Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 paź 2007, 10:55

NO I MI POST SKASOWAł CHOLERCIA
ANILEW77 własnie tez ci napisałam jak skasowac te posty ale mi post nie wszedł wiec juz drugi raz sie nie bede rozwodzic hi hi hi bo widze ze problem rozwiązany ;)
DOROTA.M. no a ja własnie sie zastanawiałam jak wczoraj ci sie zakupy udały a ty jdnak dzis jedziesz dopiero hahahahaha. Napisz czy kupilas kombinezonik i butki pozniej.
A ja tez mam na mysli jakies nowe butki,mam coprawda chyba z 3 pary kozakow na szpilce, na klinie i płaskie ale to modele sprzed 3 lat wiec rozumiesz cos nowego by sie przydało hahahahaha, juz sie łasze do meza jak kotka ;)
A podobaja mi sie takie proste ofiverki coprawde to moda ze zeszłego roku ale co tam do smigania z wozkiem takie płaskie fajne by mi styknęły hi hi, wkleję linki z takimi co mi sie podobaja ale oczywiscie na miescie bym sobie upatrzyła konkretne bo przez alegro nie ma sensu tyle jest ich w Poznaniu ;)
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=252434677
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=252651427

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 paź 2007, 12:06

Dziekuje w imieniu Fillipka za zyczenia :ico_buziaczki_big:

Dorota i Tobie kochana za zyczenia dla mnie

Madzia dzieki za foto, sliczna jest Twoja corunia

dla Magdalenki wszystkiego najlepszego :ico_tort:

Karola fajne kozaczki, masz racje niema co za modą wyglądac , najwazniejsze zeby byla wygoda

Dobrze zmykam do pracy, bo do kosciola na 17.30, a tyle roboty :ico_olaboga:

wieczorkiem moze zajrze

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

17 paź 2007, 12:43

Witajcie , piszę szybko bo mam dziś załamkę na całego..

Magdzinka - ja Ci odpisałam zaraz maila z hasłem i wyjaśniłam ze na mojej poczcie linki się nie otwierają ;-( chyba ze ni9e dostałaś?

dziękuję ogólnie za życzonka dla Juleńki..

karolas- to takie buty już nie są modne :ico_szoking: kurde ostatnio kupiłam sobie podobne z Lasockiego za 300zł :ico_placzek: stara nonono ze mnie nie znająca się na modzie..

A teraz napiszę co mnie trapi- otóż moje słoneczko dziś nie przespało prawie nocy . Wzięłam ją do siebie do łozka bo cały czas się przebudzała . Wczoraj wieczorem było Ok, nic nie wskazywało na jakąś chorobę . Była bardzo pogodna i o 20stej usnęła. Ok 1wszej przebudziła się i koniec spania ..
Na szczescie nie jest nauczona noszenia na rękach , wzięłam ją do siebie i kręciła się z boku na bok.
Podejrzewam że boli ją gardełko- kaszle dość często .
Z noska leci jej ciurkiem.
Jest strasznie marudna.

Mierzyłam gorączkę 37,4
Podałam Panadol dla dzieci .
Dzwonił mąż do lekarki ale dziś ma wolne..
Chyba pojedziemy do szpitala .
Co radzicie?


Jutro idę do Konsulatu zapisać się na wybory. Na kogo głosujecie? bo ja już mam pomieszanie z poplątaniem w głowie..Na pewno odpada PiS.Ale czy jest jeszcze ktoś komu można zaufać?! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

17 paź 2007, 13:06

Cześć!
Po pierwsze życzenia dla małych Jubilatków, wszystkiego naj,naj,najlepsiejszego;) :ico_prezent:
Po drugie, co z Małgosią???
Karolas, właśnie mi też bardzo podobają się takie kozaczki, ale ja chyba wybiororęcoś na szpilce (bo nie mom;)), a że więcej jestem wożona jak biegam piechtą, więc sobie taowe sprawię. Ale te są świetne!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 paź 2007, 13:10

Olala witaj i śpieszę Cię wpisać na listę lutówek
MamaJulci serdeczne życzenia dla Julci!!! I wklej kobieto jakieś zdjęcia albo suwaczek please!!!

Fotelik - ja jako mama dwójkidzieci też mam fotelik przechodni - Zuzia jeździ na podkładce choć wży jakieś 17 kg tylko jest wysoka - 112 cm. A Ninusia od początku w takim do 18 kg. Tylko martwię się bo ten fotelik dostałam od koleżanki która włąśnie urodziła po jej 8 letniej córce i pewnie będzie chciała odebrać jak jej mała dorośnie - ale co tam wtedy się będę martwić

Eve - gratulujemy ząbka! A u nas wciąż nic.

Serdeczne życzenia dla Filipka I Magdusi!!!

karolas fajne butki ale ja szukam na obcasach bo płaskie już mam a nic eleganckiego

kminek biedulko...

mamaJulci na temat polityki to ja się nie wypowiadam...A co do lekarza to idz dla pewności zawsze to lepiej niż zaniedbać...

Może wysłać smsa do Małgosi???Martwię się o nią

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

17 paź 2007, 13:12

mamaJulci, no moja Ala tez od kilku dni "przychodzi" nocą do mnie do łóżka. Też kaszle, smarka... gardełko też ją chyba boli, bo mniej je. Ale temp. nie miała i nie ma. Bawi się, jest radosna. Takze gdyby nie te objawy to wogóle nie ma choroby. A okazało się że ma zapalenie oskrzeli... I bierze leki, antybiotyk, i eurespal ... i do noska krople. Te chorobska są straszne... Może lepiej idź do jakiegoś lekarza, wiesz, to są jednak malutkie dzieci, żeby nie osiadło na płuckach...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 paź 2007, 13:50

Ja niestety znow skladam spoznione aczkolwiek szczere zyczenia
Wszystkiego Najlepszego dla Julcii i dzisiejsze dla Filipka i Madalenki :ico_tort: moc buziolkow dla waszych dzieciaczków

olalawitaj na forum

:ico_prezent:

magdzinkaja podobnie robie jak ty, lubie porządne oryginalne rzeczy zwłaszcza fotelik jest ważny, obecny fotelik to maxi cosi i jestem bardzo zadowolona i wiem ze moje dziecko jest bezpieczne bo ta firma (i nie tylko ta)prowadzi jesli chodzi o wyniki w testach bezpieczenstwa. Tez kupilismy uzywany i w łodzi takze moglismy go obejrzec wiec bez obaw a poza tym mysle ze fotelik ktory uległby powaznemu wypadkowi i nie moglby juz zapewnic bezpieczenstwa dziecku, to musialyby byc ewidentne slady jak pękniecia,złamania a jesli jest cały to myśle ze nie ma sie co martwic.

Życze duzo zdrówka dla chorych dzieciaczków, my tez sie kurujemy i mam nadzieje ze zdazymy do soboty bo idziemy na rocznice slubu do szwagierki.

Dziewczynypowtórze sie poniewaz nikt nie odpowiedzial na moje pyt. czy mozna mrozic zupy razem z ryżem?
kminekwspolczuje pobudek, ja tez karmie w nocy ze 2 razy a dzis pierwszy raz dalam z kubka bo chyba juz pokarmu za malo mam. Tylko ze ja nie pracuje ale cie rozumie,tez by byla wykonczona.

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

17 paź 2007, 13:56

dziewczyny od ilu stopni liczy się u dzieci gorączkę?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 paź 2007, 14:01

A czy wszystkie dzieci juz mówia, bo moj Patryk nic :(

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

17 paź 2007, 14:31

jejku mój Kacpercio chyba nie toleruje antybiotyku:(marudny troszke sie zrobił i dziś zrobił juz 3 żadki kopki w tym 2 takie zielone...:(:(

mamaJulci, u dorosłego od 37, a u dzieci bliżej 38stopni, 37 to jeszcze stan podgorączkowy

[ Dodano: 2007-10-17, 14:32 ]
Iwona77, a co do mówienia to Kacper mówi np dadada (daj) mamamamama(mama) i jescze para takich różnych"zwrotów" :)

[ Dodano: 2007-10-17, 14:35 ]
mama Kasia, Kacper też na początku miał katar troche kasłał, ale katar juz przeszedł a pani doktor nie podobało sie cos osłuchowo z prawej strony w oskrzelkach...a Kacper patrząc na niego wcale nie wygląda na chorwgo...tez dostał antybiotyk...ale cos go chyba nie toleruje:(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość