Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

14 paź 2008, 18:59

Wszystkiego naj, naj dla naszych jubilatów Hani i Huberta :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Kasiuka trzymaj się, wiem że dzielna z Ciebie babka i chociaż maiłabyś wpychać Wiktorka z powrotem to wytrzymasz te dwa tygodnie :ico_oczko:

Maritta czekamy na zdjęcia z Pragi :-D

Riterka, zdjęcia cieplusie ...aż miło popatrzeć :-)

Dzisiaj tez byłam w szoku ... wchodzę na TT a dostałam się na jakieś obcasy :ico_olaboga:

My w sobotę mamy Myszka Miki Party, podeślę jakieś fotki :-) tort zamówiony,strój gotowy... pewnie będzie niezła imprezka :ico_oczko:

Asiu heloooooooooo!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś? czyżbyś oczarowała się teściowa i wyjechała za nią do Niemiec? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 paź 2008, 20:10

Czy ja Wam już mówiłam, że Kasia wyszła ze szpitala, ale chwilowo leży :ico_oczko: jak tylko będzie mogła to zajrzy
Nella ja z niecierpliwością czekam na foty

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

14 paź 2008, 21:23

Kasiula - trzymaj sie cieplo i jeszcze w calosci,
i prosze no mi sie tu w kolejke nie wpychac :-)!!

Karolina - podaj mi adres naszego bloga, chetnie tam zajrze, ale nie pamietam niestety adresu www.

Chloe - Bart jest nadal na Nutramigenie 2, co wieczor je 210 gestej kaszki na tym mleku i co ktorys dzien rano ok 100 ml.
Oprocz tego codziennie wciskam mu Danonka, ale takiego wiekszego (pol na pol).

Ja jeszcze w dwupaku, Kubusiowi nie spieszy sie na swiat tak jak spieszylo sie Bartkowi. Siedze juz jak na szpilkach. Najlepiej bedzie jak Kubus urodzi sie w urodziny Barta :-)

Pozdrawiam wszystkie mamy i buziaki przesylka wszystkim dwulatkom.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

15 paź 2008, 08:12

Hej!!
Dziękuję za odpowiedzi w sprawie mleka :-D
karola, ja myślałam, że już po.... A Kubuś taki leniuszek :ico_haha_01:
kasiulko kochana, zajrzyj na moment do nas.
Składam zaległe życzonka urodzinowe maluszkom :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wiecie wczoraj byłam z Maciejem u alergologa (Maciej pije Nutramigen2 i ma wykluczone pozostałe mleczne produkty i jaja, cytrusy, banany..). Pani doktor obejrzała go jak należy, wypytała o wszystko, przeanalizowała IGe i powiedziała, że on nie jest alergikiem :ico_szoking: i od grudnia mam mu zacząć podawać jogurt. Ale najlepsze jest to, że za wizytę skasowała... 0 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Zatem wiadomość świetna, ale wykluczyła w jego diecie jedną rzecz... CZEKOLADĘ :ico_brawa_01: Maciej już nie zna jej smaku od pół roku i dobrze :ico_oczko:
Nic to, szykuję się do pracy.
Miłego dnia

[ Dodano: 2008-10-15, 08:12 ]
O kurcze, weszłam nie w ten profil :ico_haha_01: :ico_haha_01: Muszę pozmieniać zdjęcia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 paź 2008, 08:13

Witam
ja na chwilke bo z pracy :ico_oczko:
Joachimku buziaki z okazji urodzin
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Karola jeszcze 8 dni wow jak to szybko zleciało
no i adres bloga proszę bardzo
http://oktoberteam2006.blog.onet.pl/

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 paź 2008, 12:50

100 lat dla Joachimka :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Riterciu dzięki za wieści o naszej Kasiulce,dobrze że już w domku.Napewno wytrzymają razem do bezpiecznego czasu :-)

a gdzie to się ostatnio nawet nasze niezawodne koleżanki pogubiły :ico_placzek: ,wracajcie bo bez Was to już w ogóle pustki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 paź 2008, 16:11

Iwciu a gdzie Ty dziewczyno tak gonisz w tym avatarze hemm
ja dzisiaj zostaję w robocie nadganiać zaległości po urlopie i mi się nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 paź 2008, 18:01

pędzę przed siebie,nie za bardzo umiem wstawić coś innego i tak lecę do przodu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 paź 2008, 19:49

Hej
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :sylwester: :gitara: :509: sto lat Joachimku :ico_brawa_01: rośnij duzy i usmiechnięty :-) niech mama ma z Ciebie pociechę
Fajnie że Kasiula juz w domku :-)
Wpadam na momemncik wiecie co pisałyście ostatnio o mleku Niki je tak 200ml rano i 200 na wieczór przed snem a w ciągu dnia jogurt naturalny i bardzo dużo żółtego sera co chwila ciągnie do lodówki i woła - her chcem :ico_haha_01: za to ostatnio nie chce ziemniaków :566:
chloee, - super wiadomość w końcu Maciuś będzie mógł więcej podjeść :-) co do czekolady to ona i tak dziecią niepotrzebna - jeszcze zdąży się najeść czekoladki :-)
Karola - a co chcesz chłopakom razem wyprawiac urodzinki :ico_oczko: :-) może uda się maluszkowi wstrzelic w dzień urodzin brata ale był by prezent :ico_dziecko:
Pochwale się wam kupiłam Niki chomika i o dziwo wyrabia on w niej cierpliwość :-D jak jej mówie że teraz śpi to tylko idzie po cichu zajrzeć :ico_szoking: i pyta mama ja cacau - jak jej pozwole to otwiera klatke i go jednym paluszkiem głaska :-) a jak bierze go na rączki to obchodzi się z nim jak z jajkiem :ico_szoking: normalnie nie poznaje swojej łobuzicy :-D chyba zwierzątka łagodzą obyczaje choć patrzenie na rybki jej nie uspokaja :ico_oczko: :-D

Nic zmykam kolacyjke szykowac a po kolacji kąpać Niki i spać bo strasznie zmęczona jestem cały dzień dziś ze szmata latam i już padam na twarz :ico_spanko: pa

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 paź 2008, 21:57

Joachimku - :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: - ciocia wiesz, że życzy Ci wszystkiego naj naj naj :-)

Kasiulko - Tobie tyż dużo wytrzymałości :-)

Dziewczynki - w Pradze było super, imprezowo - nie romantycznie jak oczekiwałam :-) zdjęcia jeszcze w aparacie :ico_wstydzioch: zrzucę to i z urodzin podeślę i pokoiku i z Pragi i w ogóle muszę znaleźć głowę swoją :ico_olaboga:

zaległe życzenia dzieciaczkom naszym kochanym też składam :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość