Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 paź 2008, 21:47

Witam
Zdrówka dla Joachimka niech choróbsko znika :ico_buziaczki_big:
Kasia ten lekarz to chyba ślepy albo zgarbiony skoro tylko nogi zauważył - cała jesteś rewelacja bezdyskusyjnie :-)
Riterko zaraz ide obejrzeć foteczki mam nadzieje że już mam na meilu :-)
Felicity dla OLEŃKI sto lat... sto lat... :ico_tort:
Zmykam bo juz padam na twarz dopiero pozegnałam klientke siedziałam trzy godziny przy pazurkach :ico_noniewiem: :ico_spanko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 paź 2008, 09:00

Witam riterko marzryb@onet.eu Tak bardzo prosze o foteczki bo musze zpłanować wakacje już na maja, i się zastanawiamy czy własnie nie do Turcji. Znajomi tez byli w tym roku i mówia że rewelka ale oni z innej strony wiesz nie maja dzieci to tylko były imprezki :-D Ja właśnie się wybieram na zakupy bo musze kolezance jakiś prezent kupić, dziś mamy babska impreze bo faceci jada na mecz :-) A co do pytania jak tu długo będziemy siedziały to moja mati ma 26 urodzinki czy ktoś jeszcze ma po nas???????? :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 paź 2008, 11:18

Witam :-)
To co jednak bedziemy się przenosiły :?: :?: :?:
U nas dziś slonecznie i przyjemnie :-) więc napewno jakiś spacerek uskutecznimy a może na działke wyskoczymy. Zaraz jade na budowe bo umówiliśmy się z kierownikiem budowy a juz 15 mamy odbiór - już niemoge się doczekac :ico_haha_02: już praktycznie dom gotowy do oddania :-) zmykam później się odezwe - a narazie pa i miłego dnia życze :-) mam nadzieje ze u was też pogoda dopisuje

[ Dodano: 2008-10-11, 11:28 ]
Riterko - dziękuje za fotoski :-) zdjęcia rewelacja te widoki aż mi sie cieplusio zrobiło 8-) Jaś śliczny chłopczyk, z Ciebie piękna turczynka z tym kwiatem we włosach :ico_brawa_01: wogóle widac że fajna z was rodzinka. Napewno odpoczeliście i wyjazd był udany.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 paź 2008, 11:59

Dziewczynki Kasiulka w szpitalu, zaczęła plamić i poszło jej rozwarcie, od kilkunastu godzin leży pod kroplówką. Rozmawiałam z naszą Kasiunią trzyma się dobrze, już się trochę uspokoiła, jeszcze ma 2 tygodnie trzymać kolana razem a później już wypuści Wiktorka :ico_oczko:
edulita, dziękuję bardzo :-D
mazia***, posłałam już fotki

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

11 paź 2008, 14:48

O rany! Ale wieści :ico_noniewiem: kasiulka, nie daj się jeszcze. :ico_buziaczki_big:
riterko, zdjęcia super. A Jasiu widać przestał być niejadkiem :ico_brawa_01:
edulitko, to czeka was wyzwanie. A wiesz, że tak często bywa: nowe mieszkanko (dom), nowe dzieciątko :ico_oczko: :ico_oczko: Czego ci bardzo życzę.
riterko, a ty nie zabierasz się za powiększenie rodzinki??
Znikam. W Wielkopolsce też cudnie :-D :-D, aż żyć się chce. A wieczorkiem wybywam z kumpelką :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 paź 2008, 15:55

Hejka

Kasiulka nie daj się Wiktorkowi :ico_nienie: ,trzymam kciuki,żebyś zwycięsko wyszła ze zmagań z synkiem :ico_oczko:

Riterciu cudne zdjęcia,aż się zaczyna marzyć o takich fajnych wakacjach oglądając fotki :-)

Anetko a jak Joachimek dziś -lepiej,mam nadzieję,wielki buziak na zdrówko dla niego :-)

ja jestem ciekawa,czy miałby się kto przenosić na inny wątek,skoro na s z dnia na dzień coraz mniej :ico_olaboga:

uciekam na razie ,bo moja hałaśliwa alergia wróciła i mi Bartka zaraz obudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 paź 2008, 22:10

dzięki dziołchy za miłe słówka
Iwcia weź tą alergię czymś zaklej tak na dłużej :ico_oczko:
Chloe ja tam przepuszczam koleżanki przodem,po Jaśku to ja chwilowo odpadam, dzisiaj nie spał w dzień i zrobił mi jazdę na maxa. Ma okres buntu wszystko jest na NIE rzuca rzeczami, krzyczy normanie czasem patrzę i nie wierzę, że tak małe dziecko może robić taki raban wokół siebie. dobra wyżaliłam się troszkę :ico_noniewiem:
kolorowych snów babeczki

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 paź 2008, 22:29

Zaglądam wieczorem a tu taka smutn wiadomosc :-? ale ja wierze że Kasiula da rade to dzielna i silna dziewczyna -- bużka Kasiula :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel: będzie dobrze.

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

11 paź 2008, 22:30

riterko, no co ty, Jasiu jest "grzeczny", na takiego wygląda :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Maciej też nieraz jest nieznośny, ale myślę że to jeszcze nie czas buntu. Spotkanie z koleżanką b. udane. Potrzebuję takiej odskoczni...
Dobrej nocy :-) :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 paź 2008, 23:38

Marta już se w Pradze baluje :ico_oczko: fajnie

U nas już po chorobie.Po wczorajszych 12 kupach dziś 1 i zero gorączki.

Chloe fajnie,że było fajnie.Czasem trzeba się jak to mówią "odhamić" i odpocząć

Dlaczego chcecie uciekać ze stałego klubu październik 2006? i gdzie? a ktoś nas stąd wygania?znudził się wątek? sorki za tyle pytań,ale tak mnie zastanawia to uciekanie stąd. :-/

tyle na dziś.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość