Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 paź 2008, 13:58

Witam dziewczynki:) widze ze temat terminów przyjścia na świat :-) powiem wam że na takie sprawy nie ma reguły ale jeżeli o tym mowa to moja Niki urodziła się w 39 tygodniu się urodziła :-)
Ja nadal w kołnieżu chodze :ico_placzek: i czuje się jak kaleka :ico_szoking:
Fajnie że już mnie wpisujecie w kolejke do porodu ale to chyba jescze nie czas bo jakoś bocian nas nie chce obsłuzyć - chyba dużo zamówień na bobaski :ico_oczko: :-D
Niki gada całe dnie już pęka mi głowa tylko składa swoje zdania raz zrozumiałe i oczywiste a raz w swoim nikomu nieznanym języku - miele języczkiem od świtu do nocy a nawet czasami przez sen coś mówi - po kim ona taka gaduła :ico_noniewiem:
Dziś jedziemy do szwagierki na urodzinki :ico_noniewiem: a ja taka wyjściowa jestem z tą szyją że hoho :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 paź 2008, 17:03

Wiesz, ja jak za dużo gadałam to mnie na buzie plasterek naklejali :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 paź 2008, 08:56

Witam po weekendzie :-D Ojjjjjj był owocny w imprezy :-D Wczoraj byliśmy na odpuście u babci oczywiście dziewczyny nazbierały dużo laleczek i misiaczków :ico_olaboga: Pogoda nadal utrzymuje się słoneczna ale wczoraj słyszałam że do 25 stopni ma jeszcze w tym miesiącu dobić :-) obyyyyyyy :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

06 paź 2008, 12:06

Heloow :-D
Widzę, że Was troszkę mało ostatnio :ico_noniewiem: Ja też nie zaglądałam bo pracy mam sporo a i w domu Maks nie pozwala spokojnie posiedzieć przy kompie :ico_olaboga:

Edulita, zdjęcia superowe, bukiety to chyba mamusia robiła? :)

Asiu, wróciłaś już z Niemiec? Napisz jak było lub jest :-)

Co do gadania to Maks nawija jak najęty a jak nie gada to coś pod nosem nuci :ico_haha_01:
Byłam u fotografa, na 2 urodziny strzeliliśmy sobie fotki.
Pochwalę się :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 paź 2008, 12:44

Nelluś fotki BOSKIE!!!!! Laska z Ciebie :ico_brawa_01: Ta Myszka jest zajefajna :-D

A wróciłam wróciłam, fajnie było, tak spokojnie :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

06 paź 2008, 15:28

Dzięki za komplementy :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
Znaczy odpoczęłaś Asiu! Jak teściówka, sprawdziła się w roli "mamusi" i babci?
Strój Mychy zakupiłam na urodzinową imprezkę. Robimy Party Myszka Miki :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 paź 2008, 17:51

Super pomysł

Nelluś ja nie dośc że nic przy Wiki to i w domu nie musiałąm robic :ico_wstydzioch: Ale na dłuższą metę bym oszalała, lubie po swojemu :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 paź 2008, 22:52

nella, -dzięki za pochwałe (tak bukiet mama robiła :-D ) ale wasze fotki poprostu ekstra dżaga z Ciebie kochaniutka :ico_brawa_01: Maksiu świetna mycha :ico_brawa_01:
My też już mamy umówioną sesje u fotografa i wogóle założyliśmy sobie że co rok będziemy jej robić sesyjki u fotografa była na rok a teraz na dwa latka. Ja myślałam dla Niki strój wróżki skrzydełka i diademik - ale jescze pomyśle. Za dwa dni Maks kończy dwa latka fajnie brzmi :-)
Asiu - to chyba załapałaś energii i poleniuchowałaś za wsze czasy :-D a co raz się żyje i należało Ci się troszke odpoczynku
Mazia - fajnie że tak imprezowo u was aż zazdroszcze bo ja w tym kołnieżu na szyji to raczej nigdzie się nie udam na żadną impreze :ico_haha_01: niezbyt wyjściowo wyglądam :-D choć w niedziele byłam u szwagierki na urodzinach ale tam była sama rodzina i sami swoi :-)
Uciekam spać niestety sama samiusia bo mężuś na nocce i jak tu myśleć o powiększaniu rodziny jak on znika na całe noce :ico_oczko: :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 paź 2008, 09:23

wITAM :-) Edulitko fotki super, bukiet ładny :-) A ja już mam dosyć tego imprezowania i mamy iśc w sobote do kolezanki na urodziny tzn ja z dziewuchami bo faceci jadą na mecz. Taka babska imprezka się szykuje . Ale wczoraj zdecydowaliśmy ze niepójdziemy, ja sama Matyldzia rozchorowana. Mężowi po tym meczu nie bedzie sie chciało po nas jechać, dzieci bym musiała zostawić z tesciową, a w niedziele jade na urodziny do chrzesniaka :-) Dziś u nas pochmurno, oczywiście jak ja mam iśc na zakupy to pada :ico_zly: Nellu super zdjęcie, laska z ciebie nieziemska :ico_brawa_01: Noooooo Asiu to teraz jestes pełna energi bateryjki naładowałaś :-D A mnie znowu chyba tapetowanie czeka, niemoge dostać jednej rolki tapety z przedpokoju a ten elektryk to mi troche nałobuzował :ico_olaboga: No i chyba dojdzie do tego że wytapetuje cały przedpokuj na nowo :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 paź 2008, 12:00

mazia - zdrówka dla Matyldzi :ico_buziaczki_big:
U nas dziś ładnie słonko za oknem ale i tak raczej nie pójdziemy na spacerek.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość