Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 paź 2008, 23:45

dzięki za życzonka.Miałam małe problemy z logowaniem,ale już jestem.
Dziś padam na buzię po urodzinach.do jutra

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 paź 2008, 11:01

Hej dziewczynki :-) wpadam na momencik bo mam dzis kupe spraw do załatwienia i ogólne urwanie głowy :ico_olaboga: u nas dziś pięknie i słonecznie ale z tego co widze to u was chyba tez bo puściutko na naszym wątku :-) Anetko - czekam na zdjęcia z urodzinek Joachimka
Spadam sprzątać a później na zakupy mam nadzieje że ktoś tu jescze dziś zajrzy :ico_noniewiem: do później pa

[ Dodano: 2008-10-16, 11:02 ]
O widze że odliczcie juz czas do trzecich urodzinek :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 paź 2008, 11:46

Witam

Wszystkim dwulatkom składam zaległe życzenia, przepraszam, ze tak późno ale ściskam Was mocno i przesyłam buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Obrazek

My w niedziele robimy urodzinki nic wielkiego chrzestni i babcie z dziadkiem.

Dziękuję za życzenia

Chloe- coś o mleko pytałaś chyba, Kornel je rano i wieczorem po 330 mleka z kaszką i to jego ulubiony posiłek bo kanapki z wędlina nie ruszy , jedynie parówkę i jajko no i obiad , serki, danonki i to całe jego menu, jeszcze teraz cztery piatki mu wyłażą więc apetytu nie ma, cieszę się, że Maciuś zdrowy i alergia wykluczona, A Ty też miałaś swoje święto Pani nauczycielko, wszystkiego dobrego i sukcesów w pracy;

Elu- odezwij się bo się martwie,

Nell- jak bal się udał?

Kociczka nawet zajrzała szkoda, że tak rzadko

Riterko- super zdjecia cieszę się, ze wczasy sie udały, mówisz , ze podróby można nabyć w Turcji mężuś mój w przyszłą środę leci w delegacje moze coś mi upoluje :-D

A teraz zmykam bo mały lula a ja nic nie zrobiłam

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 paź 2008, 12:49

Hej!
Sto lat!! dla naszych dwulatków. Na pewno dla Joachimka, Bartusia karoli (odezwij się), Hani, Jasia :ico_buziaczki_big: Kogo pominęłam??
Dzięki mery za pamięć. Pochwalę się, z okazji Dnia Nauczyciela dostałam nagrodę dyrektora za ostatni rok pracy :-D Co prawda 500 zł to nie fortuna, ale dla mnie to spora sumka :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Wybaczyli mi :ico_oczko: pewnie L4 przed ciążą i po macierzyńskim :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

16 paź 2008, 13:07

Hej

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ dla Huberta, Joachimka i dzisiejszego 2-latka Jasia Riterkowego :ico_tort:

Dziękuję dziewczynki za troskę. Od poniedziałku jestem w domu ale po trzech dobach leżenia dopiero dziś czuję, że siły do chodzenia wracają. Dobrze, że wczoraj mama była i z Konradkiem na chwilę wyszła na spacer. Najbardziej to mi jego szkoda, że matka taka słaba i nie ma sił na wygłupy ale wkrótce sobie odbijemy :ico_oczko:
Od piątku mam już rozwarcie po 1,5cm wewnętrzne i zewnętrzne, do nastepnej soboty czyli do pełnych 36 tc nic mam nie robić a teraz w sobotę mamy wesele w rodzinie :ico_olaboga: No cóż, będę siedziała i jadła, od przejedzenia chyba nie urodzę :-D

KAROLA nie zamierzam się wciskać przed Ciebie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Ja czekam na swój termin :-D Trzymam kciuki za Was :-)

MARITTA mam nadzieję, że ta Twoja śliczna głowa nie została w Pradze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

EDULITA ja też kiedyś kochałam chomiki więc się nie dziwię że Niki ma tyle cierpliwości :-D

CHLOE czyli Maciuś może jeść czekoladę??? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 paź 2008, 13:21

Ja też kochałam chomiki :ico_haha_01: Ale Maciusiowi nie kupię, bo by go pewnie zadusil z milości :-D Dziś w nocy próbował mnie zaściskać na śmierć. Przebudził się o 23.00 i nie mógł zasnąć do 1.00. Leżał z nami, co chwilę zarzucał mi rączki na szyję i całował. Taki z niego pieszczoszek :-) :-)
kasiulka, jedz, jedz, bo niedługo będziesz na diecie. Maciej nie może jeść czekolady, wywaru z mięsa, czyli np. ukochanego przez niego rosołku. A ty wypoczywaj. Na co dzień masz kogoś do pomocy??

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

16 paź 2008, 13:52

CHLOE nasz też taki pieszczoszek :-D przychodzi i mówi "mamunia ukochać", "mamunia całować nóżki" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Do pomocy to mam rano i wieczorem męża a w tygodniu raz lub dwa mamę.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 paź 2008, 15:04

i ja spiesze z życzeniami dla kolejnych dwulatków-Jasia,Bartka i Maksia-100 lat chłopaki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i dla każdego po torciku :ico_oczko:

Kasiu buziaczki dla Ciebie,trzymaj się dzielnie i dla Konrada oczywiście też :ico_buziaczki_big: .Najedz się na weselisku a następnym się wytańczysz :ico_oczko:

muszę pochwalić Bartusia,bo wreszcie przełamał się z kupką i już nie ma płaczu ,marudzenia itp..Mma nadzieję,że już tak zostanie,dopiero dwa razy zrobił całkiejm bez stresu,ale myślę,że to przełomowy moment.Ostatnio ćwiczył z misiami i chyba przekonał się ,że to nic strasznego :-D

uciekam kawkę wypić i czas się za jakąś robotkę wziąć :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 paź 2008, 18:17

:ico_brawa_01: dla Bartusia. U nas tylko siusiu na nocniczek i to bez wołania :ico_placzek:
kasiulka, a Konradek rozumie, że bywasz zmęczona i nie możesz się z nim bawić? Nie woła na rączki??
Ela, piękne zdjęcia.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 paź 2008, 20:20

Ale ze mnie gapa :ico_wstydzioch: wszystkiego najlepszego dla naszych dzisejszych jubilatów :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki: sto lat :ico_tort: samych pyszności i dużo radości :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-10-16, 20:22 ]
Kasiulka - zdążycie sobie odbić jeszcze nie jedno wesele przed wami a teraz podjedz sobie :-D i nie spieszcie się jescze czas :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość