agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

28 lis 2013, 23:32

DOBRY WIECZÓR!!!
widzę, ze wszyscy zapracowani i na forum mało czasu. U nas ok, ja tez zaganiana znów jestem. W sobotę wybieram się na zakupy prezentowe, trzymajcie kciuki.
Biniu- testowałaś, trzymam cały czas kciuki za dwie krechy:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

29 lis 2013, 11:32

kingoza - w wiekszosci nie przesypia. Masakra jest z Szymciem,do niedawna budzil sie na flache,od wrzesnia budzi sie co kilka nocy z wrzaskiem i nie wiadomo co mu jest! Flachy nie chce. Jak zdrowy,spi od 19 do 6 rano...

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

29 lis 2013, 12:11

agasio testowałam i nic, jedna krecha ale @ też nie ma a powinna przyjść w środę.
Czekam, kupie test to jutro z rana znowu zrobię może.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

29 lis 2013, 14:22

moja zadko przespi cala noc bez zadnej pobudki ..czesto budzi bo wypadnie jej smoczek (dalej jej go tylko do spania ) i terz nie moze bez niego spac ,, ale czasami udaje jej sie przespac cala noc ...
biniuwow widze ze czekasz na @ ... dzidzius planowany??
a tak w ogole to dajecie swoim malym smoczki ??

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

29 lis 2013, 15:56

biniuwow widze ze czekasz na @ ... dzidzius planowany??
No właśnie w tym problem, że @ jak na złość od 5 m-cy przychodzi a nie powinien:(
Niestety zaraz po napisaniu poprzedniego postu dostałam @ i znowu d u p a :ico_placzek:
moja zadko przespi cala noc bez zadnej pobudki ..czesto budzi bo wypadnie jej smoczek (dalej jej go tylko do spania ) i terz nie moze bez niego spac ,, ale czasami udaje jej sie przespac cala noc ...
Mój nigdy smoczka nie brał, ale wydaje mi się, że Twoja Oliwka ma jeszcze czas żeby się odzwyczaić od niego, widocznie tego potrzebuje.
A z budzeniem, Czarek w naszym otoczeniu to jedyne dziecko które przesypia od dawna całe noce, 3-4 latki się budzą wiec nie ma co się martwić.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

29 lis 2013, 16:29

biniu szkoda :ico_pocieszyciel: oby w przyszlym cyklu sie udalo &&& a tak dla pocieszenia to mi tez dzisaic okres sie zaczol z tym ze planowany :-D
a jak u Czarusia z mowa?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

29 lis 2013, 17:15

a jak u Czarusia z mowa?
Szału nie robi ale te podstawowe wyrazy i odgłosy wymawia ze zrozumieniem, ostatnio liczyliśmy paluszki to tylko 3 powtórzył. Książek nie chce wogóle słuchać jak czytam, zaraz przychodzi i zamyka baję a książkę wyrzuca w kąt.
Niestety zakochał się ostatnio w TV, ja mu ograniczam i jak już naprawdę nie mogę go niczym zająć bo ciągle włazi na szafkę właśnie od TV i próbuje go uruchomić tymi guziczkami to włączę mu na 15-30 min przeważnie jakieś przyrodnicze programy, gorzej jak zostaje z dziadkami - nie może to do nich dotrzeć, żeby nie gapił się w ten telewizor pół dnia.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

30 lis 2013, 11:42

Książek nie chce wogóle słuchać jak czytam, zaraz przychodzi i zamyka baję a książkę wyrzuca w kąt.
u nas taksamo
Niestety zakochał się ostatnio w TV, ja mu ograniczam i jak już naprawdę nie mogę go niczym zająć bo ciągle włazi na szafkę właśnie od TV i próbuje go uruchomić tymi guziczkami to włączę mu na 15-30 min przeważnie jakieś przyrodnicze programy, gorzej jak zostaje z dziadkami - nie może to do nich dotrzeć, żeby nie gapił się w ten telewizor pół dnia.
moja w ogole nie interesuje sie TV... raz popatrzy ma jakas reklame z dziecki albo pooglada 2-3 min bajke i to wszystko ...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

30 lis 2013, 11:59

biniu - szkoda,ale wiem co czujesz,pewnie się powtarzam ale ja czekałam pół roku na Andrzejka i 8 m-cy na Szymcia,tylko Zucha się "udała" za pierwszym razem.
Wiem co czujesz....

kingoza - mój smoczka nie brał wcale,mimo,że mu wciskałam.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

01 gru 2013, 13:06

Witam z :ico_kawa:
Biniu_- widocznie jeszcze nie nadszedł odpowiedni czas na drugiego dzidziusia, pamiętaj im dłużej a coś czekamy, tym bardziej się później z tego cieszymy:) A z Czarkiem udało Wam się za raz???
Kingoza- moja Ola tez używa jeszcze smoka, oczywiście tylko do spania. Tez nie wyobrażam sobie jak ją od niego odzwyczaję :ico_noniewiem:
U nas wszystko ok, wczoraj byliśmy na ostatkach, Olcia świetnie bawiła się z kolegą, który jest 4 miesiące młodszy. Była bardzo opiekuńcza pomagała u wstawać, ciągle głaskała go po główce:))) a najlepsza była, jak wzięłam go na ręce, a ona poszła do jego mamy i zaczęła po swojemu jej tłumaczyć, żeby go zabrała ode mnie:))) :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość