Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 wrz 2008, 07:53

No to jako pierwsza dzisiejszego poranka stawiam kawkę i herbatkę :ico_kawa:

Fintifluszka ja tez myslę że wózeczek niczego sobie. A taką gąbkę (znaczy to czym jest rączka obłożona) to można dokupić. Mój P.kupił kiedys cos takiego żebym dzrwi od samochodu nie obijała o regały w garażu :-D
A jeśli mowa o samochodzie to dzis ide do Straży Miejskiej, zapłacić za najdroższe w moim życiu zdjęcie :ico_haha_01: Fotoradar mnie uchwycił i wczoraj przyszło zawiadomienie i wezwanie :ico_zly: Uuuu jak sobie pomyslę że gnojkom mam tyle kasy zostawić to aż mnie skręca :ico_zly:

Pinko a mogłabys powiedzieć co to za gra? Ja tez idę 18.10 na wieczór panienski do koleżanki i zupełnie nie wiem co kupić... Może jak nie na forum to na PW mi prześlij :ico_sorki: A jak reagowali na mamę z dzieckiem wchodzącą do sexshopu :ico_haha_01: ??

[ Dodano: 2008-09-26, 07:55 ]
A jednak Renia mnie wyprzedziła :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-09-26, 07:57 ]
CleoShe pisze:[ Dodano: 2008-09-25, 23:36 ]
A.. miałam jeszcze napisać.. bo Wy tak o zimie już.. Nie tak dawno podczas ostatniej zimy zbierałyśmy się tu i pisałyśmy o naszych ciążach, różnych sprawach, nawet o pogodzie - zimowej pogodzie. Teraz nadchodzi znów zima a tyle się wydarzyło w ciągu tego jednego roku, nasze szkraby już takie duże.. a nie tak dawno w brzuchach były,,, sentyment :-)


Ja tez z sentymentem wracam do tamtych czasów :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 wrz 2008, 07:59

Renia0601 pisze:Wstawać śpiochy!!

My juz nie spimy :-D

[ Dodano: 2008-09-26, 08:08 ]
Karmiłam Norberta więc się nie rozpisywałam :ico_oczko:

Renia0601 pisze:a próbuję oduczyć pieluchy a nauczyć z misiem zasypiać

Ja Norbertowi też kładłam pieluchę do spania ale tylko po to by smoczek przytykać. Ale głownie to te Aventu mu wypadały co miał na początku, potem mu kupiłam Tommee Tippee z okrągłym dydkiem a te już nie wypadały mu z buzi więc i pieluchy mu nie wsadzałam. Dlatego też nie jest przyzwyczajony do spania z czymkolwiek.. no oprócz smoka :ico_oczko:

kaska28 pisze:Pinko a mogłabys powiedzieć co to za gra?

Także jestem ciekawa :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-26, 08:10 ]
NO to idę po herbatkę na razie :ico_kawa: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 wrz 2008, 08:14

A i muszę się Wam pochwalić że moja Niuśka też juz po schodach wchodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 wrz 2008, 08:16

I ja tez nie spie choc moja niunia dopiero teraz wstawa i tata wola

u nas dzisiaj znowu taka ulewa ze rzeka plynie chcialam isc na targ ale chyba sie nie rozloza bo tam gdzie jest teraz rzeka zawsze jest targ

dobra ide po tego mojego szkraba i na kawke

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

26 wrz 2008, 08:53

Czesc dziewczyny!!!
Ale nastukalyscie... :ico_olaboga: , ja tylko na chwilke pochwalic sie ze Dawidek od srody bije brawo :ico_haha_02:

Sliczne zdjecia wstawilyscie :ico_brawa_01:
Nie mam dzisiaj weny do pisania, uciekam sprzatac...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 wrz 2008, 09:27

Cześć.
Ja dzisiaj wyspana, przed chwilą wstałyśmy, choć nocka z przerwami była. Popijam właśnie :ico_kawa:
CleoShe pisze:A kawałek szarlotki zostawiłam Ci na jutro do kawki :582:

A dziękuję bardzo, chętnie się poczęstuję :-D
CleoShe pisze:Pinko, ja ostatnio tez próbowalam sobie fryzure dobrac.. dla Ciebie mysle ze ta afro jest good :ico_haha_01: badz ta pierwsza na "guwernantkę"

Pomyślę nad tym :ico_oczko:
Renia0601 pisze:no faktycznie ten rok był bardzo intensywny, aż się łezka w oku kręci mysląc jak to było rok temu, brzuch taki że ciężko sznurówki było zawiązać :ico_haha_02:

Ano i ręce miałam ciągle ścierpnięte, nie mogłam nic zrobić.... to było tak nie dawno...
kaska28 pisze:Fotoradar mnie uchwycił i wczoraj przyszło zawiadomienie i wezwanie :ico_zly:

Aj zaboli ten mandat....
kaska28 pisze:Pinko a mogłabys powiedzieć co to za gra? Ja tez idę 18.10 na wieczór panienski do koleżanki i zupełnie nie wiem co kupić... Może jak nie na forum to na PW mi prześlij :ico_sorki: A jak reagowali na mamę z dzieckiem wchodzącą do sexshopu :ico_haha_01: ??

CleoShe pisze:Także jestem ciekawa :ico_wstydzioch:

Gry masz tutaj, są dwie, ja kupiłam rozkosz, bo taka była w sklepie, ale przez allegro kupiłam też tą drugą. http://www.rozkosz.pl/
Co do sklepów... heheheh, jak tylko wchodziłam, to mi pomagali drzwi otworzyć i uśmiechali się do mnie... heheheh
CleoShe pisze:Dlatego też nie jest przyzwyczajony do spania z czymkolwiek.. no oprócz smoka :ico_oczko:

Ula też zasypia bez żadnej maskotki i pieluchy, jedynie ze smokiem, ale jak dobrze zaśnie to smok jej wypada i śpi bez.
A i muszę się Wam pochwalić że moja Niuśka też juz po schodach wchodzi :ico_olaboga:

No to :ico_brawa_01: tylko teraz to bedziesz musiała mieć oczy wokół głowy.
misia85 pisze:Dawidek od srody bije brawo :ico_haha_02:

:ico_brawa_01: za brawa :-)

A u nas dla odmiany dzisiaj od rana piękne słońce, niebo bez chmur, ach jak się cieszę, aż się żyć chce.... zaraz idę odwiedzić ciocię i kuzyna z Londynu, bo wraca w niedzielę, a potem jak Jarek z pracy wróci, znów pokarmić kaczki pójdziemy...
A więc miłego dzionka kobitki....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 wrz 2008, 09:28

Witam,

Jakie spiochy.... niektorzy to juz w pracy od switu... :ico_oczko:

U nas nocka spokojna! Do 6.30 spanko!

Justyna, calkiem fajny wozek!! Nie ma sie nad czym zastanawiac!

Misia, brawa za brawa.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasiu, czyżbyś zaparkowała w niedozwolonym miejscu?? Ile taka przyjemnosc kosztuje??

ja tez musze "coś" zrobic z pielucha przy zasypianiu...., ale na pewno nie dam mu juz smoczka, jak do tej pory obylismy sie bez tego "gadżetu"... :ico_oczko:

Dzisiaj idziemy na kontrole, ciekawe ile wazy moj maluszek... :ico_noniewiem:

Milego dzionka, ale piekne slonce za oknem, az sie chce zyc!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 wrz 2008, 10:04

No słońce rzeczywiście przecudne, zaraz jemy jabłuszko i uciekamy na poranny spacerek.

Pinko no te kaczki od Waszego karmienia to już pewnie takie pulpety dlatego nigdzie nie wylatują :ico_oczko:

Dla Dawidka :ico_brawa_01: za :ico_brawa_01:

Kasiu a chociaż ładnie na zdjęciu wyszaś? :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 wrz 2008, 10:19

czesc wam pogoda super ale....noga nie pozwoli na spacer zreszta zaraz fryzjerk do mnie przychodzi zmieniam swoj wyglad bo juz patrzec nie umie pa

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 wrz 2008, 10:27

I JA SIĘ WITAM NOCKA OK BRAWA DLA DAWIDKA ZA BRAWA JA WŁĄŚNIE NAGRAŁAM OSTATNIO JAK KAMIL ROBOI BRAWAO I DZIŚ WKLEJAM LINK
http://pl.youtube.com/watch?v=cl1JiBA7i7o
U NAS DZIŚ TEŻ JESZCZE SŁONKO ALE JAKIEŚ TAKIE TROSZKE PRZYTŁUMIONE ALE WCZORAJ BYŁO ŁADNIE I BYLIŚMY NA DWORKU 2H

[ Dodano: 2008-09-26, 10:35 ]
super fotki Pinko!!! rewelka :ico_brawa_01:
my dziś na nogach od 7 ale Kamil już zdążył zrobić sobie 1h drzemke bo dla niego taka godzina to zawczesna on butla i dospania spowrotem jednak dziś dała jeszcze zjeść mamie i tacie śniadanko mama posprzatała i dopiero Kamilek poszedła spać o 9 i o 10 już po spanku.
wkleje jeszcze pare foteczek z wczorajszej kąpieli[code][/code]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to dzisiejsza drzemka Obrazek

[ Dodano: 2008-09-26, 10:43 ]
he he co do mandatów a no tak czasem bywa ale na tośmieszny dowcim wam na pisze
--koleżanka spotyka koleżanke
cześc co wczoraj robiłaś
-miałam sesje zdięciową
i co zarobiłaś coś
-TAK -200zł i 5 punktów.
he he he he oczywiście nie chciałam byc złosliwa!! :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość