Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

21 gru 2013, 21:34

No Mad sporo Cię nie było.
Co będziesz piekła? Jakie ciasto? Bo ja nie mam pomysłu.

U nas bez zmian, K. nadal w szpitalu.
Przygotowań do Świąt narazie brak, Wigilię jemy w domku sami więc nie ma co się spinać.
Porządków jakiś wielkich też nie robię.
Prezenty kupione, zakupy zrobione.
Pełen luz narazie.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

21 gru 2013, 21:48

Pierniki idę piec :)
Twój K. w szpitalu ? Nie doczytałam chyba, a co mu jest ?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

21 gru 2013, 21:54

A pierniki, myślałam, że jakieś ciasto i ukradnę Ci pomysł :ico_oczko:

Eh..., długa historia. Siedzi trzeci tydzień w szpitalu a lekarze nie wiedzą co mu jest-jakiś stan zapalny i wysoka temperatura. Badają go wzdłuż i w szerz, nie mogą nic znaleźć. Temperatura po dwóch tygodniach minęła ale stan zapalny nadal jest.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

21 gru 2013, 21:56

Z ciast będę robić keks czekoladowy i sernik z brzoskwiniami :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

22 gru 2013, 16:21

mad widze ze y tez rozpoczelas staranka o druga dzidzie &&&
biniu oby wszystko dobrze sie skonczylo :ico_sorki:
zdrowka dla dzieciakow, u nas na szczescie mala jest zdrowa (odpukac) :ico_sorki:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

22 gru 2013, 21:04

Dobry wieczór!
no nareszcie coś ruszyło, już myślałam, ze wszystkie mamuśki zapomniały o naszym wątku.
100 lat dla Kubusia!!! czas leci nieubłagalnie:( dzieciaczki rosną szybko.
Biniu- to u Was dalej niewesołe świeta:( wypuszcza męza??? najgorszy to brak tej diagnozy. Może zmieńcie szpital???
U mnie też przygotowania pełną parą. Wczoraj wypucowałam dom :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: . jutro zaczynamy pieczenie. Nie będę oryginalna, też będzie sernik, makowiec, piernik, obowiązkowo blok, sezamowiec i jeszcze coś wymyślę.
Jutro ubieramy choinke, w tym roku sztuczna i taka śmieszna, mój mężuś zaszalał, Jak ubierzemy to wrzucę fotkę.
Pozdrowionka dla wszystkich!!! Udanych i sprawnie przebiegających przygotowań przedświątecznych!!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

22 gru 2013, 22:36

U nas choinka już ubrana i cieszy oko :) Zrobiło się klimatycznie, miło i fajnie :) Od jutra pewnie całe dnie w kuchni spędzę jak większość :P
Ze staraniami się wstrzymujemy, póki co mam inne zobowiązania i cel. Za rok nie będzie za późno tylko też w porządku myślę.
@ przyszła więc jestem spokojniejsza :) ale Wam dziewczyny kibicuję ogromnie :)

biniu_s, kurcze z tym stanem zapalnym to mało fajnie i niebezpiecznie :( Dużo takich jest od niewyleczonych zębów nawet ! Oby wykryli co jest przyczyną, a święta spędził już razem z Wami :*

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

23 gru 2013, 00:40

agasio Mad nie mamy innego szpitala w promieniu 40 km:( Aż mi głupio tak pisać, że lekarze nie wiedzą co K. dolega bo to niepojęte w dzisiejszych czasach. Strasznie dziwna sytuacja a najgorsza jest ta niepewność. Wszyscy dookoła podrzucają jakieś pomysły na choroby ale co, myślą, że jak się powie coś lekarzowi to oni zaraz jakieś badania wykonają w tym kierunku, nie, odpowiedź jest ciągle jedna "nie widzą wskazań". Już dawno myśleliśmy o wypisaniu się i szukaniu pomocy w innej placówce, ale wtedy zrobiło się lepiej i odpuściliśmy. Jutro zrobią badania krwi i jak będą ok to wyjdzie do domu. A po Świętach mamy już umówioną wizytę w prywatnej przychodni, weźmiemy wszystkie dokumenty i będziemy szukać rozwiązania na własną rękę.

Dzisiaj zrobiłam rybkę w zalewie pomidorowej i gulasz na jutro:)
Ciasta to chyba tylko sernik i makowiec.

U nas miesiąc odpadł w staraniach i poważnie się zastanawiam nad odłożeniem tego z powodu choroby K. ale z drugiej strony, nie chcemy dłużej czekać, Czarkowi przyda się rodzeństwo.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

23 gru 2013, 00:48

Też myślę, że małej potrzebne rodzeństwo... ale chcę też w tym wszystkim choć odrobinę dla siebie stąd taka decyzja. Wiem brzmi tajemniczo :P wyjawię co i jak może niebawem :P

biniu, chyba najlepiej szukać na własną rękę skoro w szpitalu nic zrobić nie chcą, no i teoretycznie można pomyśleć czekają na pogorszenie by mieć wskazania na badania :/ jakiś obłęd :/

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

23 gru 2013, 01:26

ale chcę też w tym wszystkim choć odrobinę dla siebie stąd taka decyzja
A ja Ci powiem, że gdybym nie pracowała i z młodym siedziała w domu to chyba byłby jedynakiem.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość