Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 sie 2007, 21:41

hej dziewczyny!!!!
mój mały dzis wymiotował 2 razy ( patrz: wymiotował, nie ulewał, całą mnie orzygał i siebie i łóżko ) :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie wiem czy źle go odbiłam czy przez tą chorobę :ico_olaboga: :ico_placzek:
kurcze jak mu nie przejdzie to jade do lekarza znowu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

26 sie 2007, 22:04

hej dziewczynki :-D :-D :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
mam nadzieje ze sie na mnie nie gniewacie ze was zaniedbalam??? :ico_wstydzioch:
tu mi czas za szybko leci,oj za szybko, :ico_olaboga: tydzien tem,u z miesiecznym przyspieszeniem maz wrocil do domku,tyle spokoju było jak byłam sama :ico_oczko:
strasznie dużo do nadrabiania więc tylko poibieznie popatrze co tam u was i postaram się zaglądac juz w miarę regularnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

widzę fajne fotki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: moje pokaze jedno bo sie w nim zakochalam heheheh :ico_wstydzioch: mam nadzieje ze wybaczycie mi ta szczypte egoizmu?? :ico_wstydzioch:

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sie 2007, 02:14

hej dziewczyny
wpadlam na chwile
wkleje kilka fotek i uciekam spac bo jutro jedziemy do birmingham odwiedzil znajomych z blizniakami hihi

a dzis spacer i sesja zdjeciowa w parku a potem prosto do znajomych na grilla.. wrociloismy po 22 hihi kapiel leonka marudzenie cyc i usnal po 23 hihi
super dzionek hihi znow smiechu hihy itd

wczoraj plazowanie ... z fela znajomymi dzieciakami.. super byl hihi smiesznie na maxa

wiecej innym razem napisze hihi

buziaczki papa
jest ich naprawde wielka ilosc i nie zdarzylam nawet wszystkich wkleic na fotosik
zatem przesylam kilka pierwszych lepszych hihi reszta jutro

Obrazek
w srodku fela hihi

wizja tworcza mojej siosterki
Obrazek

Obrazek

konrad feli z moja siostra i leosiem
Obrazek

Obrazek

Obrazek
leos i sonia

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ok na dzis wystarczy

fela mam ladne zdjecia wasze i konradka...

[ Dodano: 2007-08-27, 02:46 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-27, 02:52 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-27, 02:54 ]
fittney masz racja swietna fotka hihi

julie nathanek cudny... sliczne foteczki z mamusia !!!

martusia jak twoj maluszek?? czy juz mu przeszlo???? tak mi smutno jak czytam o jego chorobskach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
przesylam ogromne buziaki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 sie 2007, 07:58

hej dziewczyny!!!!
Madziorka ale masz fajowo ze poznałas Felę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fotki super !!!! Wy to macie dryg do robienia zdjęć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fittney fotka tez mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a my juz nie śpimy :ico_brawa_01: w czwartek ide z małym do baby clinic, zobacze co mi powiedzą :ico_szoking: a w sobote moja teściowa przylatuję, a niech przyleci bo mi sie nudzi no i zobaczy w końcu swojego pierwszego wnuka, a ja postaram sie być dobrą synową :evil: hihihihihihihihiih

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 13:51

madziorka hihi, :ico_brawa_01: ale wam zazdroszcze spotkania, ja z TT jeszcze nikogo nie znam na żywo :ico_noniewiem: na pewno Fela też nam pokaże jakie jakieś foty!
super, ze udało wam sie spotkać :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Jasnie Pani po głowie chcesz? :ico_nerwusek: :ico_haha_01: ale ja nie robiłam ziemniów gotowanych, tylko takie cwiratki smażone, fakt, ze dorgie to nie jest :-D no ale w tą niedziele ja mam z kolei mięcho robić :ico_placzek: :ico_haha_01:
martuchafrost pisze:Kaska wie jak operować budżetem dlatego wybrała ziemniaki

ładnie to sie tak z koleżanki śmiać? :ico_nerwusek: :ico_haha_01:
Boziu, no i co z Franiem? czasmi dziecko wymiotuje, może go brzuszek boli? a co z kupką, robi? :ico_noniewiem:
FITTNEY, super zdjecie :ico_brawa_01: fantastycznie wyszłaś!!!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-27, 13:54 ]
Julie wiesz co cie czeka za pokazanie torsu męża? :-D Jaśnie Pani juz to przeżywała, będziemy teraz wszytskie do niego wzdychać :ico_haha_01:
Nathanek super-chłopak, a ty chyba schudłaś i to sporo...oj nieładnie :-D spodnie z Elmem bombowe, Lenka uwielbia świat elma :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 sie 2007, 15:48

hej dziewczyny
dzisiaj pierwszy dzien w pracy i przez caly dzien czytalam was. No bo co chwile przerwa na awarie tt :ico_zly: a sporo napisalyscie. Ostatni post czytalam 21 sierpnia wiec sie zebralo.

Marta strasznie mi zal Frania. Pamietam jak sie przerazilam jak Tomek wymiotowal pierwszy raz poplakalam sie ze nie moglam mu pomoc. Najgorsze to jest to ze ci lekarze nic nie robią :ico_zly:

Fela, Madziorka super zdjecia. Widze ze wypad sie udal. Fajnie ze sie poznalyscie.

Madziorka podziwiam Cie za te zakupy. Mnie Paweł tez ciagnal do tk maxa ale mi sie tam niepodobalo bo balagan. Ja lubie ladnie wyeksponowane, a teraz w ogole sie leniwa zrobilam i tylko na allegro bym kupowala.

Najwspanialsza, najpiekniejsza Kasiu nie przejmuj sie idiotką dyrektorką tylko sie ciesz ze wspolpraca nie wyszla bo takiej dyrektorki to ja bym nie chciala miec. Pewnie opieprza wszystkich jak ma taki kaprys.

Jasnie Pani widze ze i ty 100 chcesz pozyczyc nie zapomnialas o mnie i sie dopytywalas. Wiec paczki do wiezienia bede przesylala, masz to jak w banku :-D
A zdjecie Luski superowe widac modląca dziewczyna tak rece zlozyla :ico_haha_01:
Mój Tomek jak bylismy w kosciele na slubie to co wchodzil do kosciola to bil brawo. Potem kladl sie na podlodze a na koncu mnie spoliczkowal :ico_haha_01:

Felicity udanego wesela. Koniecznie po powrocie wklejaj duzo zdjec.A pracy narzeczonego gratuluje :ico_brawa_01:

Fittney super zdjecie :ico_brawa_01: a kto to ci takie zdjecie zrobil? a maz na troche przyjechal czy na stale? I wyjezdzasz do uk? I w ogole co u ciebie?

Julie brawa :ico_brawa_01: dla Nathanka za chodzenie juz stakie sprytne. A zdjecia superowe. No i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.

Sandrusia czemu zlikwidowalas juz swoje zdjecie w podpisie? A moze wkleisz nam jakies z baletu? Podziwiam cie za ten balet.

Ilonka przyłacze sie do zachwytow dziewczyn Vinee stroisz nieslychanie, najpiekniejsze ma ubranie :-D I duza jest. Tomek starszy od niej a mierzy 88cm tylko ze grubszy bo 14kg wazy.

Fela ale maz Ci super wyjazdy chce tworzyc. Ja to swojego nigdzie nie moge wyciagnac. Wstyd sie przyznac ale u jego brata w poznaniu nie bylismy bo Pawlowi sie nie chce jechac tyle km. :ico_zly: A ja poznan widzialam jedynie z okna autobusu.

Emilka dobrze ze zagladasz do nas ale czemu tak rzadko?

Mnie elektryk wkurza :ico_zly: Prąd na dzialce mial byc 10 sierpnia po 2 tygodniach. Ale wtedy powiedzial ze po miesiacu zrobi po miesiacu telefonu nie odbieral ode mnie, dopiero jak z zastrzezonego zadzwonilam to odebral i ma niby byc w piatek. Ale nie bardzo w to wierze. A do murarza dzwonilam ma lekkie opoznienie (ale na niego sie nie zloszcze bo jest bardzo mily :-D ) i za 2 tygodnie ma do mnie przyjsc.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sie 2007, 15:55

witam witam
ale wam fajnie madziorka z fela ze sie spotkalyscie!!!
ja tez jestem chetna tylko termin dograc i przyjade tylko kto sie spotka ze mna kto tu w poblizu co????
spodnie z elmem natus od babci dostal- czyli mojej tesciowej :ico_oczko: tu akurat nie moge narzekac bo abbcia wnusia rozpieszcza prawie jak ja a ma juz 7 wnuczat wiec babcia z niej nien ajgorsza musze przyznac :ico_oczko:
ja mam do piatku wolne potem jeszcze tylko 5 dni i pakujemy sie i w dluuugaaaa

a schudlam kassiu bo nic nie jem bo nie mam czasu jak w robocie jestem a po robocie to jestem zbyt zmeczona... wiem ze musze sie wzisc za siebie bo znikne ale to juz na wakacjach :ico_oczko:
jeszcze wam dzis powklejam kilka zdjec do piatku bede z wami co dzien hihihi bardzo mi barkuje tt na codzien :ico_haha_01:

martucha jejku tak mi przykro ze franio choruje :ico_placzek: ucaluj go ode mnie i natusia i przesylam mu duuuzo usciskow i zdrowka zyczymy

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 sie 2007, 16:53

kurcze co jest z tt, nie moglam wejsc przez dwa dni :ico_zly:
wypad z madziorka nam sie udal....bylo super i wesolo...mam nadzieje ze sie jescze spotkamy :ico_oczko: :ico_haha_01:
w drodze powrotnej zatrzymalismy sie na kawke w servisie a tam szczury jak cala reka lataly po trawie i sie obrzeraly resztkami :ico_szoking:
zdjecia pierwszy raz widze i sa fajowe ,to zsluga magdy siostrzyczki,niezla z niej fotografka :ico_brawa_01: madzia podam ci meila na pw i wyslij mi je wszystkie koniecznie :ico_brawa_01:
pozdrow oscarka i sonie od konrada :ico_oczko: a rodzicow od nas :ico_haha_01:
julie bylo by super jak bysmy sie wszystkie spotkaly,tylko daj znac kiedy.... :ico_oczko:

a my w niedziele znowu plazowalismy tym razem do ramsgate pojechalismy :-D a co trzeba korzystac z ostatnich dni slonecznych...bylo super i plaza fajowa,najgorsze bylo to ze nie wzielam konradowi pampersow i hustek a on nam taka kupe nawalil...ale znalezlismy po drodze tesco....chyba od madziorki zarazilam sie z tym zakreceniem :ico_oczko: :ico_haha_01:

ok musze spadac, bo do ikei jedziemy poogladac mbelki :ico_brawa_01: a sofke juz kupilismy :ico_brawa_01: dopiero za 10 tyg maja dostarczyc :ico_szoking: :ico_zly:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sie 2007, 16:55

fela my niedaleko siebie mieszkamy.... ja mam co 6 dni 3 dni wolne wiec musimy sie zgadac jakos :ico_brawa_01: :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 sie 2007, 17:09

dziewczyny super foty :ico_brawa_01:
madziorka kto cie tak czesze ?? mialas swietna fryzurke :ico_szoking:
gosia zdjec z baletu nie mam :ico_noniewiem: bylo to juz dawno i wtedy sie tak nie fotografowalam jak teraz hi hi a wkleje jaka fote maja do popisu ale najpirw sie wypindrze :-D zebyscie podniosly moja samoocene hi hi :ico_oczko: u nas zabiegany weekend :ico_olaboga: ale co tam nie bede pisac bo nie dzialo sie nic specjalego (no moze po za wczorajszym wieczorkiem spedzonym w ramionach meza hi hi) :ico_wstydzioch:
Kubus jest od wczoraj tak marudny ze chyba zwariuje :ico_olaboga: w nocy plakal 2 godziny :ico_olaboga: a i w dzien maruda jak nigdy :ico_placzek: dobra zmykam na rosol :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość