Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

12 wrz 2011, 09:48

Ze mnie wczoraj P się śmiał bo ciagle tam właziłam a nie miałam w sumie po co hehe
ja pomimo iz mam juz wszystko totalnie to i tak przegladam różne oferty. Sprawia mi to przyjemność straszną.
No ja mam jakieś 175 cm albo ciut więcej wiec wysoka jestem ale i tak wydaje mi sie że bede zadowolona z tego. Jak P wróci z pracy to mi go zamontuje by nie latał.
no to 10cm wiecej ale mój M. ma 184 i fajnie mu się na tym przewijało.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 wrz 2011, 11:04

Hej :-D
izabelllla123, dobrze ze M nie jedzie jednak na to szkolenie :ico_sorki: ja tez bym sie bala porod moze sie rozpoczac w kazdej chwili na tym etapie wiec dobrze ze bedzie jednak z toba :ico_brawa_01:
szkieletorek dobrze ze zakupy udane :ico_brawa_01: jejku ja uwielbiam kupowac rzeczy hihi :-D
ja sobie spokojnie pije kawke Wiktoria i Kubus w szkole , a Hubercik pojechal z tata na miasto i po buleczki :-D jak fajnie pobyc troche samej ze soba :ico_brawa_01:
niewiem co bede dzis robila chyba spedze dzien z dzieciakami , L ma transport wiec go niebedzie , pogoda u nas paskudna wieje jak cholera :ico_olaboga: wiec chyba zostaniemy w domku i bedziemy sie bawic :-D

[ Dodano: 12-09-2011, 11:05 ]
stawiam :ico_tort: za ostatni ( mam nadzieje) tydzien :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

12 wrz 2011, 11:08

stawiam za ostatni ( mam nadzieje) tydzien
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
niewiem co bede dzis robila chyba spedze dzien z dzieciakami , L ma transport wiec go niebedzie , pogoda u nas paskudna wieje jak cholera
u mnie to samo w momencie przyszły chmury i wariacki wiatr. Przynajmniej pranie szybko wyschnie. :-D
dobrze ze M nie jedzie jednak na to szkolenie ja tez bym sie bala porod moze sie rozpoczac w kazdej chwili na tym etapie wiec dobrze ze bedzie jednak z toba
tez się ciesze strasznie że nie jedzie, jakoś pewniej się czuję teraz

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 wrz 2011, 12:03

hej Kochane, dziekuje wszystkim za gratulacje, aż sie popłakałam i nadal nie wierzę że już mam za sobą to wszystko i moja niespodzianka już jest z nami po tej stronie brzuszka:):):)
My w domku od 18 wczorajszego dnia, więc wychodzi ze akcja zajęła nam dobę, bo tak koło 18 dzwoniłam do męża że odchodza mi wody i jechaliśmy do szpitala pierwszy raz sprawdzić co i jak. Ale opiszę przy dłuższej chwili wolnej wszystko, Najważniejsze, że obyło się (co mnie bardzo zaskoczyło) bez żadnego szwa, co jak powiedzieli jest rzadkością, ale tak pieknie współgrałam z położną, a miałam młoda przesympartyczną dziewczyne, ogółem opiekę mielismy naprawdę dobrą, nie moge poraz kolejny narzekać na angielską służbę zdrowia.

Malutki jest cudny, jak znajde chwilę wstawię fotki i co najlepsze blondyn hahahaha a żadne z nas blond włosów nie ma hahahaha no i podobny do męża, więc ja rodziłam ale dzieci sa jego tośka w tośkę tatusie 2:)

Mała wczoraj lekko zazdrosna, może zszokowana i obrażona bo jednak zostawilismy ją u cioci i doby nas nie było. ale wieczorem dała Doriankowi 4 buziaki na dobranoc:) damy radę i z tymi zazdrościami

Czekam na położną i uczymy się z synkiem karmienia, wywołuję sobie laktację bo leniwiec mały nie chciał za wiele wczoraj jeść i słabo u mnie z mlekiem ale wszystko do przeskoczenia;)

Czekam na Was Kobietki!!!!!! narazie idzie nam po kolei więc która następna????? marcz TWOJA KOLEJ I ZARZ PO TOBIE SANDRUSIA

kłade się bo sen mi potrzebny najbardziej:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

12 wrz 2011, 12:52

elibell, super że wszystko w porządku:))
NA fotki czekamy z niecierpliwością:))
No niby następna ale wczoraj Pan doktor stwierdził że jeszcze nie czas:(
Zobaczymy co jutro moja gin powie i czy coś się zmieni:)

Odpoczywaj pewnie teraz to siły potrzeba Ci wiele:)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 wrz 2011, 12:53

elibell, Witaj kochana :ico_brawa_01: czekamy na dokladny opis twojego porodu i na zdjecia malego :ico_brawa_01: jesli chodzi o szwy to ja nie mialam ani z Kuba ani z Huertem na szczescie :ico_sorki: mimo iz nie byli mali bo Kubus mial 4080g a Hubert 3890g mam nadzieje ze i teraz obedzie sie bez :ico_sorki:
u nas cisza jak makiem zasial czuje ze przyjdzie mi czekac do terminu albo i dluzej wiecie ze ja nawet w nocy lepiej sypiam dzis bylam tylko raz siku :ico_noniewiem: mam wrazenie ze porod coraz dalej nie coraz blizej :ico_noniewiem: jak nie urodze za tydzien to mam wizyte z w szpitalu zobacze co mi powiedza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 12-09-2011, 12:56 ]
marcz89, ciekawe ktora z nas pierwsza sie rozpakuje :-D ja mysle ze ty bo masz blizej termin a tym ze ci powiedzieli ze nie ma oznak porodu sie nie martw , czasem jest tak ze dziewczyny maja rozwarcie od 30tyg wszystko gotowe a tu dzidzia po terminie wychodzi i to jeszcze wywolywana , a czasem porod atakuje z nienacka :-D hi hi wiec moze sie zaczac w kazdej chwili u Ciebie i tego Ci zycze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

12 wrz 2011, 13:08

elibell, świetnie ze juz jestes w domu, dużo radości z Syna życze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i niecierpliwie cekam na zdjęcia :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

12 wrz 2011, 13:28

marcz89, ciekawe ktora z nas pierwsza sie rozpakuje :-D ja mysle ze ty bo masz blizej termin
Np termin moja mi jutro:) Może jak elibell urodzę akurat w terminie:D
heheh Chciała bym :)
No ale się zobaczy to wyczaruje ta moja mała:)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 wrz 2011, 13:31

marcz89, trzymam kciuki zeby mala nie kazala dlugo czekac na siebie :ico_sorki:
tylko pamietaj zeby dac znac jak sie zacznie ! :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

12 wrz 2011, 13:38

Dam na pewno:D
I mam nadzieję że trzymanie kciuków pomorze:))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość