidka m.in. też dlatego. Mój Synuś jakoś nie jest przekonany do nocnika - myślę że narazie. Poczekam aż skończy dwa latka, ale to że wskutek siusiu jest w pieluszce mokro, on już doskonale rozumie :-) Mam nadzieję, że odpieluchowanie pójdzie nam w miarę sprawnie - zobaczymy - poczekamy z tym do lata :-) Psychologowie twierdzą, że dziecko mniejsze niż dwulatek ma o wiele więcej ciekawych rzeczy na głowie niż zawracanie ją sobie własną pupą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 sty 2012, 20:06

kaczorek, alke super ta nakładka a jaś jaki fajny chłopiec i wydaje sie taki duzy :-D :-D :-D :-D :-D :-D
świetny jest
a gdzie kupiłas ta nakładke kurcze ja mam malenki kibelek to chyba nie przejdzie cos takiego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
............
Zuzolek fajnie wyglada w tym kombinezonie i czapie :ico_haha_02: :ico_haha_02:
ja chodze z dziecmi na tereny nieuczeszczane czytaj plac zabaw tam to sniegu po kolana
ja nie wiem gdzie te mamy z tymi dziecmi sa
kiedy bym nie byla to nikogo nie ma :ico_szoking:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 sty 2012, 21:08

No właśnie, goździk, wiśnia, ślicznie Maluchy wyglądają w tym śniegu :ico_brawa_01:
A gdzie te mamy są z dziećmi ? A w domu, bo - 1 mrozu sie boją. U nas latem tłum dzieciaków na dworze, a w zimie znacznie mniej :ico_noniewiem: A szkoda - przecież spacerki to samo zdrowie...

[ Dodano: 17-01-2012, 20:12 ]
To jeszcze mój zimowy Człowiek do galerii forumowej :)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość