Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 kwie 2012, 15:07

Oj mały to się strasznie cieszył pierwszy dzień troszkę niepewnie jeszcze ale kolejne to nic tylko tate widział

[ Dodano: 10-04-2012, 17:07 ]
moje dziecko samo włazi na łózko już bez problemu :-D no masakra nie do ogarnięcia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 kwie 2012, 17:19

Hejo!

Rzeczywiście cisza tutaj... Święta szybko przeleciały, aż szkoda! Pojadłam jak nigdy, aż boję się na wagę wejść :ico_wstydzioch: same pyszności, jeszcze kupe jedzenia i ciast zostało!
W 1 Święto byliśmy na dyskotece, fajnie było się wyszaleć, ale ludzi dużo i gorąco strasznie nie było czym oddychać :ico_sorki:

Aniu, spóźnione, ale szczere życzenia, dużo dużo miłości , zrozumienia, by każdy kolejny dzień był dla Was cudowniejszy :-)
A Maksio konkretnie się przestarszył tego uderzenia, chodzi ale bardzo ostrożnie i tylko wtedy jak widzi przed sobą jakiś cel którego może się złapać :ico_sorki:

Mariola, ja też takiego Pana poproszę :ico_wstydzioch: heheheh

Wiola, fajnie już po roczku :-) Pochwal się co Dawidek dostał :-) Ja mam zamiar na roczek wszystko przygotować sama, mam nadzieję, że mi się uda :ico_sorki:

Dobra uciekam sprzątać, bo od rana miałam gości i jeszcze nic w domu nie zrobiłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 kwie 2012, 17:49

ja też takiego Pana poproszę :ico_wstydzioch: heheheh
A kto by nie chciał :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 kwie 2012, 09:18

Witam,
ja tylko na chwilkę by dać znać że żyjemy. Na dłużej wejdę za tydzień.
Aniu wszystkiego naj...dla Was :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
A kto by nie chciał :-D
Na przykład ja.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

11 kwie 2012, 10:00

Witam się... widzę cisza po świętach
Na przykład ja.
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 kwie 2012, 15:29

Witam

dalej cisza :-D

u nas to piękna pogoda to już 2 godzinki na spacerku byłyśmy,teraz po obiadku mała zasypia i potem też chyba wyjdziemy na spacer jeśli dalej tak ciepło będzie :-)

dzięki za życzenia :-)
Na przykład ja.
to mnie zadziwiłaś ;-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

12 kwie 2012, 08:41

hej,

mnie tez on nie rusza :ico_oczko:

ja o wtorku biegam po urzedach w zwiazku z mieszkaniem, bo kto to zalatwi R jak sie sprzatnie o 5.30 to wraca kolo 21, ale teraz to sie chwali, nie ma wyjscia kasa na remont potrzebna od zaraz.

Filipowi cisna dolne dwojki i tak nieznosny nie byl nigdy naprawde, mimo tego co juz wyprawial przy poprzednich zabkach moge stwierdzic ze do tej pory nie wiedzialam co to zabkowanie.

Dziewczyny czy wasze dzieci trawia ladnie wszystko co zjedza? My wczoraj najedlismy sie kukurydzy i dzis gdyby powybierac z kupki Filipa to odtworzyloby sie jego czesc kolby oddal cale ziarenka, a kilka dni temu tak samo bylo z kawaleczkami czerwonej papryki. Nie wiem czy to jeszcze normalne. Do tej pory znajdowalam tylko od czasu do czasu jakies sladowe ilosci marchewki a tu takie niespodzianki

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 kwie 2012, 10:09

Cześć dziewczyny!

Wczoraj wysmarowała mega posta, ale mnie wylogowało, a już mi się nie chciało drugi raz pisać.. U nas dobrze, mało czasu bo większość dnia spędzamy na dworze. Wczoraj byliśmy na zakupach chciałam Maksiowi kupić buty w ecco, ale nie mięli rozmiarówki niestety. Kupię mu chyba ostatecznie buty Emel, bardzo fajne i mięciutkie.

Pojawił się u nas problem z opiekunką, bo ta Pani co miała się Maksiem zajmować podniosła stawkę do 8zł na godzinę :ico_olaboga: Co sprawia, że mi już nie opłaca się iść do pracy bo większość wypłaty musiałabym oddać. Gdyby powiedziała o tym wcześniej zapisałabym Maksia do żłobka, ale niestety papiery trzeba było złożyć do końca lutego :ico_sorki: Zobaczymy jak to będzie :ico_sorki:

Patrycja, u nas podobnie jak u Ciebie kukurydza w całości jest niestrawiona w kupce- raz jadł i nie strawił i już mu nie daję, a tak to raczej wszystko łądnie trawi, ale też wszystkiego jeszcze nie je. Dużo macie latania, ale niedługo będziecie już w swoim mieszkanku.

Co dziś na obiad?? Ja chyba zrobię devolaje, albo pulpeciki z mielonego mięsa z fileta zobaczę.

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 kwie 2012, 11:27

hej

co do tej kukurydzy to się nie trawi
nawet dorosły nie strawi tak dla informacji :ico_oczko:
więc jak chce jeśc to dajcie,troszkę tam pogryzie ale i tak w kupce będzie
możecie same na sobie sprawdzić :-D

patrycja_g to się teraz nabiegasz po urzędach :ico_sorki:

Koroneczka u nas pomidorowa i rosołek na życzenie męża i Hani :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

12 kwie 2012, 12:01

aniawlkp86, :ico_haha_01: dzieki za informacje, raczej nie sprawdze bo bym musiala najpierw jakies sitko sobie podlozyc, ale papryke kiedys przyuwazylam tylko ze to byl przypadek :ico_haha_01:

Koroneczka, ale was kobieta wystawila, mam nadzieje ze uda wam sie wszystko zorganizowac

z mieszkaniem pozalatwiane, do tygodnia mamy dostac umowe na remont a teraz bierzemy sie za zalatwianie roczku. Trzeba zrobic zakupy ale tylko deserowe bo wszystko przygotowuje knajpka no i ubrac tez sie w cos trzeba

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości