Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 maja 2010, 07:47

Witam z poranną :ico_kawa:

isia a czym przemywasz Olisiu nonono po zmianie pampersa? Bo moja Zosia np. nie może mieć czyszczonej pupy chusteczkami, bo od razu czerwona i krosteczki wyskakują. Dlatego przemywam wodą i od czasu do czasu, gdy pojawi się problem rivanolem, ale może rzeczywiście u Was problem od rybki, bo ryba ma właściwości uczulające. Zresztą jak teraz odstawiłaś rybę, to obserwuj i jak nic nie bedzie, to znaczy, że trafnie postawiłaś diagnozę :-D
chyba nie zrobiłam źle
taki mały kawałek na pewno nikomu nie zaszkodzi i od czasu do czasu można się skusić :ico_oczko:

dziś mam lenia, a czeka mnie znowu stos faktur do zrobienia i jeszcze muszę wykonać kilka pilnych telefonów do kontrahentów, a tak mi się nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-27, 07:48 ]
oliśka z kolei uwielbia pieski
a Zosia naszą kotkę, aż piszczy do niej z radości, tylko kicia po stracie garści sierści omija Zosię szeeeeroookim łukiem :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 07:57

Magda33, no niby husteczkami ale od noworodka ciągle tymi samymi wiec jesli to by było to - to pewnie problem by sie pojawił wczesniej a nie jak miała około 5,5 miesiąca, teraz przemywam na zmiane rywanolem, rumiankiem i wapnem
a wczesniej czegóż ja nie robiłam z tą dupką by ją wyleczyć, alantan, sudocrem, nivea krem, tormentiol, elocom, wazelina, linomag, coś na p......., mąka ziemniaczana, ciągłe wietrzenie i pomagało na 2-5 dni i od nanowa :/ wiec niby sie zgadzało bo rybe jej dawałam raz na jakis czas, a w tej zupie z poniedziałku to było jeszcze żółtko ale żółtko zaczełam jej dawać jak juz problem był wiec chyba ryba :ico_noniewiem: no zobacze...

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 maja 2010, 08:17

wiec chyba ryba
na to wygląda, bo rzeczywiście tak, to juz wcześniej pojawiłby się problem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2010, 08:36

Witam z rana. Ja już naleśniczki usmażyłam i zupkę kalafiorową z koperkiem ugotowałam.

Pogoda deszczowa u nas, ale zarejestrowałam małą z tymi plamkami. Wolę mieć jakąś maść.

Isia no może faktycznie to ryba. Ja raz też podałam, ale malutko, także pewnie u nas to nie ryba.
Fajnie, że Oli lubi pieski :ico_haha_01:

Magda33 jak jak zmieniam pampka po sikaniu to chusteczką troszkę przecieram, a czasem nic jak nonono jest sucha i ładna. Natomiast po kupce tylko woda. Myję ją w łazience pod kranem :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 maja 2010, 08:54

Witam!!!
Dziewczynki co do chusteczek to moze musicie zmienic - ja mialam te same od urodzenia potem tez pupcia czerwona sie zrobila i zmienilam na inne te byly juz ok ale po jakims czasie znowu problem sie pojawil wrocilam wiec do pampers sensitiv i teraz jest juz dobrze od dluzszego czasu - u nas tak bylo jak te upaly sie pojawily te chusteczki z hugisa byly za bardzo intensywne i zbyt namoczone wiec tak jak Magda33 przemywalam woda ale teraz jest juz dobrze takze polecam te sensitiv sa super takie delikatne - no ale inna bajka to wlasnie to ze jak sa upaly to trzeba dzieciaczka wietrzyc pieluszki jak np spia albo dac im sie pobawic chwile bez pampersa w ciagu dnia to pomaga no i lepiej w tedy przemywac woda .....


Ja wlasnie sie zbieram do szkoly z synkiem - dzis pogoda pochmurna ale na deszcz raczej sie nie zbiera - padalo w nocy troszke takze chyba starczy ..... takze dzis chyba w domciu posiedzimy i posparzatamy troszke ....

Adi dzis ma ostatni dzien szkoly i wolne przez tydzien :ico_sorki: ale fajnie

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 maja 2010, 09:00

jak sa upaly to trzeba dzieciaczka wietrzyc
wietrzymy, wietrzymy...
polecam te sensitiv
muszę wypróbować :-D dzięki :-)
wolne przez tydzien
to się nacieszysz synusiem :ico_brawa_01:
już naleśniczki usmażyłam i zupkę kalafiorową z koperkiem ugotowałam
:ico_brawa_01: Ty to jesteś zorganizowana

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 maja 2010, 09:09

matikasia napisał/a:
już naleśniczki usmażyłam i zupkę kalafiorową z koperkiem ugotowałam

Ty to jesteś zorganizowana
no właśnie, aż ci zazdroszcze bo ja to... aż szkoda gadać, wczoraj aby poodkurzać pozmywac i wogóle ogarnąć musiałam brata do oliwki sciągnąć :ico_noniewiem: a niedługo to głowe zgubie chyba, ciągle o czyms zapominam, niepamietam... miałam 4 smoczki dla oliwki teraz mam jeden :/ dzis ma wkoncu przyjechac kurier wiec jak pojedzie to zbieram sie kupic jeszcze z jeden smok...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2010, 09:14

Magda33 wstałam chwilę przed dziećmi bo musiałam Milenkę do lekarza zarejestrować i dlatego tak ugotowane.

Ja po kupie nie wyobrażam sobie wycierać pupy chusteczkami. Chyba, że jestem tam gdzie wody nie ma :ico_haha_01:

Sabcia a z jakiej okazji to wolne?

Karmię właśnie małą, a ona mi coś śmierdzi. Kupol jak nic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 maja 2010, 09:48

po kupie nie wyobrażam sobie wycierać pupy chusteczkami
wtedy najlepsza umywalka i bieżąca woda :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2010, 09:57

Magda33 tak właśnie robię;)
Ale kupa była po pachy. Cała do mycia była. Body i ręcznik osrane;) lepiej w domu jak u lekarza.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość