Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 sty 2012, 21:24

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

17 sty 2012, 21:28

To ja dorzucam swojego dziadka mroza :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 sty 2012, 21:37

jejku, jak u was dużo sniegu. a u nas tyle co kot napłakał :ico_placzek:

kaczorek, nakładka świetna! jak wam w ogóle idzie z tym siusianiem? Jasiek przekonany do siusiania do dużej toalety? wydaje się z niej zadowolony.
częściej nam go pokazuj, bo dzieciaczki się tak zmieniają :ico_olaboga:

jula, Dawiś super chłopak! :ico_brawa_01: dawaj więcej fotek tego przystojniaka :ico_sorki:

[ Dodano: 17-01-2012, 20:39 ]
ja mam w niedzielę dopiero wolne, więc jeśli do tego czasu będzie u nas więcej śniegu, to z pewnością i my pójdziemy porobić jakieś focie :-D a i psiaka weźmiemy co by się chłop wybiegal ;-)

NICOLA_1985

17 sty 2012, 21:40

kaczorek dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

współczuje złamanej ręki , ja nie wiem jak to jet bo nigdy nie miałam nic złamanego ale ból pewnie musiał być okropny :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
świetna podkładka na kibelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja co do nocnikowania dzieci mam takie samo zdanie jak Julka też nie uważam aby to było za wcześnie pod warunkiem ze to jest pokazanie dziecku innego wyjscia niż siusianie do pampka :ico_oczko: mój Krystian nawet o nocniku słyszeć nie chciał i nie chce nadal.. ale wie ze zrobił siku albo kupe bo informuje po fakcie w lato spróbujemy go odpampersowić............

śliczne fotki dzieciaczków ja jutro zrobie moim też na sankach to wkleje bo mimo ze sanki zaliczone to i tak fotek nie porobiłam.. gdzie ja miałam gowę??? :ico_puknij: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Julia weź Ty babo wyślij fotki Dawidka do jakiejś agencji kurcze bo jest taki przepiękny, że moze by był z niego jakiś model kiedyś??? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no cudo.......... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: wygląda jak w okładki :-D :-D :-D

zresztą na naszym wątku wszystkie dzieci sa śliczniutkie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

17 sty 2012, 23:54

NICOLA_1985, my - tak jak w zeszłym roku - przekażemy Karolince nasz 1% :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 12:44

napisałam posta i mi go zeżarło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ale jestem, czytam.
Piękne zdjęcia zimowe.
A u nas wiosna!!!


Julka, ja daję mleko krowie w płatkach/kaszce jaglanej praktycznie codziennie.
Ale króluje nadal modi.

kaczorek :ico_brawa_01: super nakladka. Ja pochwalam wczesne pokazywanie co to nocnik :ico_brawa_01:
dziecko nie jest potem nagle wyrwane z cudnego świata lania pod siebie i suchości! Tylko wie z czym sikanie się wiąże. Nauka jak każda, prawda?

Podobnie jak z jedzeniem. Milenie jeszcze tylko noża nie daję :ico_haha_01: Ale zupy zjada całą porcję łyzką, drugie danie nabija lub nabiera widelcem. jeszcze niedawno robiła mega syfek. Teraz je elegancko czasami rękoma sobie pomagając, ale nie wkłada jedzenia ręką, a nakłada jedzenie na widelec i dopiero do buzi. Ale fartuszki z Ikei nadal w użyciu :ico_brawa_01:
Uczyć trzeba wszystkiego po troszku. Generalnie luzzz :ico_oczko:

Nicola, my 1 % piszemy na synka naszego kuzyna, bo w tym roku już można.
Przykro mi, ze nie pójdzie do Karoli.

karo, ślicznie wyglądałaś. Gratuluję udanej Gali.


Ale mnie maluszek kopie. Uparł się na okolice mojego jelita grubego, nie wiem ja to robi ale maltretuje mnie strasznie.

dzisiaj 24tc mi się kończy. :ico_brawa_01:

Ale ten czas leci.


coś jeszcze miałam naskrobane,ale nie pamiętam ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 sty 2012, 13:09

Martalka, pędzisz do mety jak szalona z tymi tygodniami :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

18 sty 2012, 13:36

my po 1.5godzinnym spacerku zuzka bawila sie z yorkiem a ja troszke zmarzlamMartalka, to ja jestem tylko tydz dalej od ciebie. ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje. ja w piatek ide na glukoze ble a w srode do gina po zwolnienie i na kontrole

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 14:11

wisnia, wg Twojego suwaczka jesteś 2 dni do przodu. Ja nadal nie mogę dodać suwaczka. Chciałam tylko ciążowy, a starszaki tak jak są na zielono, ale "za długi" :ico_noniewiem:
Mam termin na 9 maja.

[ Dodano: 18-01-2012, 13:11 ]
wisnia, wg Twojego suwaczka jesteś 2 dni do przodu. Ja nadal nie mogę dodać suwaczka. Chciałam tylko ciążowy, a starszaki tak jak są na zielono, ale "za długi" :ico_noniewiem:
Mam termin na 9 maja.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 sty 2012, 14:27

Nicola, zgadzam się z Tobą w 100% - wszystkie nasze dzieciaczki to słodziaki!!! :ico_brawa_01: :-D Aż miło patrzeć na te focie :-)

wiśnia, Martalka, ale czas leci :ico_olaboga: Wydaja się że przedwczoraj oznajmiłyście nas że jesteście w ciąży :-) , a tu proszę - już połowa. Kurcze, nie wiem jak ja wytrzymam do końca lata :ico_oczko: Oby tylko te mdłości minęły :ico_sorki:

My dziś też byliśmy na długim spacerku - Dawiś poszalał z kolegą w śniegu, a ja też się dotleniłam. Teraz śpi, a ja mam nieodpartą chęć do niego dołączyć :ico_haha_01: Chyba nie będę ze sobą walczyć :ico_wstydzioch: :ico_spanko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość