Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 maja 2008, 15:05

Witajcie :ico_haha_02:
Szczako i Felicity ogromne gratulacje z okazji narodzin Waszych Maluszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
U nas zimno,wietrznie i deszczowo,w piatek zjadłam loda i efekt tego niestety nie ciekawy,mam temperaturę i boli mnie gardło :ico_chory: :ico_placzek: Mąż mi kupił w aptece maseczki i tak ubrana zajmuje się małą.Mam tylko nadzieję,że się nie zarazi.
Pozdrawiam Was cieplutko i może uda mi się zajrzeć później.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 maja 2008, 15:20

K@tk@ pisze:Emilciu ucałuj ode mnie babe_boom :ico_buziaczki_big:
patrze i widze, ze Ty jeszcze 2w1 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
-ucałuje jak i czekam na te 2 kreseczki,już zostało ci kochana 3 dni i kto wie,mam nadzieje,ze bedziesz uradowana wynikiem testu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ewelina83 pisze:Emilko to jak wrocisz to zaraz tu melduj jak tam po wizycie!
=wizyta totalnie wrecz smiechu warta-poltorej godziny siedzenia na poczekalni ,badala mnie mloda lekarka,cos w moim wieku moze i mlodsza, popatrzyla na karte i mowi,to 38 tydz tak a ja no nie do konca,bo jutro mam 39,a ona do mnie to za tydz wizyta,sprawdzila mnie najpierw jakas praktykantka tzn ulozenienie Natana a pozniej poprawila ja ona,glowka w dole,wody ok,mocz ok,cisnienie tez,nic wiecej nie wiem,oprocz tego jeszcze,ze tutaj na tej wyspie nie robia lewatyw
teraz pozostalo mi czekac i obserwowac,ale jak same widzicie to sie dluzyc moze bez konca a to czekanie wrecz wkurza doslownie jak i co poniektorzy czlonkowie rodziny zadajac setki pytan jak sie czujesz czy nie rodzisz itd :ico_zly:

Ewelina83 pisze:a nasza biedna babe_boom nadal sie meczy bidulka miejmy nadzieje ze to juz nie dlugo!
-tez mam taka nadzieje,oby juz sie przestala tak meczyc i oczekiwac i to w szpitalu w rozlace z Majunia i reszta rodziny :ico_sorki:

Ewelina83 pisze:Emilko zauwazylas ze ostatnio to juz tylko my dwie i malgorzatka sie meldujemy :ico_haha_01: ale z nas niedobitki
-no widze,ze jest nas malo i tak juz bedzie ,a ja jakos tak czuje,ze w ogole na ostatki bede i bede pisac sama do siebie :ico_haha_01:

Ewelina83 pisze:Zycze wam milego dnia na dzis :ico_haha_01:
Ja wpadne pozniej!
-wzajemnie i do pozniej wiec :ico_oczko:

MONIKAB fr pisze:dzis wieczorem mecz w pilce noznej- wiec jak dzieci powola mam wieczor dla siebie na tt :-)
mam nadzieje ze bedziecie :ico_sorki:
-ja sie postaram byc,wiec do pozniej do poklikania Moniczko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

21 maja 2008, 17:40

emalia30 pisze:teraz pozostalo mi czekac i obserwowac,ale jak same widzicie to sie dluzyc moze bez konca a to czekanie wrecz wkurza doslownie jak i co poniektorzy czlonkowie rodziny zadajac setki pytan jak sie czujesz czy nie rodzisz itd :ico_zly:

Oj Emilko doskonale Cie rozumiem u nas tez w sumie nigdy nic konkretnego nie mowila gin z reszta teraz tez sama widzisz niby mowila mi o rozwarciu na opuszek i takie mam juz od 3 tygodni i nic... zero nadzieji... A znajomi i rodzina juz tez mne troche denerwuja wlasnie przez te pytania :ico_olaboga: moze jak mama pyta to jeszcze ujdzie ale jak zaczynaja sie mnie pytac osoby co przez cala ciaze sie do mnie nie odzywaly to mnie krew zalewa :ico_olaboga: dopiero teraz sie interesuja :ico_nienie:

a co do tej lewatywy to u nas tez nie robia tylko na zadanie i golenia tez nie ma :-)

A ja przed chwila tak w ogole wstalam bo brzuch mnie boli, no ale jak zawsze pewnie nic to nie znaczy :ico_noniewiem: a juz bym tak chciala!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 maja 2008, 18:16

:-D i nadal nic ... ja po egzainie z rehabiloitacji więc kiejny dpoero za tydzień we wtorek więc dziś będe prosiła dziecko moje kochane do wyjścia na świat .. ciekawe czy się zgodzi ..a może się lekko poforsowac..>>>>?

emalia30 pisze:Ewelina83 napisał/a:
Emilko zauwazylas ze ostatnio to juz tylko my dwie i malgorzatka sie meldujemy :ico_haha_01: ale z nas niedobitki
-no widze,ze jest nas malo i tak juz bedzie ,a ja jakos tak czuje,ze w ogole na ostatki bede i bede pisac sama do siebie :ico_haha_01:


Takie boroczki z nas :-D ale spoko damy rade!!!

[ Dodano: 2008-05-21, 18:17 ]
Ewelina83 pisze:ale jak zawsze pewnie nic to nie znaczy :ico_noniewiem: a juz bym tak chciala!


Skąd to znam ..to jest takie flustrujące... :ico_zly:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 maja 2008, 18:22

jak juz wiecie a moze jeszcze nie to babe_boom urodzila po 15 synka Michasia-jest w radosnych ogloszeniach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i zostalysmy my-ja ty Ewelka,Malgorzatka i szpilka-niedobitki

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 maja 2008, 18:28

emalia30 pisze:czekam na te 2 kreseczki,już zostało ci kochana 3 dni i kto wie,mam nadzieje,ze bedziesz uradowana wynikiem testu

juz powoli świruje, bo raz jestem pewna, ze własnie za chwilke dostane @, w innej chwili doszukuje sie symptomów :ico_ciezarowka: zwariowac mozna :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 maja 2008, 18:37

juz powoli świruje, bo raz jestem pewna, ze własnie za chwilke dostane @, w innej chwili doszukuje sie symptomów :ico_ciezarowka: zwariowac mozna :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
-kurcze wierze ci,ale staraj sie nie myslec tak bardzo o tym,im bardziej wrzucisz sobie na luz tym szybciej te 2 kreseczki pojawia sie-znam to doswiadczenia-no i modl sie-czekam na wiesci za 3 dni :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 maja 2008, 18:46

emalia30 pisze:-kurcze wierze ci,ale staraj sie nie myslec tak bardzo o tym,im bardziej wrzucisz sobie na luz tym szybciej te 2 kreseczki pojawia sie-znam to doswiadczenia-no i modl sie-czekam na wiesci za 3 dni :-D


ja to wszystko kochana MEilko wiem, ale w praktyce gorzej mi idzie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Powtarzam sobie: bedzie co ma byc, ja na to, co los madla mnie w darze - wpływu nie mam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 maja 2008, 18:49

K@tk@ pisze:w praktyce gorzej mi idzie
-nie tylko tobie,ale teraz to juz tylko pozytywne nastawienie do zycia zrobi swoje jak i myslenie :ico_brawa_01:
ja wierze,ze juz niebawem bedziesz nam wklejac zdjecia z USG malego dzidziusia w swoim M1 :ico_haha_02:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 maja 2008, 19:07

emalia30 pisze:ja wierze,ze juz niebawem bedziesz nam wklejac zdjecia z USG malego dzidziusia w swoim M1


to kwestia czasu hihi
jak sie nie uda w cyklu majowym, to bedzie cykl czerwcowy, potem lipcowy i sierpniowy :ico_haha_02: Chciałabym zaciazyc do konca wakacji :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość