Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 kwie 2012, 13:24

mi wtey wlasnie nie pasuje, bo sdiostra ma slub 5 maja a pojedziemy tam pewnie wczesniej
No to może być ostatni weekend kwietnia, mi obojętnie, dostosuje się :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 kwie 2012, 14:32

witam

mnie wczoraj większość dnia bolała głowa,myślałam,że nie wyrobię,a tabletki nie pomagały :ico_olaboga: dzisiaj na szczęście jest ok
Milenie widać kreseczkę na dolnej lewej 2 to może już niedługo się przebije :ico_noniewiem:
pogoda faktycznie okropna,wiatr niesamowity,ale wczoraj wieczorem się uspokoiło wszystko i mąż wyszedł z małą na spacerek to do domu nie chciała wracać :-D

emilia7895 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosi za postępy

Koroneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maksia za kolejny ząbek

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 kwie 2012, 11:47

witam się :-)
kurcze ale cisza :ico_szoking:
Igorekma kolejny ząb :-D dolna 2 jest już z nami :-D więc pięknie 8 zębów już jest może będzie troszkę spokoju :ico_oczko:
Łaaa pojechała bym z wami na to spotkanko ale dla mnie to tyle kilometrów że hoho :ico_zly: może w wakacje spotkamy się nad morzem jeśli któraś będzie tam wypoczywać :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

17 kwie 2012, 13:15

hej

u nas juz peklo picolo. Impreza udana tylko w kosciele nic nie bylo w stanie uspokoic Filipa, a wszystko przez R bo jak Filip mial drzemke przedpoludniowa to ten przez przypadek go obudzil no i pozniej Filip nie wiedzial sam czego chce. Ale jak poszlismy na sale to ganial za dziecmi szczesliwy i niezmordowany, oczy mu sie zamykaly na stojaco ale nie popuscil. I zasnal dopiero po 22.
A wczoraj jeszcze przez caly dzien ktos przychodzil, ja jestem wykonczona ale z drugiej strony fajnie bo sie tych wszystkich resztek pozbywam w sumie jeszcze zostaly tylko wedliny, sledzie i surowki obiadowe.

:ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczkow za postepy i za zabki

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 kwie 2012, 15:58

hej

wow jaki tu zastój teraz :ico_olaboga:
może w wakacje spotkamy się nad morzem jeśli któraś będzie tam wypoczywać :-)
ja to pewnie nad morze to tylko na jakąś niedzielkę się wybiorę znając życie :ico_noniewiem:
ale próbuję się z mamą Izuni jakoś spotkac jak wybierze się do Koszalina :-D
Igorekma kolejny ząb :-D dolna 2 jest już z nami :-D więc pięknie 8 zębów już jest
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja_g, czekamy teraz na fotki z urodzinek :-D super,że impreza się udała :ico_brawa_01:


u nas faktycznie na dole 2 idą bo mała dzisiaj dała w dzień popalić
teraz zalicza 3 drzemkę już :ico_noniewiem: oby dłuższa niż poprzednie :ico_sorki:
Hania poszła z Zosią bo przyjechała po nią i siedzą na placu zabaw z ciocią
pogoda byłaby super gdyby nie ten wiatr

mówicie,że ciepło nadchodzi??oby na 28 była pogoda :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 kwie 2012, 20:33

Hejka!

Piękna dziś pogoda, tylko chłodno, ale na szczęście coraz lepiej ma być :ico_brawa_01:
oby na 28 była pogoda :-D
Oby oby :-) A ja sobię zamawiam pogodę na 3 i maja bo ja robię roczek na 2 tury, w pierwszy dzień dziadkowie i chrzestni i najbliższa rodzinka, w dzień drugi całe moje kuzynostwo i grill :-) W 2 dzień bez alkoholu nie przejdzie :ico_oczko:

Patrycja, dobrze, że imprezka udana. My mszę za roczne dzieci mamy zawsze w ostatnią niedzielę, czyli pod koniec maja więc w dzień imprezki mszy nie będzie. Czekamy na zdjęcia.

A tak w ogóle to ta cisza mi się tu wcale nie podoba :ico_nienie: Gdzie MamaIzuni i Markotka???

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 kwie 2012, 23:13

Ania Jeśli zdążymy do wakacji się jakoś urządzić to miło by było jak byś zaleciała do nas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 kwie 2012, 13:22

witam

u nas cieplutko dzisiaj i mała po 1 drzemce już i chyba na spacer zaraz wyjdę z dziewczynkami bo już po obiadku są

pranie i pościele wywiesiłam na dwór niech się wietrzą :ico_brawa_01:

na obiadek dzisiaj barszcz biały zrobiłam bo tak jakoś mi się zachciało zupki

wczoraj w końcu odebrałam telefon z naprawy bo mi głośnik wysiadł i straciłam numery które miałam w telefonie zapisane a nie na karcie :ico_placzek: głupia zapomniałam sobie numery na kartę skopiować :ico_placzek:

tak więc jak możecie to napiszcie mi swoje numery na pw tak na przyszłość :ico_sorki:

mam w sumie tylko numer markotki i Murchinson :ico_sorki:
Gdzie MamaIzuni i Markotka??
mamaIzuni to ma mało czasu bo Ada zaczęła dreptać i wszędzie jej pełno :-D za tydzień jadą do szpitala do Gdańska o ile dobrze pamietam z tym naczyniakiem Ady :ico_sorki:
poza tym u nich wszystko ok :-) Ada ma już ponad 10 kg i u góry wszystkie ząbki do 4 a na dole chyba do 3 jak dobrze zapamiętałam :ico_sorki:
a co u markotki to nie wiem,pewnie zajęta bardzo :ico_sorki:
Ania Jeśli zdążymy do wakacji się jakoś urządzić to miło by było jak byś zaleciała do nas :ico_oczko:
z chęcią :-D
a dokładnie to gdzie?

[ Dodano: 18-04-2012, 13:24 ]
aaaaa
i Miluś coraz częściej sama stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: staje np koło ściany patrzy na mnie i puszcza się i czeka na brawa :-D :-D może już niedługo coś drepnie jak jej tak dobrze idzie :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 kwie 2012, 09:27

witam w sloneczny czwartek

:ico_brawa_01: za postepy dla dzieciaczkow

co robicie dzis na obiad?

dzis wybieram sie do lekarza z wynikami, bo mialam robione tsh, mam w dolnej granicy normy
Patrycja Ty tez tak mialas, dobrze pamietam?

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 kwie 2012, 10:23

Hejka!

U nas też słonecznie, wyspani jesteśmy, Maksio pospal do 9 :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Zaraz się ubierzemy i pójdziemy na spacer, bo szkoda siedzieć w domu jak taka cudowna pogoda :-)

U mnie na obiad dziś wątróbka z cebulką ziemniaczki i zasmażana kapustka kiszona :-)

Miłego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość