Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

08 paź 2008, 21:10

i ja dziękuję w imieniu Lilusi za życzenia i pamięć :-D

A także chciałyśmy złożyć serdeczne życzonka, Jasiowi, Hani, Maksiowi i Tomeczkowi :-)
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

jedziemy do Pragi jutro ;-)

Mery - WOW - tyle powiem i gratuluję :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 paź 2008, 08:48

Witammmmmmmm i wszystkim wczorajszym solenizantom sto lat sto lat :ico_tort: Dużo zdrówka i słodyczy tego ciocia mazia życzy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 paź 2008, 11:02

hej,hej

dziś znów mamy jubilatkę-Ola sto lat :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: .
Sprawdziłam w międzyczasie ,jeszcze dla Kingi od Alise -wszystkiego najlepszego i zd róweczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

my zaraz zmykamy na spacer,bo u nas cuuuudna pogoda :-D ,poza tym Bartek mi pomaga pisać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 paź 2008, 12:50

To i ja dołączam się do życzeń :) buźka wielka od cioci Marty ;-)

jedziemy do PRG właśnie... piszę z autka, więc jak widzicie kontakt będę miała :-D

serdeczne pozdrowienia, buźka baj baj

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

09 paź 2008, 17:06

I my życzymy wszystkiego najlepszego wszystkich jubilatom :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: .
A Wam Mery gratuluję!
maritta, udanego wyjazdu.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 paź 2008, 10:00

a u nas sajgonu część dalsza,choć już dziś odrobinę lepiej.Wczoraj była trzecia doba gorączki u Joachimka.Właściwie to z bezradności poszłam do dr.Bo już przerażające stało się podawanie prawie cały czas ibufenu.Osłuchowo czysto,lekko gardło zaczerwienione.Nic pozatym.Poszliśmy jeszcze tort zamówić na środę.Wróciliśmy do domku...po godzinie Joachim zaczął wymiotować i to na potegę.Przy kolacji to samo.Goraczką już 39 była wtedy.Zasnął o 18.
nocka jeszcze ciepła była,ibuf podany,spadła.Dziś narazie temperatura w normie,śniadanie zjedzone ładnie,w formir też jest niezłej.Tylko kupa za kupą idzie.Nie wiem czy to po lekach czy poprostu organizm odreagowuje 3 dniową goraczkę?

[size=200]Oleńka Felicyty wczoraj 2 urodzinki miała.Buziaki[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

10 paź 2008, 13:54

Hej dziewczynki

Spóźnione żyzenia dla naszych kolejnych 2-latków :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Tak się zastanawiam jak długo tu jeszcze będziemy siedziały, do których urodzin maluchów dotrwamy wspólnie???? :-D


Byłam u gina, mam 11 kg do przodu :ico_zly: W sumie jest ok, rozwarcie nie postępuje i brzuszek jakby spokojny. Trochę drętwieją mi nogi i lekko puchną, jak pokazałam je lekarzowi to powiedział: "Nogi to ma pani rewelacyjne!!!" :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D więc chyba na razie nie ma co płakać :ico_haha_01:

NELLY wyślij na maila więcej fotek bo są wypasione :ico_brawa_01:


Co do porodów to po Karoli ja jestem następna i proszę nikogo mi tu nie wpychać :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: RENI ma termin w okolicach Sylwestra a JAGULA chyba jakoś ciut wcześniej ale podobnie. Z tego co wiem to u Jaguli chyba będzie druga córcia :-D

Ja słyszałam, że to raczej dziewczynki szybciej się pchają na świat ale Konrad urodził się 2 tygodnie wcześniej, i widzę że to nie jest żadna reguła bo wiele koleżanek przenosiło dziewczynki :-)

ANETKO dużo zdrówka dla maluszka, oby temperatura już nie podskoczyła :ico_buziaczki_big:

MARITTA no pisz gdzie teraz jesteś skoro takie masz połączenie ze światem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

10 paź 2008, 17:53

Dziekujemy z Ola za wszystkie zyczenia - i same dolaczamy do zyczen dla kolejnych 2-latkow :ico_tort:

Zdrowka dla Joachimka :-)

Kasiulka, co do teori czy dziewczynki czy chlopcy sa przenoszeni - powiem tak:
Ola - 2 dni po terminie, Filip - 9 dni po terminie :-D
Chyba to zalezy od ciala kobiety - u tych, ktore rodza wczesniej - znaczy,ze dzieciaczki szybciej sie w nich rozwijaja :ico_oczko: a u tych, ktore rodza po terminie - dzieciaczki wola posiedziec, bo jeszcze nie sa gotowe na wyjscie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 paź 2008, 18:24

Hej
Buziak dla Oleńki
Kasiulka cudne zdjęcie w opisie
co do wakacji to było cudnie, cicha okolica odizolowana od świata z jednej str góry a z 2 morze, więc było cudnie. Lost samolotem Jaś zniósł rewelacyjnie, tam poznał 2 kolegów więc chłopaki razem szaleli, stołówka była ich :ico_oczko:
troszeczkę pozwiedzaliśmy, tam jest "raj oryginalnych podróbek" więc troszkę poszalałam z zakupami, mam torebkę prady za grosze i portfel GUCCi też za grosze :-D
Także ogólnie rzecz ujmując polecam wszystkim wakacje w Turcji
a fotki idę przesłać
ale nie mam maila do mazi i felicity więc poproszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

10 paź 2008, 21:01

riterko - moj mail: felicity001@o2.pl

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość