Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 maja 2007, 17:36

dokladnie aniu!!!! hihi
przemo kiedy my bralismy slub nie mial jeszzce swiecen.. ale mogl wspoluczestniczyc jakos brat jeszzce hihi
a maluszka obiecal, ze ochrzci...na boze narodzenie
a nasz inny znajomy (ale juz nie taki kumpel) starszy od nas,ktory udzielal nam slubu tez jest na ukrainie, w kijowie.
i mamy jeszzce jednego kumpla mlodego "dominika" hihi (ale zaprzyjaznilismy sie z nim juz kiedy byl bratem) w jaroslawiu... hihi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 maja 2007, 17:36

Coś mnie brzuszek na dole kłuje, myślicie że to skurcze (przepowiadające)? A w ogóle, to mam tak nisko bębenek, że prawie leży na nogach i źle mi siedzieć.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 maja 2007, 17:40

ale fajnie ... wlasnie umowilismy sie ze znajomymi ze w sobote jedziemy nad morze... oni wpadaja do nas na weekend ... z blizniakami... !!! mieszkaja jakies 2 godz od nas... hihi ma byc 20 stopni.. i slonce..to wystarczy na spacer po plazy...
o jaka szkoda, ze nie ma pogody na kostium kapielowy... nie bede mogla sie pochwalic swoim hodowanym 9 miesiecy cellulitem.... :ico_brawa_01: brrrrr

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 maja 2007, 17:43

Nasz Przyjaciel jest w Rawie Ruskiej, to niedaleko granicy z Polską. Czasem nawet łapie polski zasięg na komórę, to dzwonimy do Niego. Krzyś zaprzyjaźnił się z Nim jak był jeszcze w technikum w Przemyślu. A ten nasz znajomy przez rok był też w Jarosławiu ( w klasztorze franciszkanów), tym na przeciw starostwa powiatowego (nie wiem jak się nazywa ta ulica).

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 maja 2007, 17:44

aniu kiedy glowka uciska na dno miednicy mozemy odczuwac ostre,drobne klucia
ja to wlasnie chyba mam od tygodnia... czasem sie pojawia.. no i brzuszek twardnieje
na razie tyle objawow ciazowych... hihi
i lekarka mowila mi, ze to normalne...

[ Dodano: 2007-05-31, 17:48 ]
aniu to glowna ulica jaroslawia JANA PAWLA II i klasztor reformatow.. ja tam nie znam nikogo.. my sie lubujemy w dominikach hihi
moi tesciowie tam uczeszczaja niemal codziennie :ico_olaboga: :ico_brawa_01:
a adam mieszkal zaraz w tym bloku nad sklepami przy glownej ulicy kolo starostwa... i po te samej stronie ulicy hihi
a ja mam rodzicow na osiedlu na przeciwko...
doslownie 5 min drogi hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 maja 2007, 19:05

nie doczytalam, ale przyszlam tylko was znowu zdenerwowac. skurcze sie znowu zaczely... :ico_placzek: boli, ale znowu bez zadnej regularnosci, wiec do szpitala jeszcze nie jade. ja nawet mam nastroj na porod, wiec sie nie obraze jak to juz.

madziorka ja mieszkalam dwa lata temy w Oxford, piekne miasto.

jak mnie nie bedzie to sie nie przejmujcie, bo po prostu z bolu przy kompie nie moge siedziec. ide polegiwac...

[ Dodano: 2007-05-31, 19:06 ]
na odliczaniu do czolowki awansowalam i to pewnie dlatego mnie skurcze z wrazenia zlapaly

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 maja 2007, 19:08

madziorka to ja mialam dzis takie bole,jak ty napisalas :-D to juz sie nie martiwe :-D fajnych macie znajomych (ksiezy) ...madziorka fajne zdjecia z oxfordu :ico_brawa_01: nigdy nie bylam,ale widze,ze warto :-D a co do znajomego to przystojniaczek hi hi aniu ja tez za ksiezami nie przepadam,bo nigdy fajnego nie spotkalam... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-31, 19:10 ]
jasnie pani to fajnie ,ze skurcze i nastroj porodowy ,bo ja wlasnie na sile Oliverka uspalam,bo nie mam z kim na porodowke jechac :-D trzymam kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 maja 2007, 19:13

a ja sie oddalilam od kompa... hihi ugotowalam barszcz czerwony z ziemniaczkami, i spaghetti hihi i jeszzce kukurydze w kolbach gotuje....
zaraz moje kochanie wraca....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 maja 2007, 19:15

a i jeszcze jedno, ja tu pewnie najstarsza jestem, wiec watek dla seniorow powinnam zalozyc. w grudniu 29 lat skoncze....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

31 maja 2007, 19:18

Aniu ja mam właśnie takie same kłucia dzisiaj, te co nie pozwalały mi chodzić w mieście, masakra. W domu to samo.
Madziorka ale brzuszek Ci urósł. Na tym zdjęciu to masz taki jak ja. A ja mam znajomego w Oxford, mieszka tam już dość długo.

Jaśnie Pani odpoczywaj, a jak zaczniesz rodzić to dawaj znać. Mam nadzieję, że masz czyjś telefon?

A ja jestem zadowolona, bo posprzątałam calutką kuchnię na błysk. Pomalutku, pomalutku i całe mieszkanko sobie przyszykuję na przyjscie nowego domownika. Najważniejsze, żeby regularnie i codziennie coś.

Zgłodniałam z tego wszystkiego. Idę coś zrobić i wracam. Chociaz tutaj chyba pustki raczej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość