ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 lip 2007, 20:47

DZiewczynki, przydaloby sie uaktualnic i uzupelnic tabelke, nie ma w niej Pawelka i Martynki a i cala reszta sie zmienila :-)

Maja od początku byla z wagą do tyłu (urodzila sie 2200g) i tak jest do tej pory... Dzwonilam do mamy, Maja spi od 18-ej, zasypia tak od kilku dni ale tam jest caly dzien na dworku i dlatego...

[ Dodano: 2007-07-23, 20:52 ]
Aha natashka, ciesze sie ze bedziesz mogla zdawac egzamin, napewno dobrze Ci pojdzie, jestes bardzo ambitną i zaradną kobietką wiec co to na Ciebie zdac prawko :-) Ja zdalam za czwartym razem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-07-23, 20:53 ]
[glow=violet][size=150]Gabrysiu i Dorotko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DRUGIEJ ROCZNICY ŚLUBU[/size][/glow] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 lip 2007, 20:57

jak milo Iwonko ze we mnie wierzysz, ale ja taka dobra w te klocki nie ejstem... haha nie moglam sie nauczyc łuku tylem- po prostu za zadne skarby.. hehe a teraz to obowiazkowe na egzaminie tez :ico_haha_01: , ale bede probowac az do skutku, tata sie bardzo cieszy bo juz mowi ze bedzie mial szoferke na imprezy rodzinne i ze taksowkami nie trzeba bedzie sie rozbijac :ico_haha_01:

Gabi ja wlasnie chyba bede miala problem z odstawieniem mloego od cycka... karmie go przede wszystkimw nocy, w dzien na serio stram sie rzadko, ale jak tak siedzi mi na kolanach i mnie wlasnie cmoak w dekolt albo zaglada za bluzke , a czasami wgryza sie w bluzke :ico_haha_01: to az mi go zal, ale jak juz zaczniemy odstawianie na calego to bede musiala sie zrobic TWARDA...

moj łobuz zasnal... ale dzis ciezki dzien mial, a darl sie jak szlaony, juz sama myslalam ze zwariuje... dalam mu czopka na noc, moze bedzie spokojniej spal...

a teraz czekam az T zadzowni... mila pogawedka na dobranoc :-D ... ech ... i jak tu nie myslec ze zobacze go dopiero za 7 tygodni

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

23 lip 2007, 21:09

Waga sie dziewczyny nie przejmujcie.. to nie jest jeszcze oznaka niedowagi dziecka :) jesli wasze maluchy zdrowo rosna to sie nie martwcie..

julia wlasnie zasypia.... jak zwykle probuje sie buntowac.
ona ostatnio bardzo sie zmienila wizualnie.. taka laleczka sie z niej robi.. typowa dziewczynka ;)

:ico_tort: [glow=darkred][size=150]Wszystkiego najlepszego dla gabrysi i jej meza oraz dla Doroty i jej meza z okazji 2 roczicy slubu[/size][/glow] :ico_tort:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 lip 2007, 21:22

mama-emilki pisze:ona teraz tak lubi siedzieć przodem do mnie na moich kolanach i głowke mi kłaść na ramieniu, może tak siedzieć i 15 minut...


Ale to fajnie musi wyglądac, Maja jeszcze nie umie sie przytulac ale nauczyla sie pokazywac jak wszystkich kocha - łapie rączkami za szyję i stęka ze mocno kocha :-) A 15 minut w jednej pozycji to u Mai nie do zrobienia :ico_haha_01:

natashka ale Ty sie musisz otesknic za T. :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-07-23, 21:23 ]
kasia, Julia zawsze z buzki wyglądała jak dziewczynka :ico_brawa_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 lip 2007, 21:50

mama-emilki pisze:a ona dała mu buziaka

gabrysia,jak Wy ja tego nauczyliscie??? Pieszczoszka jest z tej Emilki :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 lip 2007, 22:08

gabrysiu tak jak Ty masz pod nickiem "Obywatel Tik-taka" tak ja mam napis "Mam pierwszy ząbek", a zobacz co pisze u kasi...

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

23 lip 2007, 22:30

Hej Dziewczyny :-) nie było mnie 2 dni :ico_szoking: , ale to dlatego,że wczoraj byliśmy cały dzien nad jeziorem, potem do nocki na grillu, a dzisiaj dzień roboczy, bo mój P ma znowu wolne i robił porządki na podwórku :ico_olaboga: Wczoraj jak wracaliśmy z nad jezora to o mały włos zahaczyłaby nas trąba powietrzna :ico_szoking: ale sie strachu najedliśmy :ico_olaboga:

Lisiczka witaj :ico_brawa_01: no i moją malutką imienniczkę witam gorąco :ico_oczko: :ico_brawa_01: tez byłam podobno niejadkiem, więc może jest coś w tym imieniu? :-D a Michałek tez niejadek, ale cyc go trzyma i waży nieźle, zobaczymy we czwartek na kontroli.
Wszystkiego dobrego dla Gabrysi i dorotki oraz ich mężczyzn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Oskarka za ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i dla Natashki za to,że prawo jazdy coraz bliżej :-)

[ Dodano: 2007-07-23, 22:33 ]
a Michałek dzisiaj dawał swojej gumowej krówce chlebek do jedzenia i pić ze swojego kubeczka :-) wyglądało to super, jak jeszcze zaglądał gdzie ona ma dokładnie buzię,żeby dać jej jeść :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 lip 2007, 07:55

hej kobitki po koszmarnej nocce i dla mnie i dla Oskarka, biedaczek meczyl sie niemilosiernie ale dzis juz abrdziej widac jedna z tych jedynek...

Gabrysiu te rangi sa juz gory ustalone i wymyslone przez Adminow i ile masz postow na swoim koncie to taki masz podpis :ico_haha_01:

Oskarek tez miewa dni ze sie przytula sam z siebie... a ostatnio caluje lusterko jak sie w nim widzi hehe :ico_haha_01: a jak widzi tate jak gadamy na skypie to hce caly czas dotykac monitora...

[ Dodano: 2007-07-24, 07:57 ]
a teraz jade do Kubusia do pozniej :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

24 lip 2007, 08:25

tyna nie chcialabym przezyc tego,co Wy wczoraj przezyliscie :ico_pocieszyciel:

Coraz mądrzejsze te nasze maluszki, zaczynaja juz wiedziec co do czego :-D

natashka dzwonilam teraz do mamy i Maja z reguly noce przesypia a dzis obudzila sie po 22-ej i po 4-ej z płaczem, moze znowu wychodzą jej ząbki :ico_noniewiem: Kurcze ma ich dopiero 6 a gdzie pozostałe 14, ile jeszcze te maluszki sie nacierpią...

[ Dodano: 2007-07-24, 08:28 ]
Maja zjadla 200ml kaszki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

mama-emilki pisze:próbuje sobie zakładać skarpetki, kapelusik, nawet spodenki

Maja uwielbia to wszystko zdejmowac, potrafi zdjąc nawet bluze rozsuwaną :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 lip 2007, 08:56

witam :ico_haha_01:

[glow=brown][size=200]Wszystkigo najlepszego dla Gabrysi i jej męża i dla Dorotki i jej mężą :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: [/size][/glow]

Dziewczyny ja niestety nie jestem w stanie uzupełnić tabelki bi nie potrafie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: musiumy czekać na Justysie ,ona mi podeśle gotowe kody i ja wstawie w pierwszym poście.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość