Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

26 paź 2008, 23:57

hejka, troche późno na słodkości, ale co tam: Bianka stawia :ico_tort: za ten 8. m-ąc, o czym wcześniej pisała Emilka

Emilio, wszystkiego superaśnego dla Marcelka :-D

Wstyd się przyznać,ale dzis zwiałam z ostatniej 1,5 godz. zajęc, zrobiłam to z 3 powodów:1. miałam dosć, 2. mam @, leci ze mnie jak nie wiem skąd i boli brzuch 3. znow odzywa się uraz oka. A, no i 4 powód:stęskniłam się za maluszkiem moim
Powiedzcie, dobrze zrobiłam? Plisss, powiedzcie,ze tak...bo inaczej poczucie winy mnie dobije :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 paź 2008, 09:02

Powiedzcie, dobrze zrobiłam? Plisss, powiedzcie,ze tak...bo inaczej poczucie winy mnie dobije :ico_oczko: :-D :-D
no pewnie, ze nie powiem Ci, ze dobrze zrobilas :-) to bylo strasznie niegodziwe z Twoijej strony :-D :-D :-D ... ale ja bym zrobila tak samo!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 paź 2008, 09:22

Dona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez zwialam, bylam w szkole moze ze 2 godz, a mialam zajecia do 18 :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 paź 2008, 09:24

Powiedzcie, dobrze zrobiłam? Plisss, powiedzcie,ze tak...bo inaczej poczucie winy mnie dobije
nie ma żadnych wątpliwosci pewnie ze tak :-) :ico_brawa_01:

I tak jak myslałam Franek sie budził z płaczem i marudzeniem w nocy wiec w włóżeczku spał tylko do 23 a później juz z nami z przerwami bo sie wybudzał wiec jestem :ico_spanko: ale pije mocna :ico_kawa: i stawiam Wam tez jak macie ochote :-)
Pogoda sie u nas zepsuła pada i jest pochmurno i tak ma byc cały tydzień i we Wszystkich Swietych tez :ico_zly:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

27 paź 2008, 09:26

cześć wam dziewczyny, ciotunie kochane :-D

na weselu bylo jako tako, sama bylam bez chlopa bo sie wypial ze zbyt pozno dojedzie do nas i ze nie wypada ale ja zapomnialam torbe z rzeczami malej i musialam sie cofnac, patrze a on w domu :ico_noniewiem: mowie wskakuj w gajer a on ze musi sie ogolic, wykapac, ze nie zdazy, poklocilam sie z nim , ostro dalam mu do wiwatu, nawet bardzo ostro :ico_haha_01: ale na drugi dzien na poprawiny jechal i byl bardzo milusi i poznal kumpli z dziecinstwa z tej drugiej str rodziny i nawet kolega byl ze szkoly i chyba zalowal ze nie byl na weselu , no ale madry polak po szkodzie :ico_haha_01:
na poprawinach wypilam sobie troche winka, nie pilam alkoholu 1,5 roku zadnego i mialam troche dym i wesolo mi bylo i super sie bawilam :ico_brawa_01: , mala pila mleko z butli, tylko nie wiem kiedy moge jej dac cyca, w nocy malo pila mleka, rano wypila kaszke i teraz nie jest glodna a wracalismy do domu o 20:00 z poprawin i jeszcze jak szlam spac to mi huczalo :ico_haha_01:
jak tylko dostane fotki to wkleje :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

27 paź 2008, 10:16

lalunia, czyli ogólnie było wesolo :-D

Dziewczyny, dzis chciałam się zapisac do okulisty i termin mam na 24 listopada :ico_szoking: moje oko chyba nie wytrzyma tak długiego czasu :ico_placzek: chyba pojde prywatnie, mimo ze dość drogo :ico_placzek:

No i poraźcie,jak mam usypiac małą. W wózku w domu nie, w łóżeczku sama -nie, na rękach -absolutnie nie, w leżaczku -też nie, czasem przy butli. No wyczerpaly mi się pomysły. Wkladam ją do łóżeczka, a ona w płacz, na dodatek teraz nauczyla się łapac za szczebelki i tak klęczy przy nich, boje się,ze wypadnie

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 paź 2008, 10:19

jak tylko dostane fotki to wkleje :-D
czekamy z niecierpliwoscia :-) :ico_brawa_01:

Dona, u nas zizyta prywatna kosztuje dosc niewiele, czyli 40-50 zl.

Gorzej z dentysta...musze isc... i boje sie jak diabli... :ico_olaboga: no i 100 zl za kazdą wizyte...

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

27 paź 2008, 10:35

..musze isc... i boje sie jak diabli... no i 100 zl za kazdą wizyte...
_________________

no do dentysty to ja tez muszę się wybrac, zawsze chodzę jak jestem u rodziców - w małych miejscowosciach jest taniej
no i do tego gienia musze isc, fe, nawet nie chce mi się o tym myslec

Czy Wasze dzieciaczki tez lubią, jak je się przedrzeźnia? bo moja uwielbia, kiedy tak na zmianę sobie buczymy

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 paź 2008, 10:46

Czy Wasze dzieciaczki tez lubią, jak je się przedrzeźnia? bo moja uwielbia, kiedy tak na zmianę sobie buczymy
dokladnie, moj uwielbia :-) no i smieje sie jak wariat, jak sie straszy :-) :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 paź 2008, 11:25

alez mnie tu niebyło :-D :-D
wasze maluszki rosna jak nadrozdzach :ico_brawa_01:
moja tyż :-D
ale cycocholik z niej niesamowity,nic prócz cyca niechce :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość