szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 wrz 2011, 18:34

Dziś nad ranem elibell urodziła synka Doriana.
Oo czyli ma parkę tak ? No gratulacje dla niej i chyba szybko poszło.
Niby zalecają spanie na lewym boku bo że dziecko lepiej dotlenione jest..
Tak ja to wiem ale spanie cały czas w tej samej pozycji zaczyna być nie wygodne i nie fajne.I dochodzi do tego mała wiercipięta.

My wróciliśmy z chrzcin właśnie. Fajnie było i bardzo upalnie więc dla mnie męcząco. Pojadłam jak bąk . Moja chrześnica grzeczniutka jak zawsze i kochana bardzo .
Ale odezwała się znów moja stopa prawa. Pisałam wam że po weselu bolała mnie i miałam spuchnięta prawa stopę.Trwało to do około połowy tygodnia. I dziś wróciło tylko że boli bardziej i znów jest spuchnięte.Co można robić by sobie ulżyć ?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2011, 19:28

Ufff w koncu poprasowalam wszystko, nic juz nie mam naszych ciuchow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jutro zaczynam prasowac ciuszki Alanka :-)

No ciekawe jak elibell, nie odzywa sie wiec nie wiem czy juz sa w domku czy nie :ico_noniewiem:

Cos tu dzis pustki jakies, gdzie sie podziewacie????

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 wrz 2011, 19:29

Cześć!

Ale cudne wieści :ico_brawa_01: Elibell ogromne gratulacje :ico_brawa_01:
Czekamy na Ciebie :-) Sprawdziły się Twoje przeczucia- jest chłopak :ico_brawa_01:

U nas też dziś okrutnie gorąco i oczywiście za ciepło nas wszystkich wyszykowałam na spacer :ico_zly: nie spodziewałam się,że po wczorajszym dniu, aż taki upał dziś będzie :ico_olaboga:

My chrzciny pomału planujemy :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2011, 19:31

My chrzciny pomału planujemy :-)
no pewnie, poki pogoda dopisuje trzeba wykorzystac

My planujemy na swieta Bozego Narodzenia, przyjezdzaja do Niemiec moi rodzice, ale nie wiem czy to wypali, bo z chrzesnymi bedzie klopot wiec nie wiem jak to jeszcze bedzie :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 wrz 2011, 19:47

Witam :ico_ciezarowka:
Ja przed chwilką ze szpitala wróciłam, bo mnie moje dziecię mało zawał nie przyprawiło dzisiaj. Prawie w ogóle mi się nie ruszała... Ale w szpitalu ktg mi zrobili lekarz zbadał. Wszystko w porządku jest. Na świat się jeszcze nie wybiera :ico_placzek:
Ale mi ulżyło. Z takim stresem jechałam do szpitala że masakra...

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 wrz 2011, 19:50

chrzesnymi bedzie klopot
powiem Ci,że u nas kiepsko. Bo jakoś nie mam bliskiego kontaktu z moimi kuzynami, M. ze swoimi też. Będzie siostra M. i mój kuzyn, jedyny z którym się kontaktuje- oni byli naszymi świadkami :-)

[ Dodano: 11-09-2011, 19:50 ]
marcz89, :ico_olaboga: oj to przeżyłaś swoje :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 wrz 2011, 20:03

Cos tu dzis pustki jakies, gdzie sie podziewacie????
Ja właśnie zgrałam zdjęcia z chrzcin. Jutro może coś pokażę. Bo dziś to zaraz idę się kąpać i do spania bo bardzo zmęczona jestem .
Ale pustki to robią się coraz bardziej bo coraz więcej z nas się rozpakowuje i nie ma czasu tyle co przed porodem na forum .
My chrzciny pomału planujemy :-)
I gdzie planujecie robić ?W jakimś lokalu ? Dużo osób będziecie mieć ?

Ja z P wczoraj rozmawiałam o porodzie naturalnym , że bardzo bym chciała by był ze mną ale chce poznać jak on naprawdę uważa bo wiem że na siłę jeśli go zmuszę to nie będzie to nic dobrego.No i w sumie to dalej nie wiem na czym stoję , bo mówi że przy samym rodzeniu czyli jak już dziecko będzie szło to nie chce być ale kiedy będą skurcze i te męki to może ze mną być. Potem znów mówi że jeśli chce to jak bym mu dłużej powierciła dziurę w brzuchu to będzie ze mną i teraz sama nie wiem . Postanowiłam że nie będę już o tym mówić a przynajmniej nie że musisz być i już .Ale wydaje mi się że jak przyjdzie co do czego to że mnie nie zostawi , taka bynajmniej mam nadzieje .
Hhehe a dziś mówię mu że muszę się wziąć za spakowanie torby do szpitala niedługo by być przygotowanym na różne sytuacje a on aż zbladł i mówi ty mnie nie stresuj już proszę cię hehe się chłopak denerwuje chyba tym jak się to zacznie .

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 wrz 2011, 20:21

Hej wpadłam pokazać mojego maluszka :-D

Moje trzy szczęścia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 wrz 2011, 20:38

Kinga_łódź, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jaki on sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jejku gratuluje kochana ale Ci zazdroszcze ze masz juz malego jest cudny !!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

11 wrz 2011, 20:53

Kinga_łódź, Jezu jaki słodziuki Babelek nawet mój M. się zachwycił, śliczny malutki Kruszynek. Przekochany. Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość